Kızlar ovülasyon testlerime bir bakar mısınız?

GizemQ

Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2021
40
4
25
Kızlar ovülasyon testlerimi yorumlayabilir misiniz ?Allah bilir tabi ki de sizce gebelik olur mu?

Eklentiler

• 1000032845.jpg
    1000032845.jpg
    85 KB · Görüntüleme: 73
Testte piki görmüşsünüz ertesi gün de çatlamış. Her şey güzel inşallah güzel haberler de gelir 🧡🌹
Kizlar merhaba ovilasyon testi ile yumurtlama günümu hesaplamaya çalışıyorum 3 Mayıs ve 4 Mayıs silik çıktı bugün yaptığım da ise daha silik çıktı yumurtlamam olmuş mu acaba yoksa denemeye devam mı etmeliyim? Bı bakabilir misiniz

Eklentiler

• IMG_20240505_115752.jpg
    IMG_20240505_115752.jpg
    114,9 KB · Görüntüleme: 34
Kizlar merhaba ovilasyon testi ile yumurtlama günümu hesaplamaya çalışıyorum 3 Mayıs ve 4 Mayıs silik çıktı bugün yaptığım da ise daha silik çıktı yumurtlamam olmuş mu acaba yoksa denemeye devam mı etmeliyim? Bı bakabilir misiniz
Henüz yumurtlama olmamış yapmaya devam etmen lazım 🧡çizgi koyu çıkana kadar

Hanımlar merhaba, sizce yumurta çatlamış mıdır? Ben ilk kez yapıyorum ovulasyon testi, bunları yorumlayabilir misiniz rica etsem ♡
1000018328.jpg

Herkese merhaba
Sizlerin fikrine ihtiyacım var
20 nisan regl başlangıç
25 nisan bitiş
30 nisanda erken ama yine de başlayayım diyerek ilk kez ovulasyon yaptım ve uygulamadan da anladığım kadarıyla doruk yani yumurtlama dönemi.
Bundan bir önceki gece ve bir sonraki gece ilişki oldu.
Sonraki günler sırayla ekteki gibi gitti.
Kadın doğuma kontrole gittiğimde kist veya yumurtlalıklarda herhangi nir problem olmadığını söylemişti.
Ama testlerim ben mi yanlış yorumluyorum bilmiyorum sürekli bu şekilde çıkıyor. Dün ovulasyonla birlikte gleen gebelik testinden birini dayanamayıp yaptım, daha regl tarihime 10 gün var neredeyse ama işte umut 🥲🥲
Siz de görebilir misiniz bilmiyorum ama öyle bir insa çizgi bar ki orada kuruma çizgisi mi erken olduğu için daha belli değil mi anlamıyorum yorumlarınızı bekliyorum 🙏🏻🙏🏻

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    116,1 KB · Görüntüleme: 19
X