Kocamla kavgamız

Eşiniz kavgadan sonra ona yanaşın istemiş, sizin de kalbiniz kırıldığı için 2 gün yanaşmamışsınız.Bu kavgalar daha önce de olmuş.Bir çözüme ulaşmamış.

Şimdi siz 'eşim beni cinsellik için mi seviyor, tüm yaşananlar yalan mı?' diye düşünürken, eşiniz de 'sevilmiyorum ,arzulanmıyorum , benim zorumla birliktelik oluyor ,böyle evlilik mi olur' diye düşünüyor.

İnsan yorgun veya halsiz olup cinselliği erteleyebilir.Böyle zamanlarda eş istekliyse ortak noktayı bulmak gerek.Bence 'yorgunum istersen yapalım ama çok aktif olamayacağım' ya da ''yorgunum yarın vs. yapalım' gibi karar alınabilir.Eş hangisini kabul ederse ,sakin bir zamanda konuşup anlaşın derim.Yorgun oldugunuz durumlarda da ne karar aldıysanız onu uygularsınız.Birbirinizin kalbini kırmamış olursunuz.

İki taraf da incinmiş.Eşinizi seviyorsanız kim haklı diye düşünmeden gönlünü alın derim.Ya da ufak ufak barısmaya yönelik yumuşar gibi adim atın.Tabi bu sefer çözüme bağlayarak.Eşimle saygılıyız ve genel olarak iyi bir evliliğim var dediğiniz için bu yorumu yapıyorum.Halledilebilecek bir konu için asıp kesmeye ,kalp kırmaya ,boşanma lafını ağıza almaya gerek yok.

Ailene soyleme konusundaysa ben arkadaş gibi olsaniz da annenize söylemenizi istemezdim.Siz unutursunuz,anneye dert olur.
Ilımlı anlayışlı yaklaşımınız için teşekkür ederim, yataktan kovmasını kolay kolay hazmedemiyorum gururumu kırdı.gönül almaya orta yolu bulmaya çalışan ben olmayacağım.
o olsun öfkesini kontrol etmeyi başarsın söylediği lafların nasıl karşılık bulduğunu görsün istiyorum. arzulanmak istiyorsa bir işe yaramıyorsun varlığın yokluğun bir dememeli, hadi haklı olsa bu cümleleri tolare edilebilir ama haklı değil ki . düzgün giden bir ilişkiye bu tepkiyi vermesi, karşımda bütün güzel günleri ,ilişkileri bir çırpıda unutan nankör bir insan haline geliyor.

Ilımlı anlayışlı yaklaşımınız için teşekkür ederim, yataktan kovmasını kolay kolay hazmedemiyorum gururumu kırdı.gönül almaya orta yolu bulmaya çalışan ben olmayacağım.
o olsun öfkesini kontrol etmeyi başarsın söylediği lafların nasıl karşılık bulduğunu görsün istiyorum. arzulanmak istiyorsa bir işe yaramıyorsun varlığın yokluğun bir dememeli, hadi haklı olsa bu cümleleri tolare edilebilir ama haklı değil ki . düzgün giden bir ilişkiye bu tepkiyi vermesi, karşımda bütün güzel günleri ,ilişkileri bir çırpıda unutan nankör bir insan haline geliyor.
Konunun ilk cümlelerinde yanıltmışsınız bizi biraz.insanın kendi sahip olduğu şeyi övmesi antipatik bir hâl alıyor.insanları hırs basıyor, empati yapmak zorlaşıyor.sorun buradan çıkmış.çok güzel bir ilişkimiz var kısmı falan.eee insanlar da doğalnolarak o kadar memnunsan ne konu açıyorsun diyor.

Konunun ilk cümlelerinde yanıltmışsınız bizi biraz.insanın kendi sahip olduğu şeyi övmesi antipatik bir hâl alıyor.insanları hırs basıyor, empati yapmak zorlaşıyor.sorun buradan çıkmış.çok güzel bir ilişkimiz var kısmı falan.eee insanlar da doğalnolarak o kadar memnunsan ne konu açıyorsun diyor.
Eşimi övmek adına değil normalde, her anlamda güzel sakin bir ilişki yaşarken bana bunu reva gördüğünü anlatmaya çalışıyorum.yaşadıklarımız neydi o zaman herşey güzelken bu kadar çirkinleşmesi daha acıtıcı geldiği için yazdım

Edebiyle küsse kirilsa bi kenarda, sen zaten gidip gönül alacak olgunluktasin. Kirilmanin da bi adabi var baskasini yaka paca yataktan atmak ne demek kırıldım diye. Tepki vermekte hakli mi haksiz mi noktasini coktan gecmis olay. Verdiği tepki cok sacma ve hic insanı değil mesele o.

