Kızlar lütfen cevap verir misiniz ovitrelle 14.gün

mutlubir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2024
20
4
29
Klomen + Ovitrelle kullandım bugün çatlatmanın 14.günü kan verdim 0.2 çıktı ama hala reglime 4 gün var.Bide çatlatmanın 11.günü test yaptıgımda çok belli belirsiz silik çizgi çıkmıştı 13.gün yaptıgımda hiç çizgi yoktu acaba ignenin etkisi yeni yeni mi geçti ki yükselir mi deger lütfen cevap verir misiniz böyle yaşayan sonradan pozitif gören var mı 🙏🏻

genelde iğneden 14 gün sonra çıkan sonuç dikkate alınır. 11. gün silik çizgi iğne etkisi olabilir.
1-2 güne adet olursun bence.

4 gün kaldı regle ama hiç bir belirti de yok anlamadım ki ya geliba regl olurum ama tutsa belli olurdu kanda

aslında ovitrelle kullanınca adet günü değişir. iğneden 14 gün sonra adet günü olur genelde böyledir ama tabi istisnası illaki vardır.
ben de olsa kanda çıkardı 14. gün diye düşünüyorum.

Klomen + Ovitrelle kullandım bugün çatlatmanın 14.günü kan verdim 0.2 çıktı ama hala reglime 4 gün var.Bide çatlatmanın 11.günü test yaptıgımda çok belli belirsiz silik çizgi çıkmıştı 13.gün yaptıgımda hiç çizgi yoktu acaba ignenin etkisi yeni yeni mi geçti ki yükselir mi deger lütfen cevap verir misiniz böyle yaşayan sonradan pozitif gören var mı 🙏🏻
Bende klomen ve iğne kullandım 4. Günümdeyim belirtilerim kayboldu biraz akıntım var bir sabah göğüslerimin ucu sızladı ve dolgun hissettim normalde olmaz , bakalım inşAllah sizinde pozitife döner 🤲

Bende klomen ve iğne kullandım 4. Günümdeyim belirtilerim kayboldu biraz akıntım var bir sabah göğüslerimin ucu sızladı ve dolgun hissettim normalde olmaz , bakalım inşAllah sizinde pozitife döner 🤲
İnşallah öyle olur ya 🙏🏻sizin yumurtalarınız nasıldı

İnşallah öyle olur ya 🙏🏻sizin yumurtalarınız dahi doğrusu . Doktorum dedi ikiside çatlarsa

İnşallah öyle olur ya 🙏🏻sizin yumurtalarınız nasıldı
Benim normalde sağda yumurtlamam zor olurdu canım ilaçlarla sağda da yumurtam oluşmuş doktorum ikiside döllenirse ikiz olabilme ihtimali yüksek olduğunu söyledi . Yumurta baya varmış ama sağ ve solda 1-1 yeterli büyüklüğe ulaşan varmış inşAllah sağlıklıdır temennim o:) 🫶

Ama olmazsa moralimi bozmayacağım bu sefer femara isteyeceğim doktorumdan umudumu kaybetmek istemiyorum olursa 2. Gebeliğim olacak 1.5 senedir olmuyor bizimde

Kızlar merhaba bende arife günü akşam çatlatma iğnemi oldum bugün 15. Günüm 12. Gün test negatif çıktı doktoruma sordum oda daha cok erken olduğunu bidahaki test için en az bir hafta beklemem gerektiğini söyledi ben dayanamadım tabi bugün de yaptım yine negatif 🥺 kan da vermek istemiyorum açıkcası hastanede o şekilde negatif sonuç almak çok etkiliyor beni😏 pcosum bende bel kasık göğüs ağrılarım baya var halsizlik uyku hali devam ediyor bakalım ne olucak 🤷🏼‍♀️🤲 sizlerden ne haber varmı bı gelişme

X