Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Benim 20 günlük seruvenim başlasın ozaman çünküm 1750tl kaldı elimde🤣🤣🤣🤣
Elimde tl olarak ayırdıklarımı apartman yönetimi değişikliği ve birikmiş borçları ödemek için verdim

Dünkü etkinliğe 125 tl verdim

Veeeee doğal olarak para kalmadı dün baktım cüzdanda 20 tl kalmış

Dün çocuklara içecek alıvermek için cüzdanda yeterli bakiye olmayınca kredi kartından geçtim
Bazen böyle her istediğime istediğim zamanda ulaştırmayıp kendimi , bunu her zaman ve ne zaman biteceği belli olmayan bir zaman dilimini yaşayan insanları anlamak için fırsat olarak görüyorum kendimi terbiye etmem için gerekli görüyorum

Annemden 400 tl borç aldım

Kredi kartımın hesap kesimine 11 gün var

Ekdersler yapılmış belki önümüzdeki hafta yatırılır

Kredi kartındaki harcama kalemleri şu şekilde
Benzin, giysi harcamaları, arabanın kasko taksiti, elektrik ,cep telefonu, doğalgaz faturaları, emlak vergilerine ait taksitler (ev ve dükkan için) , az da olsa market harcamaları

Market harcamalarını A101 hadi uygulamasına para yatırarak peşin yapıyorum böylelikle harcamaların %3'nü geri iade olarak alıyorum
Bir de uygulamanın verdiği diğer indirim ya da para iade fırsatlarını değerlendirmiş oluyorum

Son düzenleme:
nasılsınız canlarımm :KK68:
sabah kuzuyu okula eşimi işe yolculayıp biraz ortalığı toparlayıp anneme indim.
4 saat daha çalıştım bugün şükür
yarın da 2 3 saat çalışırsam iyice yoluna girmiş olur işler.
haftaya da bahçesinde bulunan avluyu yıkar temizlerim.
camlarını silerim ( kaç gündür havada toz uçuyor )

dışarı çıkmadım hava sıcaktı bugün
yarın biraz çıkarım kuzu ile

Önümüzdeki cuma günü herkes bir şey atsın kenara
tl olur euro olur dolar olur çeyrek olur yarım olur ajda olur müjde olur türkan olur

İyi akşamlar umarım herkesler iyidir ben şu son bir aydır ne yaşıyorum zaman nasıl geçiyor zerre anlamadım hep bir yoğunluk var. Hastanede zaten şu içmeye fırsatımız yok fazla mesai vermemek için az elemanla deli gibi çalıştırıyorlar artık pertimiz çıktı evde de sürekli bir koşturmaca derken yatmaya yakın bakabiliyorum onda da uykum geliyor malım benim bebiş geceleri hala uyanıyor 😂 tatilden geldim güya ama ben hala çok yorgun hissediyorum kendimi. Şey gibi hissediyorum bir yarış içindeymiş gibi

İyi akşamlar umarım herkesler iyidir ben şu son bir aydır ne yaşıyorum zaman nasıl geçiyor zerre anlamadım hep bir yoğunluk var. Hastanede zaten şu içmeye fırsatımız yok fazla mesai vermemek için az elemanla deli gibi çalıştırıyorlar artık pertimiz çıktı evde de sürekli bir koşturmaca derken yatmaya yakın bakabiliyorum onda da uykum geliyor malım benim bebiş geceleri hala uyanıyor 😂 tatilden geldim güya ama ben hala çok yorgun hissediyorum kendimi. Şey gibi hissediyorum bir yarış içindeymiş gibi
Allah yardımcın olsun kuzum işin çok zor

Allah kolaylık versin canım gerçekten zor

Amin canım aslında işimi seviyorum ama bir zamanlar hemşire olup bizim gibi çalışıp bu durumdan rahatsız olan insanlar belli bir yere gidince her şeyi unutuyor o bizi yoruyor
O bizde de var malesef heryerde var
Ogretmenken rica eden bir vatandaş mud yrd olunca kükremeye basladi🤣

X