Aşılama Klomen ve çatlatma iğnesi süreci

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Merve1518

Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2021
47
34
25
Kızlar selam çatlatma iğnesi ve klomen tedavisi olan var mı şuan süreciniz nasıl ilerliyor ? Ben ayın 4.de ovitrelle çatlatma iğnesi oldum

Umarım en kısa zamanda kavuşuruz 😌😌 ne gibi belirtiler yaşıyorsun iğne olduktan sonra ki günler biraz bilgi alabilir miyim acaba
İgenin içinde HCG hormonu var bu yüzden vücut kendini hamile sanıyor üç ignemdede gaz oldu bel ağrısı oldu şu anda öyle o yüzden belirtilere takılma 14 gün sonra test yap direk

İgenin içinde HCG hormonu var bu yüzden vücut kendini hamile sanıyor üç ignemdede gaz oldu bel ağrısı oldu şu anda öyle o yüzden belirtilere takılma 14 gün sonra test yap direk
Bende de durum aynı kasıklarda ağrı bel ağrısı falan var bakalım inşallah sonuçlar olumlu olur senin içinde

Kızlar selam çatlatma iğnesi ve klomen tedavisi olan var mı şuan süreciniz nasıl ilerliyor ? Ben ayın 4.de ovitrelle çatlatma iğnesi oldum
Merhaba . Benimde ikinci ayım . Gecen ay tutmadı cok heveslenmistim. Yarın igne vurulcam bende . Sonuçlarımız buradan haberleşelim insallah hepimiz hayirli haberler alırız.

Merhaba . Benimde ikinci ayım . Gecen ay tutmadı cok heveslenmistim. Yarın igne vurulcam bende . Sonuçlarımız buradan haberleşelim insallah hepimiz hayirli haberler b
Bende de durum aynı kasıklarda ağrı bel ağrısı falan var bakalım inşallah sonuçlar olumlu olur senin içinde
İnşallah 🙏 Ama ikinci ayda tutma ihtimali biraz daha yüksekmiş sanırım biraz araştırdım da genel olarak 2.iğnede hamile kalanlar biraz daha fazla gibi duruyor 😊

Bende geçen hafta çarşamba iğne oldum ve klomen kullandım ilk defa denedim bunları 2 gün sonra adet günüm

Bende geçen hafta çarşamba iğne oldum ve klomen kullandım ilk defa denedim bunları 2 gün sonra adet günüm
Doktorum 3 yumurtamın geliştiğini söyledi iğne olmadan önce bugün de kontrole gittim 2si kabolmuş yumurtaların ikiz gebelik şansın çok yüksek dedi ama ben hiç bişey olmayacak gibi hissediyorum

Doktorum 3 yumurtamın geliştiğini söyledi iğne olmadan önce bugün de kontrole gittim 2si kabolmuş yumurtaların ikiz gebelik şansın çok yüksek dedi ama ben hiç bişey olmayacak gibi hissediyorum
Olumsuz düşünmemelisin zaten bizim için gerekli olan en sağlıklı 1 yumurta değil mi 😍 sonucu mutlaka yaz dua edicem senin için bol bol

İnşallah 🙏 Ama ikinci ayda tutma ihtimali biraz daha yüksekmiş sanırım biraz araştırdım da genel olarak 2.iğnede hamile kalanlar biraz daha fazla gibi duruyor 😊
İnşallah canım. Yoksa diger ay aşılama dedi doktor. Tuhaf olanı ney biliyor musun ben gecen yıl kendiligimden hamile kaldim simdi uğraşıyorum tedaviyle bile olmuyor

İnşallah canım. Yoksa diger ay aşılama dedi doktor. Tuhaf olanı ney biliyor musun ben gecen yıl kendiligimden hamile kaldim simdi uğraşıyorum tedaviyle bile olmuyor
Kısmet canım benim bide stres yapıyorsan oda çok büyük engel kendimizi şartladıkça uzaklaşıyor bizden sanki

Merhaba bende yarın gidicem çatlatma iğnesi için sürec nasıl ilerliyor bilgi verbilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim
Adetinin 5. Günü ilaca başlıyorsun 5 gün ilaç kullanıyorsun sabah asksam sonra yumurtan büyüyor genelde adetinin 13 14 15 günleri falan iğne vuruluyorsun iğneden 36 saat sonra ilişki oluyor

X