Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç sevgilisi yada koç erkeği tanıdığı olanlar yardımınıza ihtiyacım var :(

tweety94

Guru
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2011
260
16
bir koç erkeğinden aşırı derecede etkilenmeye başladım bende yengeç burcuyum bu arada:/ duygularımı kolay kolay belli etmem ama konuşmasakta 1 haftadır bakışıyoruz diyebilirim :KK70: (aynı okuldayız ikimizde ama ortak arkadaşımız bile yok) işte bugün yanıma geldi ve benimle tanışmak istediğini söyledi durduk yere..ismini söyledi ismimi söyledim memnun oldum dedim ve o kadar çok şaşırdım ki kaldım öylece. beni birşeyler içmek için yanına çağırdı ben geldim sen gidiyosun falan dedi.. ben zaten heyecanlanmışım zaten çekingenim ama o o kadar hızlı ve ataktı ki.. ben hala şaşkın şaşkın bakıyorum çekiniyorum bir yandan utanç bastı ve ufak bir işim var demek zorunda kaldım oda tamam daha sonra bekliyorum o zaman falan dedi. acaba bu erkeklerin yapısımı böyle yoksa beni kolay bir kız olarak mı algıladı yani o kadar cesur olması beni çok şaşırttı.. acaba beni mi basit bir kız olarak düşündü.. bunun gibi yüzlerce soru oluşturdu kafamda :KK43: kızlar ne olur yardım edin içim içimi yiyo ne yapmalıyım ne düşünmeliyim bilgisi olan var mı ?

bende burçlara inanırım araştırırım mutlaka ama şu burç olayını hayatınızın merkezine koyup ona göre hareket etmeseniz keşke.. :KK14:
her burcun karakteri aynı olcak diye bi kayde yok sonuçta..

bende burçlara inanırım araştırırım mutlaka ama şu burç olayını hayatınızın merkezine koyup ona göre hareket etmeseniz keşke.. :KK14:
her burcun karakteri aynı olcak diye bi kayde yok sonuçta..

bende merkezine koymuyorum aslında ama hani çocuğu bende tanımıyorumki karakter özellikleri şöyle böyle diye size anlatıyım :KK43: tek bildiğim şey bu diye onu yazdım bende yani en azından fikri olan vardır belki şu an herşeye razıyım

bende merkezine koymuyorum aslında ama hani çocuğu bende tanımıyorumki karakter özellikleri şöyle böyle diye size anlatıyım :KK43: tek bildiğim şey bu diye onu yazdım bende yani en azından fikri olan vardır belki şu an herşeye razıyım

dışardan bakınca pek hoş bi durum gözükmüyor açıkçası.. yani löp diye yanınıza gelmiş tanışmak istemiş sizde hemen atlıyor gibi karşılık vermişsiniz biraz kendinizi geri çekmeniz daha doğru olurdu diye düşünüyorum.. bilhassa dediğiniz gibi basit bi kız izlenimi yaratmış olabilirsiniz.. yanında arkadaşları falan varmıydı şahsen bu duruma çok şahit oldum şu kızla tanışırsın tanışamazsın klasik erkek muhabbetleri umarım böyle bi durum değildir. her halukarda kendinizi çok kaptırmayın derim :KK34:

Evlenmeden önce ki x koçtu,boynuz yemekten kapılardan zor geçiyordum.:KK14:burçlarla olmaz bu işler.
Ben asla oğlakla yapamam,anlaşamam derdim ıyykk öyykk derdim ama eşim oğlak.:KK16:
Kısmet işleri bu işler burçlar murçlar işe yaramaz.:KK14:

dışardan bakınca pek hoş bi durum gözükmüyor açıkçası.. yani löp diye yanınıza gelmiş tanışmak istemiş sizde hemen atlıyor gibi karşılık vermişsiniz biraz kendinizi geri çekmeniz daha doğru olurdu diye düşünüyorum.. bilhassa dediğiniz gibi basit bi kız izlenimi yaratmış olabilirsiniz.. yanında arkadaşları falan varmıydı şahsen bu duruma çok şahit oldum şu kızla tanışırsın tanışamazsın klasik erkek muhabbetleri umarım böyle bi durum değildir. her halukarda kendinizi çok kaptırmayın derim :KK34:

yok tekti ama aşağıda arkadaşları varmış gibi konuştu. ben kendimi geri çektim işim var dedim gittim ve gelmedim sonrada bakmadım bile etrafıma.. zaten yapım gereği olmazdı :) biraz beklemeliyim o zaman ama çocuktan hoşlanıyodum zaten oda var :)

Sadece o adamın özgüveni tavanmış basitlikle ne alakası var kendin söylemişsin ben çekingenim o atak diye. Belki biraz daha dikkatini çekersin koşar biraz ama ben bir ilişki düşünemedim pek.

Koc erkegi cekicidir iyidir hostur ama akil sagligin icin uzak dur deli ederler adami hele de asik olmussan vay haline gecmis olsun sevgili yengec :KK70: rezzan kiraz moduna girdim azcik ama cidden koc erkegi capkindir ben ikizler burcu halimle bu kadar cok agladiysam kocun arkasindan yengeci dusunemiyorum. Benim babam da koc uzak dur valla ben gordugum an kaciyorum :KK70: :KK70:

Sadece o adamın özgüveni tavanmış basitlikle ne alakası var kendin söylemişsin ben çekingenim o atak diye. Belki biraz daha dikkatini çekersin koşar biraz ama ben bir ilişki düşünemedim pek.

neden peki ne yapmalıyım ben baya baya hoşlanıyorum çünkü :KK43:

Tüm erkeklerin koç olduğu bir şirkette çalışıyorum eziyetimi siz düşünün 😔 hep istedikleri olacak hep onlar haklı hem duygusal hem çıkarcı hem cana yakın hem çıkarcı dengesizin önde gideni diyebilirim. Uzak dur uzak 😁😁

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bnm aşkımda koç burcu. Muhteşem biri. Ama koç oldgndan değil :) karakterinden :KK66:
Basit bi kız olarak mı gördü acaba sorunada cevabım "bence evet biraz öyle olmuş gibi "

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X