Küçük Düşün Büyük Olsun!

Herkese selamlar..Okumadan direk yazayım dedim:KK43:umarım herkes iyidir..
Bende sağlık durumları ile uğraşıyorum:KK43:
Ramazanın son 12 gün kala adet olmaya başladım..En son Ocak ayında adet olmuştum..sanırım ından dolayı yoğun kanamam oluyor diye düşündüm..Ama artık afedersiniz ne kan kaldı vücudumda ne takar derken pazartesi işe zor gittim..Sağolsun arkadaşım halimi görünce dedi sen bir an önce acil kadın doğuma git..Bizim hastaneye yakın meşhur samatyaya bağlı kadın doğuma gittik beraberce.Tanıdık olmasa asla bakmıyorlar tabiki😞neyseki muayene oldum..Sonuç rahim çok kalınlaşmış ve birsürü miyom olmuş:KK43:miyomlardan haberim vardı ..Ama kendi dr jm menopoza girince onlar küçülür hatta kaybolabilir bile demişti..Ne yazıkki öyle olmadığı gibi dahada artmış başka miypmlarda oluşmuş:KK43:Hemen yatış verdi dr..patlamaya hazır bomba rahmin dedi..Birden kan boşalır düşer bayılırsın dediler:KK43:yatış yapılıp ertesi gin kürtaj ile rahim temizlenip parça aldılar..Sonuç 2/3 haftaya anca çıkar dediler..Hatta dr sonrasında rahmin de alınması daha iyi dedi..Sonuxa göre bakılacak..Bizde maalesef ırsi bu durum.Anneminde 20 yıl önce kanamadan dolayı büyük miyomlardan dolayı rahmini almışlardı..Valla artık umurum değil yeterki sağlıma kavuşaym..Alınırsa alınsın..Zira kansızlık çekmekten senelerdir yoruldum..Zaten son 2 yıldır da kanamalar çok yoğundu..Sonuç sürekli demir takviyesi almak zorunda kalıyordum..şimdide zaten demirim çok düşmüş..Yaklaşık 2,5 haftaıdr çok yoğun parçalı kanama geçridim..Kürtaj yapıldı ama kanamam hala kesilmedi..Tabi azaldı şükür ama bir türlü tamamen bitmedi..Sanırım 1 aya ameliyat olabilirim..Bu süreç beni çok yordu hem psikolojik hemde baya takatim bitti demirim yerlerde:KK43:Sabah akşam demir hapı alıyorum..Umarım etksini görürümde halim yerine gelir..bu hafta raporluyım..pazartesi işbaşı..Umarım toparlarım..Benden haberler şimdilik böyle..şunu anladım ki herşeyin başı sağlık gerisi boş!
Çok geçmiş olsun canım, sağlığın herşeyden önemli. Ameliyat tabi her haliyle zor ama geçer gider. Vücudumuza zarar veren ne varsa onu vücuttan uzaklaştırmak en doğru seçim.inşallah en iyi şekilde atlatırsın

Okula da ayrı dellendim.
Pazar günü gösteri var bize yazmıslar okulu süslücez süs gönderir misiniz🤦🏻‍♀️ya devlet okulu mısun sen dönüm dönüm okul sankş.
Yok mu bayrak alcak paran🤦🏻‍♀️
Hadi onu yolladım,ögretmen yazmıs cocuklarla bayrak yapılsın evde,pazR getirsinler. Napıonuz hacı siz ?yapaydın btün hafta evde biz yapacaksak neden okula geliyor bu cocuk?
Cidden sakin kalmaya calısıyorum.
9 gün okula gitmedi cocuk,servisi tam yolladık okulu tam ödedik mesela?
Okulun servisi 9 gün yattı o araba?
Değerler dersi vermekle olmuyor,hakka girmemmek de önemli diye catasım var.
özel okullar iyice cıvıttı yaaa.hem yığınla para al hem iki bayrak alama komedi ya.
Boşver alma da yapma da paraları yatırım yapıp paralarına para katacaklarına biraz keselerini açsınlar.

