Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Hayırlı uğurlu olsun ablacım 😘
Keyifli zamanlar geçireceğin sevdiklerinle hoş sohbetler edeceğin huzurlu bi yer olsun inşallah 🌸
Allah razı olsun balımmmmmm
Ama şu kısa sürede hayal kurduğum adı bağ evi kendi normal müstakil evi yaptıamayacağım
Ablanın biri yaptırıyor geçen altın borcu verdiğim oldukça masraflı bir iş kenarda 1 1.5 Milyon olsa çok rahat olur ama ben kesenin dibini delmek istemiyorum iyice 😊

Allah en hayırlı olanı nasip etsin 🤲

Ama şu kısa sürede hayal kurduğum adı bağ evi kendi normal müstakil evi yaptıamayacağım
Ablanın biri yaptırıyor geçen altın borcu verdiğim oldukça masraflı bir iş kenarda 1 1.5 Milyon olsa çok rahat olur ama ben kesenin dibini delmek istemiyorum iyice 😊

Allah’ın hazinesi geniştir ablacım biz orda bi triplex ev şöyle havuzlu falan hayal ediyoruz istiyoruz 🤲🏻

Torunların gelecek dostların gelecek şenlenecek oralar 🤲🏻🌸

Rabbim isterse her türlü yollar açılır, Kün fe yekün 🌸

Allah’ın hazinesi geniştir ablacım biz orda bi triplex ev şöyle havuzlu falan hayal ediyoruz istiyoruz 🤲🏻

Torunların gelecek dostların gelecek şenlenecek oralar 🤲🏻🌸

Rabbim isterse her türlü yollar açılır, Kün fe yekün 🌸
Gönlü güzel kuzum benim
O dediğin şeyler olursa önce sen gel kal 😘😘
Seni ağırlamak isterim 🤗

Ben yine dışardan yedim ama hasta olduğumu duyunca arkadaşım gönderdi yemeği ❤️
Dün yemeğimi annemde yemiştim

İslim kebabı erişte yoğurt

Bugün tek öğün beslenme kararı aldım

Hasta ziyaretinde 1 dilim soğuk baklava ve Türk kahvesi yedim içtim

Ahhh canım bir daha düşün derim bağ evi işini 😅
Aylar sonra geldim, iki kat temizle temizle bitmedi 😅 Allah tan evin hemen arkasında güvendiğim bir kurumun kermesi var, sabah öğle akşam orda yiyoruz , yemekle uğraşmıyorum…

Evet fiyatlar çok arttı yıllar önce arsaya verdiğimiz parayla, evi yaptırdığımız parayla şimdi bir doğalgaz döşeniyor ancak 😅

Ne iyi yapmışsınız. Arkadaşının oğlu için de hayırlı olsun...😊
Allah razı olsun ablacim
Maşallah canım çok sevindim hayırlı olsun bol bereketli olsun ❤️❤️

bir kısmını oğluş harcasın bir kısmını onun adına altın falan al bence ilerde askerlik parası çıkar🌸
Allah razı olsun canım
Altın etmez ama dolar alırız belkim
Bizim okulda da yiyorlar canım hem de yağda kırıp böyle tereyağı kokuta kokuta
Ay niye canım cektiki🤣
Merhaba kızlar
Bugün annem ben tarlayı parselleyen kişiler tarlaya gittik yerlerimizi yani parsel sınırlarını öğrendik

Sonra öğleden sonra annemin alışverişleri vardı onları aldık biraz dışarılarda vakit geçirdik evine götürdüm, balkonda filan oturduk

Ikındı vakti okuldan bir arkadaşımın eşi safra kesesi ameliyatı olmuştu ziyarete gittim geldim

Şükür evin yolunu bulabildim 😊
Hayırlı olsun ablacim
Ben yine dışardan yedim ama hasta olduğumu duyunca arkadaşım gönderdi yemeği ❤️
Geçmiş olsun canım
Afiyet olsun

Hellolardan bir demet
Canım çıktı çıktı girdi bugün yeminle
Sabah pazara gittim erkenden kalabalık sevmiyorum iyi oluyor
Patates soğan domates salatalık patlıcan kabak dolmalık biber taze fasulye dere otu maydanoz yeşil biber muz çilek kayısı nektari yeni dünya mantara 550tl verdim
Eve giderken fırından açma aldim mantarlı omlet yaptım kahvaltıda
Mutfağı topladım markete çıktım 4bin tl harcmisim buyukbasin karttan çektirdim
Eve geldim onları yerleştirdim evi toparladım
Oğlanı arkadaşına bıraktım ordan bir kahve içtim anneme geçtim 2 saat kadar oturdum Eve geçtim yürüyüşe çıktım 40dk
Büyükbaş balık vermiş fırına ben sadece salata yaptım turşu çıkardım karpuz kestim yedik yuduk kahvalti için sigara böreği sardık oglusla
Makineye çamaşır attım simdik yatıyorum yoksa düşüp bayilazaam

X