Koltuk altı terlemesi için botox yaptıranlar

zhanilci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
3
0
slm kızlar ben yeni üye oldum.

koltuk altı terlemesine karşı botox yaptıran var mı?
ben yaptırmayı düşünüyorum ama etkisi ne olur cevap yazarsanız sevinirim ...:enbuyukkk:

cıxx sadece azaltıyor. hem de 6 ay sonra hiç bir etkisi kalmıyor maxim öneririm hem daha ucuz hem üç kez kullandıktan sonra tamamen kullanıyorsun. sonra haftra bir kullanıyorsun sonra ayda bir felan. vaktini almıyor. üctelik en pahalı yerden alsan bile 80 tl tutuyor. botox felan hikaye.

ben su ana kadar ıkı kez kol altına botox yaptırdım ve ılk yaptırdıgımda gercekten de cok memnun kaldım yaklasık 10 ay benı ıdare ettı sadece son 2-3 ayda hafıf hafıf terlıyordum fakat son yaptrıdgım botox tan hıc memnun kalmadım aynı doktor olmasına ragmen kendı muayenesını acmıstı sanırım piyasada ucuz botoxlarda varmıs onu kullandı belkide son botox um 5 ay surdu ama ben baska doktora tekrardan yaptırmayı dusunuyorum cunku cok faydasını gordum

cıxx sadece azaltıyor. hem de 6 ay sonra hiç bir etkisi kalmıyor maxim öneririm hem daha ucuz hem üç kez kullandıktan sonra tamamen kullanıyorsun. sonra haftra bir kullanıyorsun sonra ayda bir felan. vaktini almıyor. üctelik en pahalı yerden alsan bile 80 tl tutuyor. botox felan hikaye.

maxim dedıgın ne oluyor

ben su ana kadar ıkı kez kol altına botox yaptırdım ve ılk yaptırdıgımda gercekten de cok memnun kaldım yaklasık 10 ay benı ıdare ettı sadece son 2-3 ayda hafıf hafıf terlıyordum fakat son yaptrıdgım botox tan hıc memnun kalmadım aynı doktor olmasına ragmen kendı muayenesını acmıstı sanırım piyasada ucuz botoxlarda varmıs onu kullandı belkide son botox um 5 ay surdu ama ben baska doktora tekrardan yaptırmayı dusunuyorum cunku cok faydasını gordum
Bende düşünüyorum ama korkum botoxun sinirlere yada kana karışması !! yani zehirli öldürücü bir etkisi var mıdır??

kendimi bildim bileli koltuk altım yaz kış sular seller gibi terlerdi.. bu mayısta yaptırdığım botoxtan sonra ise artık kupkuru.. mucize gibi... kesinlikle devam edeceğim..

slm kızlar ben yeni üye oldum.

koltuk altı terlemesine karşı botox yaptıran var mı?
ben yaptırmayı düşünüyorum ama etkisi ne olur cevap yazarsanız sevinirim ...:enbuyukkk:

merhaba;bende ciddi terleme sorunu yaşayanlardanım.dermadewa ilaçın c.d.6 ter ve koku önleyici kremi denedim tavsiye üzerine.inanılmaz memnun kaldım.
bu sıcak günlerde ütü yaptım ve sadece hafif bir nem oluştu.normalde tişörtum sırılsıklam olması gerekiyodu.birde mentollü,koltuk altı temizliğinden sonra inanılmaz rahatlık ve ferahlık veriyo.mutlaka deneyin derim...

Bende yaz kış sular seller gibi koltuk altı terlemesinden dolayı rezil durumdaydım... sadece ıslaklık olsa yine iyi birde ne sürersem süreyim kötü kokmasınıda engelleyemiyordum.. herşeyi denediğim halde çözüm bulamayınca cesareti toplayıp botox yaptırdım... başta hiçbir işe yaramadı gibi oldu... yine pıtır pıtır terler akmaya devam etti. bir hafta sonra kontrole gittiğimde tekrar uygulama yapıldı açıkçası umudumu yitirmiştim heralde hormonal o yüzden işe yaramayacak gitti paralar boşa diye :KK43:(( fakaaaaaaaat ikinci uygulamadan üç beş gün sonra (ikinci uygulama için tekrar ücret almadılar) koltuk altından terlemem tamamen durdu :))) yuppiiii :KK52: benim gibi yaz kış kollu kazak hırka tshirt giyemiyor giydiğinizde rezil oluyorsanız düşünmeyin yaptırın... şiddetle öneriyorum... yaptıralı henüz bir aydan biraz fazla oldu bakalım etkisi ne kadar sürecek...

