Kızlar acil yardım

Sen bence gidebiliyorsan git bir kan ver belirtilerin var mı peki benim mesela iki gündür aşırı bel ağrısı ara ara kaşık ağrısı göğüste büyüme ve sık idrar başladı

Naptın kuzum kan verebildin mi benim <<10 küsür çıktı adetime daha 11 gün var
Maşallah allahım esirgesin ben hâlâ regl olmadım testte yapmadım eşim unutmuş dün gelirken almayı sabahta 7 bucukta kalkıyorum afedersin çişim çok gelmiş oluyo tutamıyorum o yüzden yarına kaldı 😄 Allahtan birşey çıkmazsa birazdan test almayı düşünüyorum

Maşallah allahım esirgesin ben hâlâ regl olmadım testte yapmadım eşim unutmuş dün gelirken almayı sabahta 7 bucukta kalkıyorum afedersin çişim çok gelmiş oluyo tutamıyorum o yüzden yarına kaldı 😄 Allahtan birşey çıkmazsa birazdan test almayı düşünüyorum
Al bana kesin haber et ama testte negatif çıksa da sakın umudunu yitirme kan ver muhakkak tamam mı

Al bana kesin haber et ama testte negatif çıksa da sakın umudunu yitirme kan ver muhakkak tamam mı
Ptesi günü doktor randevum var o yüzden kan vermeye gitmedim testte de pozitif göremediğim için ama umudumu da kesmedim çünkü regle 3 kala zamandan başlıyodu afedersin ilişkiye giremiyodum çok canım yanıyodu şuan hiç öyle birşey yok sadece sol bacağıma sızı vuruyor garip anlamadım hâlâ bugün 5. Güne girdim gecikmede

X