İyi geceler, günaydın 😇
Gece kızı uyuturken uyuyakalan ben :)
Dün sabah eşim çok yağmur olacakmış jimnastiğe götürmen zor olur dedi. Ben de yağış durumuna göre baktım çıktım yola gayet iyiydi. Ela jimnastiğe girerken arkadaş kahveye gel dedi. Kahve içtik sonra Elayı aldım eve döndüm. Tam otoparka parkettim. Markete uğrayacaktık.yağmur başladı şakır şakır rüzgar bir yandan. Allahım dedim ne güzelde işimi rastgetirdin. Saniye saniyesine bu kadarmı olur. Jimnastik çıkışı yağsa kesin kalırdım oralarda eve dönemezdim.
Elayı eve bırakıp sitedeki carrefoura uğradım.Alışveriş yaptım.
Eve geldim koci kahvaltı hazırlıyor.
Arkadaşı aradı davetiye bırakacakmış.haftaya nikahları var.1 saat sonra çıkarız evden dedi. Saat 1 di. Ha geldiler ha gelecekler. Eşim aradı iki saate geliyoruz derken gelmeleri saat 8 i buldu😵‍💫
Onlar davetiye bırakmaya geeceğiz deyince eşim mutfağı topladı. Ocağı ıslak mendille siliyor. Bak pratik diyor😅 hayatta silmem.
Ben evi toparladım.
Elayla kitap okuduk etkinlik yaptık ooo. Hala gelecekler.
En son akşamüstü gelecekler diye börek kısır şehriye salatası yoğurtlu salata yaptık. Eşim kek yaptı. Birlikte yapınca şipşak oldu bitti.
Limon az geldi. Komşumu arayıp limon isteyecektim telefonu meşgul baktım o da beni arıyormuş😅 börek ve kısır yapmış bana getirecekmiş.ben de ona kekten verdim.
Misafirlerimiz gece 12:30 da kalktılar.
Ben Elayı uyku faslına, eşim bulaşık mk boşalttı mutfağı topladı sağolsun.
Günü ha geldiler ha geleceklerle bitirdik😂

Cuma günü komşum olan arkadaşla onun kızını okuldan almaya gittik.biraz daha uzak mesafe.bizim arabayla gittik. Arabayı ben kullandım.
İlk defa gittiğim yoldu. Yoğun yerlerde ara yollardan şerite girmek için daldığım yerler oldu😅
Tabi heyecan çoktu.
Kızı beklerken biryerde kahve içtik.
Dönüşte yağmur vardı.
Tek başıma şurdan avm ye gidemiyorum. Oraya nasıl gittim bilmiyorum 😁 biraz arkadaşın gazıyla attım kendimi yollara.
Biraz da pratik olsun diye..

Çok geçmiş olsun canım, sağlığın herşeyden önemli. Ameliyat tabi her haliyle zor ama geçer gider. Vücudumuza zarar veren ne varsa onu vücuttan uzaklaştırmak en doğru seçim.inşallah en iyi şekilde atlatırsın
Evet canım haklısın..Bakalım sonuç ne çıkıcak ona göre karar verilecek..İnşallah amin canım🤲🤲

Selamm
Aksam kendimi dışarı attım
Kiz yedi beynimi park park esimde disaridaydı dedim gel az yürüsün yorulsun bu baş edemiyorum.
Parktı, yürüyüştü derken eve gelmemiz 20.30 oldu.

Babam 2 gündür iyi degil sanki :KK43:
Cok şükür ağrısı yok ama hep halsiz, hep uyuyor.
Konuşmuyor.
Şakalaşırdı mesela kızımla falanda şimdi ona bile dönüp bakmıyor.
Soruyorum falan cevap bile vermiyor kafa sallıyor sadece.
Kadın vefat ettikden sonra iyice icine kapandı 2 gündür daha kapandı.
Yemekte yemiyor dogru düzgün su bile içmiyormuş.
Korkuyoruz vucudu birden düşecek.
Direk oraya geçtik eve girmeden eşimle biraz oturdu döndü hemen arkasını uyudu.
Bu hafta makinesini bakıma götürcek eşim
Tüpüde bitmis onuda yarın degişecekler.
Rabbim sifa bekleyen herkese sifa versin

Selamm
Kiz yedi beynimi park park esimde disaridaydı dedim gel az yürüsün yorulsun bu baş edemiyorum.

