Kizlik zari

Bende anlamadim aniden ooldu vom korkuyorum Doktor bierselig York Definition ama o Doku Parasit kafa karistiriyor

Asıl bizim kafa karıştı şimdi
Elin kazara çarpacağı en son yer

Ama nasil oldu da çarptı :KK53::KK57::rolleyes:
orada birsey rahatsizlik hissetim sonra elledim daha sonra carptim nasil oldu anlamadim birden oldu canim yandi ayni zamanda adettliydim 5 günümdeydim kanamam durmustu sonra bi saat kadar sonra tuvalete gidince kan görüncü cok korktum doktora gitim birsey yok diyor ama yinede korkuyorum

uydurma kız sokmazsan o parmağı kızlık zarı bozulmaz çarpma ben kaç kez düştüm bisikletten benimki niye bozulmadı baya derine itmen lazım 😁😁😁 mastürbasyon mu başka biriyle mi oldu doğru söyle çünkü söylediğin yalan saçma ve komik. Kendini kandırırsın böyle bir tek.

uydurma kız sokmazsan o parmağı kızlık zarı bozulmaz çarpma ben kaç kez düştüm bisikletten benimki niye bozulmadı baya derine itmen lazım 😁😁😁 mastürbasyon mu başka biriyle mi oldu doğru söyle çünkü söylediğin yalan saçma ve komik. Kendini kandırırsın böyle bir tek.
Beni şaşırtan sallanan et parçası olduğunu söylemesi. Kafamda canlandıramıyorum öyle bir şeyi ajsksk

Çarpmayla bozulmaz sallanan ne ya kafamda canlandirmaya çalişiyorum yoo olmuyor

elin carpabilirde, bir parmak oraya nasil giriyor yanlislikla? 😅😅parmaginida mi control edemedin? biraz sacma geldi bana.

Yok canim gercekten öyle birsey yok carptim parmağımı bi yere tuhaflik vardi anindem oldu nasil oldu anlamadim

Yani o et parcasi devamli yer değiştiriyor bi aşağı doru bi yukkariya doğru
Tamam da kızlık zarı öyle böyle şey değil ki.
Bozulmamıştır zaten sanmıyorum bozulduğunu, derine sokmadıkça çarpmayla bir şey olmaz. Ama diyelim ki bozulsa bile sallanan etle zarın alakasını çözemiyorum 😐 doktora görün istersen

Tamam da kızlık zarı öyle böyle şey değil ki.
Bozulmamıştır zaten sanmıyorum bozulduğunu, derine sokmadıkça çarpmayla bir şey olmaz. Ama diyelim ki bozulsa bile sallanan etle zarın alakasını çözemiyorum 😐 doktora görün istersen
Gördünmüm birsey yok diyor ama yinede içimde süphe var

X