Kızlar gebelik mi ya

Bircanlk

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2024
131
20
25
Merhaba kızlar regl 14 gün gecikti, 1 hafta önce erken gebelik testi direk ilk saniye içinde silik pembe çıktı kan verdim negatif ama dünden beri de sok alt karında ağrı var sizce neden herhangi sağlık problemim yok

Merhaba kızlar regl 14 gün gecikti, 1 hafta önce erken gebelik testi direk ilk saniye içinde silik pembe çıktı kan verdim negatif ama dünden beri de sok alt karında ağrı var sizce neden herhangi sağlık problemim yok
Kız 14 gündür neredeydin😁 ben o kadar bekleyemezdim ya
Neyse soruya döneyim 14 gün kısa bı sure degil eğer gebelik var ise çıkması gerekirdi bence

Testler bozuk olabiliyor tekrar kan verin kan daha net sonuc verir. Sonuç pozitif çıkmazsa da sağlık sorununuz olmasa da hava değişimleri, stres vs adeti etkileyen durumlar öyle bir süreçten de geçiyor olabilirsiniz

Testler bozuk olabiliyor tekrar kan verin kan daha net sonuc verir. Sonuç pozitif çıkmazsa da sağlık sorununuz olmasa da hava değişimleri, stres vs adeti etkileyen durumlar öyle bir süreçten de geçiyor olabilirsiniz
Haklısın bende acaba geç döllenme olabilir mi diyorum

Haklısın bende acaba geç döllenme olabilir mi diyorum
Geç döllenme olsa testte pozitif cıkıp kanda cıkmamazlık olmazdı. Testte cıkabilecek seviyedeyse kanda da cıkması gerekirdi diye düşündüm.
Belli olmaz siz tekrar bi kan verin emin olun.

Geç döllenmeyle gebe kalmıştım. Adetim 10 gün geçmesine rağmen testteki çizgi hayaletinde hayaletiydi ve kan testinde beta 8'di.
Yeniden kan verip emin olun

X