Kızlar sizce tutarmı acil

Evdeyim zatende mutfakta ayakta çok kalınca bazen insan yoruluyor😅inşallah sende güzel haberlerini yazarsın buraya bekliyorum bu ay ümidim yoktu aslında gene nasip etti rabbim bak☺️🤲
Ayakta kalınca benim de ağrıyor ya acaba mi diyorum bak şimdi😅 insallah canim evet kaçırdım diyordun bak yumurtlama günlerini ama olacağı varsa oluyormuş hiç öyle hesaplara gerek yokmuş demek ki 🙏🏻🙏🏻

Ya o kadar ümit vermemeye çalışıyorum ki kendime ,diyorum üşüttüm heralde ondandır 😅❤️bide folik asite başladım ,omu yaptı acaba,ama 2 gün içtim bişey olmadı .3.gün neden bulantı yapsın ki ay kafam hep karışık 😅
Bilemedim ben de ya test yap ya da bekle biraz daha bakalım inşallah ondandır 🥹🥹

Şimdi wcde peçeteye silince hafiften renk geldi. Benim regl başlıyor kızlar elendim 🥺 inşallah sizinki gelmez

Ayakta kalınca benim de ağrıyor ya acaba mi diyorum bak şimdi😅 insallah canim evet kaçırdım diyordun bak yumurtlama günlerini ama olacağı varsa oluyormuş hiç öyle hesaplara gerek yokmuş demek ki 🙏🏻🙏🏻
Evet canım hiç hesap yapmamak lazım reglin nezaman kaç gün var

Uygulamaya göre dündü canım geçti

yaa belki yerleşmedir regl olsa bile önümüzdeki aya bakalım canım hayırlısı olsun 🙏🏻🙏🏻

Yok maalesef canım son ilişkinin üzerinden bile 14 gün geçti yerleşme için çok geç artık önümüzdeki ay devam edicem inşallah sizi orda görmem burda bırakırım 😅

İç çamaşırıma çizgi şeklinde kahverengi leke gelmiş ama peçeteyle sildiğimde temiz. Bu yerleşme kanaması ne zaman oluyor regle 5 gün var

Doktorunuza danışın ama bence çok kanama olmadığı sürece birşey olmaz.
Ben 8 haftalık oldum ama henüz hiç bir kanamam olmadı.

Hahah hayırlısı olsun canım belli olmaz seni yalnız bırakmayabilirim 😂
Yok maalesef canım son ilişkinin üzerinden bile 14 gün geçti yerleşme için çok geç artık önümüzdeki ay devam edicem inşallah sizi orda görmem burda bırakırım 😅
Bende burdayım hâlâ ,testler negatif gelen gidende yok ama olsa çıkardı zaten testte

Doktorunuza danışın ama bence çok kanama olmadığı sürece birşey olmaz.
Ben 8 haftalık oldum ama henüz hiç bir kanamam olmadı.
Sağol canım hamile değilim sanırım
Hahah hayırlısı olsun canım belli olmaz seni yalnız bırakmayabilirim 😂

Günün de geçti meraktan ölcem seni 🤣
Bende burdayım hâlâ ,testler negatif gelen gidende yok ama olsa çıkardı zaten testte

Sende geç döllenme ihtimali var mıydı
bende geldim aranıza 13 nisan son regl tarihimdi bekliyorum testler negatif diyor umudumu yitirmemeye çalışıyorum 🥲
Hoşgeldin 🌸 bat ne zaman

bende geldim aranıza 13 nisan son regl tarihimdi bekliyorum testler negatif diyor umudumu yitirmemeye çalışıyorum 🥲
Hosgeldiin regl gelmedikten sonra umut bitmez😂
Of bilmiyorum ki negatif çıkıp sonradan dönenler de oluyormuş ya

Hoşgeldin 🌸 bat ne zaman
😂 Ben de merak ediyorum da hafta sonu evde de değilim yarın yapsam mı diyorum ama çıkmaz gibi de gelmezse pazartesi yaparım bilmiyorum kafalar karışık 😂

Hoşgeldin 🌸 bat ne zaman
Caddesi

Hoşgeldin 🌸 bat ne zaman
yok canım sanmıyorum,

Hosgeldiin regl gelmedikten sonra umut bitmez😂

Of bilmiyorum ki negatif çıkıp sonradan dönenler de oluyormuş ya

😂 Ben de merak ediyorum da hafta sonu evde de değilim yarın yapsam mı diyorum ama çıkmaz gibi de gelmezse pazartesi yaparım bilmiyorum kafalar karışık 😂
benim regl olacakmışım gibi sancılar giriyor sizde de var mı normalde ağrı olurdu peşine regl olurdum ama sancı batma oluyor

X