Kızlar acil yardım

yurtsever2018

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Mart 2023
73
31
31
Kızlar ben ilk defa bugün ovulasyon testi aldım yaptım adet biraz geçen ay düzensiz oldu diye testi paylaşıyorum bir bakarmısınız yumurtlama günü mü bugün beraberlik olsa bebek tutar mı

Eklentiler

• IMG_0361.jpeg
    IMG_0361.jpeg
    40,5 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_0360.jpeg
    IMG_0360.jpeg
    64 KB · Görüntüleme: 32
Öyleyse erken gebelik testi yapın sabah ilk idrar ile daha net sonuç alırsınız
Ben direk sabah kan vereyim diyorum sağlık ocağı çok yakın daha net sonuç alırım bence bu şekil kafaya da takmamış olurum çok teşekkür ederim sana sonuçları paylaşırım burda insallah vardır Allah isteyen her kadına nasip etsin 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Ben direk sabah kan vereyim diyorum sağlık ocağı çok yakın daha net sonuç alırım bence bu şekil kafaya da takmamış olurum çok teşekkür ederim sana sonuçları paylaşırım burda insallah vardır Allah isteyen her kadına nasip etsin 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Öyleyse daha ne hemen git kan ver dediğin gibi şüphe kalmaz aklında en azından var mı yok mu diye benim reglm 3 gün geçti kan vercek yer yok en son regl günü yapmıştım test negatif çıkmıştı bidahada yapmadım daha

Öyleyse daha ne hemen git kan ver dediğin gibi şüphe kalmaz aklında en azından var mı yok mu diye benim reglm 3 gün geçti kan vercek yer yok en son regl günü yapmıştım test negatif çıkmıştı bidahada yapmadım daha
Geç döllenmeden de olabilir benim ilk hamileliğimde reglim geçtikten 10 gün sonra öğrenmiştim ama bunda ilk defa silik oldu kafam karıştı önümüzden en doğrusu kan keşke sende yakın olsa verirdin hemen

Geç döllenmeden de olabilir benim ilk hamileliğimde reglim geçtikten 10 gün sonra öğrenmiştim ama bunda ilk defa silik oldu kafam karıştı önümüzden en doğrusu kan keşke sende yakın olsa verirdin hemen
Keşke olsa hiç durmam veririm bugün 4. Güne girdi gecikme ve hayatımda ilk kez gecikme yaşıyorum 2 gün erken olurdu ama 1 gün bile gecikmezdi inşallah hamileyimdir okadar çok istiyoruzki Rabbim isteyen bütün kadınlara nasip etsin en kısa zamanda sizinde varsa inşallah sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasip eylesin Allah

Keşke olsa hiç durmam veririm bugün 4. Güne girdi gecikme ve hayatımda ilk kez gecikme yaşıyorum 2 gün erken olurdu ama 1 gün bile gecikmezdi inşallah hamileyimdir okadar çok istiyoruzki Rabbim isteyen bütün kadınlara nasip etsin en kısa zamanda sizinde varsa inşallah sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasip eylesin

X