Geçen yasak elmanın bi bölümünde Asuman Yıldıza erkekler sagliksiz kadından hoslanmaz bi hastayim desen adam sogur, kadın dediğin hep iyi olmak zorunda gibi bisey diyodu. Hak vermemek elde degil. Bu erkeklerin genelinde var bence. Biz nasil çulsuz pinti adam görünce ister istemez uzak duruyosak erkeklerde de evlendigime gore saglam damızlık bi kadın almış olmalıyım şartlanmasi var maalesef.

Geçen yasak elmanın bi bölümünde Asuman Yıldıza erkekler sagliksiz kadından hoslanmaz bi hastayim desen adam sogur, kadın dediğin hep iyi olmak zorunda gibi bisey diyodu. Hak vermemek elde degil. Bu erkeklerin genelinde var bence. Biz nasil çulsuz pinti adam görünce ister istemez uzak duruyosak erkeklerde de evlendigime gore saglam damızlık bi kadın almış olmalıyım şartlanmasi var maalesef.
evet belki bilinç altlarında böyle bir şartlanma vardır Ne diyeyim Allah onların insafına bırakıcak hastalık vermesin gerçekten.
.uçkur derdine, karşınsındakilerin insan olduğunu unutan erkekleride bildiği gibi yapsın

La havle.
Evliliğin temel mantığı cinselliktir demek?
E mevzu cinsellikse geneleve gitsinler daha az masraflı olur.
Kadın erkeğin kölesi değildir. İnsanların inişleri çıkışları olur, bedenen yorgun olur, zihnen hazır olmayabilir.
Bir kadın olarak ne kadar alçaltıyorsunuz kendinizi ve hemcinslerinizi.
Alakasi yok burada kadin gelip kocam beni tarmin etmiyor deseydi aynı seyi kadın için söylerdim

Ben 2gün koltukta yattıktan sonra konuyu açıp tartıştık tekrar. tartışmadan sonra beni yatağa çağırdı istmedim. beni yatağa zorla getirdi kendiside gitti ilk arabada sonra ablasında uyumaya başladı.
Konuşmaya çalışıyor uzak duruyorum
Yarın başbaşa konuşalım dedik.
Neye kırıldığımı bile anlamamış😒.zaten ne işe yarıyorsun demesi şakaymiş.alındığımı anlamamış.bilerek ondan uzak durduğumu düşünmüş falan yazıyor işte özürde diledide içim soğumadı

Ben 2gün koltukta yattıktan sonra konuyu açıp tartıştık tekrar. tartışmadan sonra beni yatağa çağırdı istmedim. beni yatağa zorla getirdi kendiside gitti ilk arabada sonra ablasında uyumaya başladı.
Konuşmaya çalışıyor uzak duruyorum
Yarın başbaşa konuşalım dedik.
Neye kırıldığımı bile anlamamış😒.zaten ne işe yarıyorsun demesi şakaymiş.alındığımı anlamamış.bilerek ondan uzak durduğumu düşünmüş falan yazıyor işte özürde diledide içim soğumadı
Yalana bak ya. Bu mesajı da bildirimden değil seni merak ettiğim için konuya bakmaya geldiğimde gördüm.
Şimdi nasılsınız?

Ayy buna benzerdi evliligim.Iyi ki kurtulmusum.Boyle hayat yasanir mi? Ben iyi ki boşanmışım. Siz halinizden memnunsaniz seve istege veraber oluyorsaniz bisey diyemem.Ama ben tahammül edemezdim,keze edemedim de.Aman allahim aklima geldikce delirecek gibi oluyorum.Sirf o ıstiyor diye olmak zulm bana

Burcu ne akrep koc boga .. siz hep mi oyle gorunuyorsunuz ay boş gecse nolur abi boslukları doldurma hastası falan mı😀 sigara içmeye gidip geldiginde seni yatakta hazır ve nazır gormek istiyordu sanırım sen telle oynuyor olunca adam kuduruklanık. Bosver bikac gun ayrı yat gitme yataga iyice libidosu kudursun hatta evde seksi dolasta pişman olsun dokunamadıgı her dk😄 sonra paşa paşa gelir.

Eşime kızgın olduğum günün gecesi bana sarıldı ve bende kizgindim ama yine de onunla birlikte oldum kendimi icten ice birlikte ol diye telkinde bulundum çok sinirli de olsam ona muhteşem dakikalar yaşatırım benden kopamasin pesimden daima koşsun diye hatta o gunlerde ekstra bakimli losyonlarim en guzel geceliklerimi giyerim arkami donerim zaten dayanamaz sarilir biraz uyanik olun kadinsin pesinde koştr cinsellikle doyur

X