Koldaki minik sivilceler ve izleri

pufika

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2015
22
7
31
Merhabalar, kollarımda bikaç senedir minik sivilceler çıkıyor ama bu sene artık izleri de kaldı ve beni çok rahatsız etmeye başladı. Bu izleri geçirecek bir krem önerisi olan var mı ? Sivilceler büyük oranda geçti ama minik minik kırmızı izleri kaldı.

Kuruluktan olduğunu okumuştum bir yerde. Önceden bende de vardı. Bolca nemlendirince geçmişti. Bir dene istersen kuzum. Zararı olacak bir şey değil

Denerim tabi, cileim çok kuru zaten. Teşekkür ederim. İzleri kaldı onlar için bşr krem arayışındayım , var mı bir öneriniz izler için ?

nemlendirirsen ve keselersen duşta (ama hamam kesesiyle) sivilceler gecer. lekeler için de ben c vitamini ve sadece duştan sonra madacasol ve fito kullanıyorum.

nemlendirirsen ve keselersen duşta (ama hamam kesesiyle) sivilceler gecer. lekeler için de ben c vitamini ve sadece duştan sonra madacasol ve fito kullanıyorum.
Kese felan yapıyorum, sanırım içtiğim bş ilaçtan dolayı oldu sivilceler artık geçti ancak izleri geçmiyor sivilce vsrmış gibi bir görüntü var aslında dadece iz. Bu kremler belki etkili olabilir evet bi deneyeyim. Teşekkürler

X