Klomen kullananlar yazabilir mi

Kusura bakma canım ya anlamadım 15 Mayıs adet tarihim 1 inde de yumurtlama dönemim senin ne zaman
Benim de öyleydi ayın biri ovü 15i bat ama gecen ay iki gün erken oldun rahim filmi cekilmiştim. Bu ay da erken olabilirim 13 gübi
Kusura bakma canım ya anlamadım 15 Mayıs adet tarihim 1 inde de yumurtlama dönemim senin ne zaman
Estağfurullah 🌸

Selam kızlar. Bende 4 Nisan da regl oldum. 6 nisanda Klomen e başlayıp günde bir tane 5 gün içtim teslimin 13. Günü kontrole gittim doktor yumurtalarımın çatlamış olduğunu söyledi. Gün aşırı ilişkiye girme tavsiyesi verdi. Döngüm 21 gün sürüyor bu aralar regl olmam gerekiyor böyle ara ara kasıklarımda sancı oluyor ama geçiyor anlamadım benim gibi olan var mı ?

merhaba,

ne kadar süre oldu bebeğinizi kaybedeli? 1 adet dönemi geçirdiniz mi?
ayrıca klomeni doktor kontrolü eşliğinde kullanacaksınız değil mi? 3 ay deneyin demiş ya ondan soruyorum.
Bu klomeni çok duyuyorum bizde istiyoruz ama benimki iki kere bir sene arayla boş gebelik geçirdim en son boş gebeliğim bir ay geçicek üstünden ben doktordan istemelimiyim

Selam kızlar. Bende 4 Nisan da regl oldum. 6 nisanda Klomen e başlayıp günde bir tane 5 gün içtim teslimin 13. Günü kontrole gittim doktor yumurtalarımın çatlamış olduğunu söyledi. Gün aşırı ilişkiye girme tavsiyesi verdi. Döngüm 21 gün sürüyor bu aralar regl olmam gerekiyor böyle ara ara kasıklarımda sancı oluyor ama geçiyor anlamadım benim gibi olan var mı ?
doktor klomen verme şartı ne bende çocuk istiyorum boş gebelik yaşadım 1 sene arayla şimdi bir ay olcak kürtaj olalı verirler mi bana istemek mi gerek

Bu klomeni çok duyuyorum bizde istiyoruz ama benimki iki kere bir sene arayla boş gebelik geçirdim en son boş gebeliğim bir ay geçicek üstünden ben doktordan istemelimiyim
merhaba, ben aşılama tedavisi görürken doktor kendi vermişti.
daha önce çocuğunuz oldu mu? eğer böyle tekrarlayan düşük ve boş gebelik vakalarınız varsa doktor takibinde olmalısınız, araştırmalılar bence. infertilite bölümüne bi gözükün.

merhaba, ben aşılama tedavisi görürken doktor kendi vermişti.
daha önce çocuğunuz oldu mu? eğer böyle tekrarlayan düşük ve boş gebelik vakalarınız varsa doktor takibinde olmalısınız, araştırmalılar bence. infertilite bölümüne bi gözükün.
Vallah doktor dediki jinekolojiye randevu al pazartesi aldım bir ay sonra dedi ama randevular dolu hastanede daha var bir ay olmasına 4 gün falan aldım sonuçlarım çıkacak ihmal ettiğimi düşünüyorum. Ikincisini ama Allah büyük bu sefer üzerinde duracağım Allahın izniyle

Vallah doktor dediki jinekolojiye randevu al pazartesi aldım bir ay sonra dedi ama randevular dolu hastanede daha var bir ay olmasına 4 gün falan aldım sonuçlarım çıkacak ihmal ettiğimi düşünüyorum. Ikincisini ama Allah büyük bu sefer üzerinde duracağım Allahın izniyle
kesinlikle ihmal etmeyin.

Benim de öyleydi ayın biri ovü 15i bat ama gecen ay iki gün erken oldun rahim filmi cekilmiştim. Bu ay da erken olabilirim 13 gibi
Ay hadi hayırlısı canım bakalım nasıl olacak benim de geçen ay 1 gün erken oldum bu sefer öyle olur mu bilmem bakalım bugün ilaç son 5 gün oluyor artık ovulasyonu değerlendirmek kaldı

Ay hadi hayırlısı canım bakalım nasıl olacak benim de geçen ay 1 gün erken oldum bu sefer öyle olur mu bilmem bakalım bugün ilaç son 5 gün oluyor artık ovulasyonu değerlendirmek kaldı
Benim de bugün akıntılarım başladı uygulamayla parale gidiyo. Ama eşim ağır grip akşamdan beri. Boğazları falan kötü olmuş antibiyotikle rapor vermiş doktor birliktelik olmazsa çatlatma iğnesini vurulmayabilirim ben ovü öncesinde ilişki oldu dünden önceki gece yani bilmiyorum iğneye değer mi sence

Klomen kullanıp adete yakın göğüs ucu agrısı ve göğüs yanlarında agrısı olan oldu mu acaba

doktor klomen verme şartı ne bende çocuk istiyorum boş gebelik yaşadım 1 sene arayla şimdi bir ay olcak kürtaj olalı verirler mi bana istemek mi gerek
Doktorun Klomen verme şartını bilmiyorum. Yumurtalıklarımı kontrol etti 16 olması gerekiyor bir tık küçük dedi 14 müş 5 gün kullan 13. Gün gel dedi gittiğimde de çatlamış dedi çatlamasaydı iğne verecektim dedi . dün regl olmam gerekti 2. Gün bugün daha olmadım

Doktorun Klomen verme şartını bilmiyorum. Yumurtalıklarımı kontrol etti 16 olması gerekiyor bir tık küçük dedi 14 müş 5 gün kullan 13. Gün gel dedi gittiğimde de çatlamış dedi çatlamasaydı iğne verecektim dedi . dün regl olmam gerekti 2. Gün bugün daha olmadım
İnşallah hamilesindir ben yeni.kurtaj oldum yani 1 ay oldu randevum var insallah muayenem iyi geçer ve sonuclarim iyi cikar ondan sonra bakalım gerçekten çok istiyoruz nasip kısmet Allah isteyen herkese sağlıcakla versin inşallah kendi.de bu dua.içinde olayım insallah🤲

Normal ultrasondami bakti bana bakiyorlar ama hic bir sey soylemiyorlar ben kac kere gittim doktorlara benim kürtajtan sonra olmadı bir buçuk sene olcak ti kac kere gittim iyi diye yolladılar en son gittigimdede iyi bide rahim filmi cekelim dediler adetliyken gel dediler o ay da hamile kaldım ve yine boş gebelik oldu inşallah üçüncü olur ve sağlıcakla gelir hayirlısıyla

X