Kore dizisi

Tarihi kore dizisi önerisi isteyene kimsenin Queen Seon Deok'u önermemiş olması İnsanlık adına üzücü bir durum....
Korelilerin göz yaşları pıt pıt akıyor şuan nasıl olurda en mükemmel yapıtları önerilmedi diye ☹️

Tarihi kore dizisi önerisi isteyene kimsenin Queen Seon Deok'u önermemiş olması İnsanlık adına üzücü bir durum....
Korelilerin göz yaşları pıt pıt akıyor şuan nasıl olurda en mükemmel yapıtları önerilmedi diye ☹️

TRT1'de Türkçe dublaj yapılınca bir gülme geldiğinden olabilir 🤭 Bizimkilerin şu kore dizi dublajları birgün beni öldürecek 🤦🏼

TRT1'de Türkçe dublaj yapılınca bir gülme geldiğinden olabilir 🤭 Bizimkilerin şu kore dizi dublajları birgün beni öldürecek 🤦🏼
Her yapımı orjinal dilinde seyretmeyi seven biri olarak söyleyebilirim ki dublajı o kadar kötü değil hatta iyi...

Ayrıca Türkiye dublaj konusunda dünyanın en başarılı ülkelerinden biri tek sorunumuz her alanda olduğu gibi dublaj sanatçılarına gereken değeri göstermememiz. Dublaj mı yapılacak en ucuzu neyse o olsun sokaktan adam da çevirsek sorun yok kafasındalar artık.

Seslendirme konusuna ilgisi olan arkadaşlar Uğur Taşdemir üstadın YouTube kanalını takip edebilir.

Ben sırf kitap okuyup dizi izleyebilmek için eğitim vermeyi düşünüyorum 🤣
Sizi de mi ikiz yoksa 😁
Hele doğumdan sonraki ilk hafta tam curcuna oluyo havada bezler biberon sağma makinesi filan uçuşuyor bebek ağlıyor ve sen neden ağladığını asla anlayamıyosun🤦🏻‍♀️😁 3 ayda işler biraz rahatlıyor ama cidden,dilinden anlar hale geliyoruz en azından

Romantik komedi Kore dizisi önerisi istiyorum var mıdır? Ama içinde hastalık olmasın iç karartıcı bişi istemiyorum

Sizi de mi ikiz yoksa 😁
Hele doğumdan sonraki ilk hafta tam curcuna oluyo havada bezler biberon sağma makinesi filan uçuşuyor bebek ağlıyor ve sen neden ağladığını asla anlayamıyosun🤦🏻‍♀️😁 3 ayda işler biraz rahatlıyor ama cidden,dilinden anlar hale geliyoruz en azından
Evet benim de ikiz😁
Korkmuyor değilim valla ama ağlamalar bezlerin havada uçuşmasından değil de dizilerden kitaplardan uzak kalıcam diye korkuyorum 🙈

Evet benim de ikiz😁
Korkmuyor değilim valla ama ağlamalar bezlerin havada uçuşmasından değil de dizilerden kitaplardan uzak kalıcam diye korkuyorum 🙈
Uyumak yerine biraz dizi izliyim dediğim olmuştu izlrken uyuyakalıuodum😁kendine vakit ayırmayı o kadar özlüyosun ki,ama yinede herşeye değerler,bi gülüyorlar dünya duruyo ❤️

X