Konuşmuyor.
Lelli canım baban, inşallah tez zamanda sağlığına kavuşur 🙏

İyi geceler,
Hasta olanlara şifa diliyorum🙏
Kardeşimin 25 nisanda mahkemesi var. Avukatı karar mahkemesi olabilir veya yakın zamana atılır karar mahkemesi için diye belirtmiş. Bim ile tazminat konusuydu biliyorsunuz. Şuanlık rakamda anlaşamıyorlar. Zamsız tazminat hesaplıyorlar. Rakamı itiraz ediyorlar vs vs. Ya bu kadar zenginlik var hala 3-5 liranın derdindeler.Allah doyursun.
Bimin avukatı duruşmaya katılamayacakmış.
Neyse dua istemişti ettim iki gün önce. Dün de adet oldum, 4 ayı geçmişti olmuyordum.. İstediği süreyi hemen okumam iyi olmuş. Ben kuran okumayı bilmem. Mealinden okumak tercihimdir. Anlamak bence daha önemli.
Neyse bugün sabah dışarıda kahvaltı yapsakmı diyorduk. Dün gelen arkadaşlar aradı kahvaltıya çağırdı.Gittik Ela kedileriyle oynadı. Allahım kedi alalım diye ölüp bitiyor. Ela 2 yaşındayken vardı kedimiz. Birdaha o riske giremiyorum. O küçüktü kedinin pisliği tüyü bitmiyordu. Şimdi hiç takatim yok. Ya hiç görmeyeceğim evi bok götürecek, ya da hiç kedi işine girişmeyeceğim.
Saat 17 gibi geldik eve. Bir saat sonra Elanın online ingilizce eğitimi vardı. Öğretmeni ona hediye alacakmış onu söyledi görüşme bitince. Genelde odasında başbaşa bırakıyorum. Arada hafiften kulak veriyorum :)
Ben mutfağa girmiştim. Komşum geldi. Verdiğim tencere tabak vs.hepsini doldurmuş getirmiş 😊 çorba yarına yeriz.tavuklu pilavı bugün yedik. Bir de tiramisu getirmiş.
Bu gece zor uyudu Ela.Çünkü sabah saat 12 ye geliyordu uyandığında.mutfağı da toparlyamadım.ben de uyumuşum onunla.
Bu ara kendim kitap okumayı da saldım. Yeniden başlasam iyi olacak

Günaydınn
İyi haftalar
Dün kzıın 23 nisan gösterisi vardı ona gittik.
Kpderle isimiz var.
Cmrtsi beni deli etti.
Evdeyim koci de öglenci.
Kapı acıldı kahvaltı hazırlıyodm aa sen evde misin bugun dedi.
Artk is kalmadı kenar cıtalarını takmaya gelmsi.
Cmrtsi sabahı 9 da.
Dedik olmaz erken .
Neyse cay kahve 11 e kadar zor tuttuk basladı.
Evi topladım falam,14.00 de koci ise cıktı.
Yok gitmiyor.
Alyaya dedim giyinelim cıkalım,gösteri icin corap alcaz dedik cıktık.Avm ye giittik yemek yedik falan 18.00 da geldik hala evde🤦🏻‍♀️
Bi salon yapıldı zaten yorma kendini tmm acil degil diyorz yok.
Biz gelince gitti artk.
Dün sabah 11 gibi yine geldi😅
Koci pazar pazar yapma bisey dedi dolandı gitti.
İsimiz var valal🤦🏻‍♀️

