Gelinbaşı ve Gelin Tacı Kuaför bulamadım

Fatosotaf

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2017
8
3
30
Öncelikle merhaba arkadaşlar Allah nasip kısmet ederse bir buçuk ay sonra düğünüm olacak. Ama ben hala kuaför bulamadım bulduklarım eşimin ailesi tarafından pahalı geldi. En son bana bizim bu tarafta yaptir dediler ama onların orda yaptırsam evden çıkma olayım olmaz çünkü bizim düğün nikah ve 1 de başlayacak. Avcilar parseller de bildiğiniz tesettur basini güzel yapan fiyatı uygun olan bir yer biliyor musunuz? Esenyurtta olur... lütfen bana yardım edin.

Gelin oluyorsunuz her gun olmuyorsunuz sonucta .Ne demek pahali buldular yerinde olsam en pahali yerde yaptiridim.
Damat ödesin hesabi.

Kaç yıldır birlikteyiz biz hiç tartışmadık. İşin içine aileler girince çok tartışmaya başladık. O yüzden yoruldum paranın lafı geçince midem bulanıyor. el mahkum olunca mecbur kalıyoruz bazen

Bende aileme öyle dedim ama annem Nisan başını yaparken sen verdin bari bunu versinler diyor o yüzden kalkisamiyorum istende çıkınca :KK43:

Bak şimdi bu sıkıntı aşılır bir şekilde

Ama hem ailene hem onlara üç kuruş için gelin olurken bile söz geçiremiyorsun

İlerleyen günlerde daha da sıkıntı yaşarsın

Kaç lira bu gelin başı onlar kaç düşünmüş

Bak şimdi bu sıkıntı aşılır bir şekilde

Ama hem aikene hdm onlara üç kuruş için gelin olurken bile söz geçiremiyorsun

İlerleyen günlerde daha da sıkıntı yaşarsın

Kaç lira bu gelin başı onlar kaç düşünmüş

Şimdi gördüm 200 lira imiş bu tartışma

Otur tart bu evliliği yaşam zor hayat pahalı

Kendi paran olmayacaksa ayrıntılı düşünmek lazım

Şimdi gördüm 200 lira imiş bu tartışma

Otur tart bu evliliği yaşam zor hayat pahalı

Kendi paran olmayacaksa ayrıntılı düşünmek lazım

Eşimle konuştuk kendisi de diyor biraz sabır bizimkiler cimri alttan alttan diye diye işte böyle oldu kimse kırılmasın diye hep tamam tamam diyorum ama işte ...

Ben evlenirken sacim kaca yapildi ne ailem bilir ne kv. Esinle sen ode. Biz kredi cekip cogu seyi hallettik, evlenince odedik

X