Valla bundan muzdarıp bırıde bendım maxımı arastırırken burda bır arkadaşın karbonat tan bahsettıgını okudum dururmuyum hıc hemen denedım sonuç mu ? Mükemmel terlıyorsunuz bıraz ama ter kokusu namına hıcbırsey yok ben özellıkle strese gırdıgım zaman heyecan yada sıkıntılı durumlarda bırden bıre terleyen bırıyım ve o anda kı ter kokusu benı mahvedıyordu karbonat deneyın kızlar ılk surusten ıtıbaren farkını sızde göreceksınız

valla bundan muzdarıp bırıde bendım maxımı arastırırken burda bır arkadaşın karbonat tan bahsettıgını okudum dururmuyum hıc hemen denedım sonuç mu ? Mükemmel terlıyorsunuz bıraz ama ter kokusu namına hıcbırsey yok ben özellıkle strese gırdıgım zaman heyecan yada sıkıntılı durumlarda bırden bıre terleyen bırıyım ve o anda kı ter kokusu benı mahvedıyordu karbonat deneyın kızlar ılk surusten ıtıbaren farkını sızde göreceksınız

merhaba iyi akşamlar, koltuk altı terlemesi ve kokusu için kalıcı çözüm bileniniz varmı arkadaşlar

Kesinlikle etkili baya bir süre hiç terlemiyordum ama tabiki geçici çözümdü etkisi geçince terler geri geldi:KK43:

bende maxim sayesinde kurtulmuştum terlemekten tamamende kesmişti ama hamile kalınca bırakmak zorunda kaldım.. Emzirme dönemi biter bitmez yeniden başlıycam kesinlikle..

Bende bugün yaptırdım arkadaşım için gitmiştik doktora bir anda karar verip yaptırdım inşallah işe yarar...

benimde koltuk altım dışında hiçbir yerim terlemez ama koltuk altım feci terliyor.
maxim denen ilacı ilk kez duydum en kısa zamanda eczaneden alıp deniycem.
umarım zararı yoktur.

kızlar ben 8 ay önce yaptırmıştım, inanılmaz güzel sonuç aldım ama bana yapan uzman kişi piyasada çin malı botoksların olduğunu ve kötü sonuçlarında olabileceğini söylemişti. simdi yine ona gidicem botoksumu yenilemesi için. kupkuru oluyo dünyanın en büyük rahatlığıymış. :21::21: allergan marka olması gerekir dedi, ben göz kenarına ve alnımada yaptırıyorum inanılmaz tavsiye ediyorum :KK49:

Bende yaz kış sular seller gibi koltuk altı terlemesinden dolayı rezil durumdaydım... sadece ıslaklık olsa yine iyi birde ne sürersem süreyim kötü kokmasınıda engelleyemiyordum.. herşeyi denediğim halde çözüm bulamayınca cesareti toplayıp botox yaptırdım... başta hiçbir işe yaramadı gibi oldu... yine pıtır pıtır terler akmaya devam etti. bir hafta sonra kontrole gittiğimde tekrar uygulama yapıldı açıkçası umudumu yitirmiştim heralde hormonal o yüzden işe yaramayacak gitti paralar boşa diye :KK43:(( fakaaaaaaaat ikinci uygulamadan üç beş gün sonra (ikinci uygulama için tekrar ücret almadılar) koltuk altından terlemem tamamen durdu :))) yuppiiii :KK52: benim gibi yaz kış kollu kazak hırka tshirt giyemiyor giydiğinizde rezil oluyorsanız düşünmeyin yaptırın... şiddetle öneriyorum... yaptıralı henüz bir aydan biraz fazla oldu bakalım etkisi ne kadar sürecek...

acaba btoxun etkisi nedir. Terleme ve koku var mı. Benim terleme ve koku problemim var çünkü. botox yaptırmayı düşünüyorum

X