İyi geceler,
Hasta olanlara şifa diliyorum🙏
Kardeşimin 25 nisanda mahkemesi var. Avukatı karar mahkemesi olabilir veya yakın zamana atılır karar mahkemesi için diye belirtmiş. Bim ile tazminat konusuydu biliyorsunuz. Şuanlık rakamda anlaşamıyorlar. Zamsız tazminat hesaplıyorlar. Rakamı itiraz ediyorlar vs vs. Ya bu kadar zenginlik var hala 3-5 liranın derdindeler.Allah doyursun.
Bimin avukatı duruşmaya katılamayacakmış.
Neyse dua istemişti ettim iki gün önce. Dün de adet oldum, 4 ayı geçmişti olmuyordum.. İstediği süreyi hemen okumam iyi olmuş. Ben kuran okumayı bilmem. Mealinden okumak tercihimdir. Anlamak bence daha önemli.
Neyse bugün sabah dışarıda kahvaltı yapsakmı diyorduk. Dün gelen arkadaşlar aradı kahvaltıya çağırdı.Gittik Ela kedileriyle oynadı. Allahım kedi alalım diye ölüp bitiyor. Ela 2 yaşındayken vardı kedimiz. Birdaha o riske giremiyorum. O küçüktü kedinin pisliği tüyü bitmiyordu. Şimdi hiç takatim yok. Ya hiç görmeyeceğim evi bok götürecek, ya da hiç kedi işine girişmeyeceğim.
Saat 17 gibi geldik eve. Bir saat sonra Elanın online ingilizce eğitimi vardı. Öğretmeni ona hediye alacakmış onu söyledi görüşme bitince. Genelde odasında başbaşa bırakıyorum. Arada hafiften kulak veriyorum :)
Ben mutfağa girmiştim. Komşum geldi. Verdiğim tencere tabak vs.hepsini doldurmuş getirmiş 😊 çorba yarına yeriz.tavuklu pilavı bugün yedik. Bir de tiramisu getirmiş.
Bu gece zor uyudu Ela.Çünkü sabah saat 12 ye geliyordu uyandığında.mutfağı da toparlyamadım.ben de uyumuşum onunla.
Bu ara kendim kitap okumayı da saldım. Yeniden başlasam iyi olacak
canım kardeşin inşllah gönlüne göre olur
kedi işine gelince gerçekten dışardan güzel ama bakım işi biraz zor

selam kızlar
cumartesi hava öyle fenaydı ki
fırtına yağmur
oğlanla çıkıp alış veriş yapacaktık kaldı
ödev yaptık ,evi toparladık

öğleden sonra görümceme gittik
akşam yemeğe davet etmişti
eşim iş çıkışı gelecekti
ama işi bitmedi
saat 22:30 olunca dedik daha ne oturuyoruz
biz çıktık eşim aradı işim bitti diye
dedim artık geç oldu
biz çıktık
evlerimiz uzak 20 km var
dedim biz geliyoruz
bayağ hazırlık yapmış
3 çocukla
gerçi kayınvalde 2 gündür oradaydı
birlikte yapmışlar

başka misafirlerde vardı
ben onalrda sohbet ettim
biraz yardım ettim
yedim içtim geldim
sabahta piknik yapacaktık ama hava iç açıcı değildi

kahvaltıyı hazırladım
dedim kayınpederi arayım
tek yazık kayınvalde gelmedi
o da kendine kahvaltı hazırlayacakmış
dedim gel hazır birlikte yapalım

kahvaltıdan snr kahve iç dedim yok dedi
biraz oturdu gitti
onun peşine bizde hemen hamama gidecektik
geçen haftadan aklımzıdaydı
piknik iptal olunca dedik gidelim hamama

o kadar iyi geldiki
masaj kese yok kahve masajı
resmen dinlendim

gelirkende acıktık
köfteciye gittik
ordan eve geldik
oğlan 10 syfa kitap oku
ben danışmanlığa çalıştım
snr yattım dedim yorgunum
jet hızı ile geçen bir hafta sonu

canım
Günaydınn
İyi haftalar
Dün kzıın 23 nisan gösterisi vardı ona gittik.
Kpderle isimiz var.
Cmrtsi beni deli etti.
Evdeyim koci de öglenci.
Kapı acıldı kahvaltı hazırlıyodm aa sen evde misin bugun dedi.
Artk is kalmadı kenar cıtalarını takmaya gelmsi.
Cmrtsi sabahı 9 da.
Dedik olmaz erken .
Neyse cay kahve 11 e kadar zor tuttuk basladı.
Evi topladım falam,14.00 de koci ise cıktı.
Yok gitmiyor.
Alyaya dedim giyinelim cıkalım,gösteri icin corap alcaz dedik cıktık.Avm ye giittik yemek yedik falan 18.00 da geldik hala evde🤦🏻‍♀️
Bi salon yapıldı zaten yorma kendini tmm acil degil diyorz yok.
Biz gelince gitti artk.
Dün sabah 11 gibi yine geldi😅
Koci pazar pazar yapma bisey dedi dolandı gitti.
İsimiz var valal🤦🏻‍♀️
geçmiş olsun arkdaşına
olacağın önüne geçilmiyor

Selamm

Konuşmuyor.
Canım Rabbim safi ismiyle şifalar versin inşallah:KK43:
Benim babamın da 2 aydır bacak ağrıları var:KK43:
Onunda iştahı kesik keyifsiz .. Bizde üzülüyoruz ama elimizden bişi gelmiyor duadan başka..
Tedavi iyi gidiyor demişti en son dr lar..,Sevindik ama böyle ağrıları olunca onunda bizimde keyfimiz kaçıyor:KK43:
Rabbim hepimize şifalar versin tez zamanda.

