Küçük Düşün Büyük Olsun!

AsSsk AsSsk yavrum bi arkadaşım var ortalama bir marka alıyor öyle prima falan değil
ama her alt açmada ıslak mendille silmek yerine bebeğin poposunu ılık suyla yıkıyor
bir kere bile pişik olmamış çok şükür
oğluş şimdi 1 yaşında nasıl alışmış poposu yıkanırken mutlu oluyor kerata :KK70:

evde kumbaram var kağıt bozuk ne varsa atıyoruz
3 çeyrek altın yaptım kumbara sayesinde
iş yerinde de kitabımın arasına koyuyorum dogumdan sonra yanımda bulunsun diye kullanıcam onlarıda.
Bereketi bol olsun canım
Kumbara yöntemiyle geç tanıstık biz daha önce yapmak lazımmıs kesinlikle

Birikime 2yıldır merak saran biri olarak bildiklerimizi yada eksiklerimizi burdan anlatarak,ögrenerek,paylasarak güzel birikimler yapıcaz insAllah.

Daha önce 1yılda 10.000tl lik altın yatirimi yaptim

Daha sonra 1sene icinde kumbara yöntemiyle 16.000tl biriktirdik.

Bu yıl yine devasa bi kumbarayla birikime devam ediyoruz.
Bakalım bu birikimde 3.senemiz
Kumbara dolana kadar acmıcaz yine.
Ama 6aydami dolar ama 10aydami bilmiyorum
Amacimiz cabuk doldurmak degil
Yavas yavas kendimizden cok da kısıtlamadan ilerlemek.

Acelemiz yok çok şükür

Yavaş ama emin adımlarla hayale doğru gidiyoruz

Bu da 2aylık kumbaramız

Eki Görüntüle 1786116

kız bu tehlikeli buna örtü geçir bari kabak gibi açıkta durmasın :) Allah a emanet...

arkadaş yemeğe gidelim dedi..
bn evden getirdim.. bu ara evden getirsemde teklifleri reddetmiyodum :) şimdi yemeğimi yiyrm ki onunla gidersem yemeyeyim :)
Cok guzel bu
Böyle böyle olcak
İnsan acken bide canı herseyi istiyo iki lokma bisi yiyince geciyo

bende geliim geçen ay 50 dolar atabildim.... bu ay da bir 100 atabilirsem çok mutlu olcam.... bir taraftanda dişim çürük onu halletmem lazım :KK43: çok para gidecek diye ertelemekten dişi kaybedicem :)

arkadaş yemeğe gidelim dedi..
bn evden getirdim.. bu ara evden getirsemde teklifleri reddetmiyodum :) şimdi yemeğimi yiyrm ki onunla gidersem yemeyeyim :)

akıllı hatun senii :)

markete ve pazarada özellikle tok karnına gitmeli arkadaşlar aklınızda olsun
aç olunca lazım olmayan şeylere çok saldırıyoruz :KK70:

bende geliim geçen ay 50 dolar atabildim.... bu ay da bir 100 atabilirsem çok mutlu olcam.... bir taraftanda dişim çürük onu halletmem lazım :KK43: çok para gidecek diye ertelemekten dişi kaybedicem :)
Diş saha önemli tabiki
Hosgeldiniz ayrica
1ayda cok guzel bi mebla.
Devami bol bol gelsin

allah bereket versin arkadaşım
inşallah dahada artar
sağlıkta önemli tabi fazla ertelemeyin derim
dişten çok çektim bende

öncedende 50 dolarım vardı toplam birikim 100 dolar yani... bi de 100 tl var oda bu ayla birleşip kısmetse dolar olcak :) tl olunca o gideeeer duurmaaaz :)

ben de dün dolar almaya niyetlendim ama
gram altın alıyorum düzeni bozmıyım altından gidiyim dedim
allah izin verirse uzun vadede bozdurmayı düşünmüyorum

akıllı hatun senii :)

markete ve pazarada özellikle tok karnına gitmeli arkadaşlar aklınızda olsun
aç olunca lazım olmayan şeylere çok saldırıyoruz :KK70:
yaaa bu akıllı hatunluk değil obur hatunluk :KK70:
ben kiiiii bu kıyafeti şimdi almayayım param az diyip eve giderken 2 kat paraya tatlı alıp giden insanım :KK70:
ama dediğin gibi markete tok gitmenin çok faydasını gördüm... bide eve yürüyerek dönceksem istesem de çok alamıyorum nasıl taşıcam diye :) arabayla gidersem doldur babam doldur

ben de dün dolar almaya niyetlendim ama
gram altın alıyorum düzeni bozmıyım altından gidiyim dedim
allah izin verirse uzun vadede bozdurmayı düşünmüyorum

ayy ben bu hırsızlık olaylarına çok taktım adamlar dedektörle giriyolarmış evlere... altınmı alsam derken böyle dediler dedim bari dolar olsun... ama altında yani hep değerli tabi.... o da iyi Allah a emanet....

X