Selammm bugün erken uyananlardan beeenn,
Eşim hastaneye gidecekti arabanın anahtarını eve bırakacak olunca kahvaltı yaparım evde dedi. Ela da saati kurarmısın anne erken kalkmak istiyorum dedi.
Kalktım kahvaltı hazırladım. Doktor fıtık için ameliyat demiş. Başka doktorlara da danış dedim.
Kahvaltı yaptım. İşe gitti. Evi toparladım. Elayla oyun oynadık. Ojeler sürdük.
Zaman geçmek bilmedi okul saati gelmedi😅
Şimdi de bir uykum var.
Eve geldim. Gittim sitenin muhasebeye ödeme yaptım. Mutfağa süpürmeye başladım.Kuru fasulye koydum ocağa. Ablam aradı. Sana geleceğim diye. Havaalanına gelince ani kararla geliyor çoğunlukla.
İyi gel bekliyorum dedim.
İş mi beni sevmiyor ben mi işi anlamadım.😅 ne zaman işe niyetlensem bişi çıkıyor.
Neyse ablam gelir sohbet ederis. İhtiyacım da vardı.
Okul çıkışı üç çocuğu da ben alacağım. Bir de komşum gelecek etti 4 çocuk. Komşum da diyor servis çekiyon hee😁
Birlikte gideceğiz. Diğer arkadaşa dedim sen gelme arkadaşla gideceğiz :)
Çorbam var, pilav yaparım. Bir de salata tamam.

Canım Rabbim safi ismiyle şifalar versin inşallah:KK43:
Benim babamın da 2 aydır bacak ağrıları var:KK43:
Onunda iştahı kesik keyifsiz .. Bizde üzülüyoruz ama elimizden bişi gelmiyor duadan başka..
Tedavi iyi gidiyor demişti en son dr lar..,Sevindik ama böyle ağrıları olunca onunda bizimde keyfimiz kaçıyor:KK43:
Rabbim hepimize şifalar versin tez zamanda.
Amin ekürim
Üzülüyoruz dedigin gibi elden bisey gelmiyor

Selamm
Yemek yaptım 2 camım kalmıştı arkalar onları sildim
Kapıları sildim.
Süpürge yapamadım annemin oraya gectim.
Babamı biraz ikna edim diye çünkü su bile icmiyor idrarı artık kırmızı yani kan gelemeye baslamıs.
Normalde cay, kahve vs hep isteyen adam sadece uyuyor :KK43:
Baba bak zaten sekerin var böbreklerini yorma azicik ic dedim pipetle iç dedim ne dedimse ikna edemedim.
Istedigin birsey yapim dedim
Konusmuyorda yok diyor eliyle.
Döndü uyudu.
Korkuyorum hastaneye yatırcaklar böyle giderse
Bayada zayıfladı.
Gecen hafta iyiydi bana falan geldi hatta kahve yaptım
2-3gündür böyle.
Sadece kahvaltı yapmış az bisi o da baska hic bisi yememis içmemiş
Gidip serum mu taktırsak diyorum anneme.
Ayın 30unda randevusu var annem söylicek bakalım ne dicekler.
Okadarda ağır uyuyor ki normalde babam azicik sesli konussak uyanırdı supurgeyi acsak bile uyanmıyor.
Cok değişik bir durum.

Annemin kapılarda batıktı bi de onun kapıları sildim kollarımdan ölüyorum.
Ustalarda merdivenleri hep cimento ettiler in çık bi de merdivenleri sildim bizim katı yani vileda yaptım.
Annemin evden elimi cekincede toparlayamıyorum napcam bilmiyorum artık.
Babama ayrı üzülüyorum, kız evde durmak istemiyor onu zaptedemiyorum, yorgunum..
Hersey bana bakıyor

Selamm
Kapıları sildim.
Babamı biraz ikna edim diye çünkü su bile icmiyor idrarı artık kırmızı yani kan gelemeye baslamıs.
Baba bak zaten sekerin var böbreklerini yorma azicik ic dedim pipetle iç dedim ne dedimse ikna edemedim.
Döndü uyudu.
Bayada zayıfladı.
2-3gündür böyle.
Okadarda ağır uyuyor ki normalde babam azicik sesli konussak uyanırdı supurgeyi acsak bile uyanmıyor.
Cok değişik bir durum.

Ustalarda merdivenleri hep cimento ettiler in çık bi de merdivenleri sildim bizim katı yani vileda yaptım.
Babama ayrı üzülüyorum, kız evde durmak istemiyor onu zaptedemiyorum, yorgunum..
Hersey bana bakıyor
Allah kolaylıklar versin. Zor bir dönemden geçiyorsunuz. Hastayla birlikte hasta yakınıda çok yıpranıyor.Siz elinizden geleni yapıyorsunuz. Vicdanınız rahat olsun.Bazen her şey bizim dışımızda gelişiyor. Çaresiz kalıyoruz.Duadan başka elimizden bir şey gelmiyor.Sizi çok iyi anlıyorum.İçimiz yansa da güçlü durmaya çalışıyoruz. En zoru da bu.Siz bilirsiniz ama Alya yı kreşe verseniz işleriniz biraz daha kolaylaşır.Böyle çok yoruluyorsunuz. İki evin düzeni ,yemek ,çocuk ,babanız hasta.Gerçekten yıpratıcı.Size buradan sarılıyorum.Siz güçlüsünüz.Rabbim babanıza ,şifalar size de güç kuvvet versin.

Selamm
Kapıları sildim.
Döndü uyudu.
Bayada zayıfladı.
2-3gündür böyle.
Cok değişik bir durum.

Hersey bana bakıyor
Ayy canım ekürim ya:KK43:Bence su içmemesi iyi değil:KK43:Hastaneye götürün derim..En azından serum falan takarlar..Böbrekler de sorun olur böyle devam ederse:KK43:Ona bakmayın alın götürün canım :KK43:Yada evde taktırabilirseniz evde taktırın.:KK43:Ama susus kalmaması lazım:KK43:Hey Allahım ya..Sen şafi isminle şifalandır senin babanıda benim babamıda inşallah dualarım hep hastalarımıza😢🤲🤲

Allah kolaylıklar versin. Zor bir dönemden geçiyorsunuz. Hastayla birlikte hasta yakınıda çok yıpranıyor.Siz elinizden geleni yapıyorsunuz. Vicdanınız rahat olsun.Bazen her şey bizim dışımızda gelişiyor. Çaresiz kalıyoruz.Duadan başka elimizden bir şey gelmiyor.Sizi çok iyi anlıyorum.İçimiz yansa da güçlü durmaya çalışıyoruz. En zoru da bu.Siz bilirsiniz ama Alya yı kreşe verseniz işleriniz biraz daha kolaylaşır.Böyle çok yoruluyorsunuz. İki evin düzeni ,yemek ,çocuk ,babanız hasta.Gerçekten yıpratıcı.Size buradan sarılıyorum.Siz güçlüsünüz.Rabbim babanıza ,şifalar size de güç kuvvet versin.
Ya kesinlikle özellikle annem..
Afedersiniz tuvaletine tükmugune kusmuguna kadar ilgileniyor.
Hasta bakmak gercekten cok zor
Bende ancak temizlik, yemek gibi seylerde yardimci oluyorum.
Ama defalarcada tuvaletine kadar döktüm yinede dökerim yeter ki iyi olsun :KK43:
Gözümüzün önünde eriyor..
Birden iletişimide kesti hic beklemiyorduk böyle bisi.
Esimle oturur konusurdu simdi onunla bile konuşmuyor.
Sanki tamamen bizle herkes iletisimini kesti.
Cok şükür ki ilgilenen bizler varız, ağzından bisi ciksa istese diye bekliyoruz hepimiz hergün yanındayız.
1 dedigini 2 etmemeye calisiyoruz.
Ama istese bile yemiyor.
Gecen hafta heves etti sinitzel falan istedi hemen aldık yaptık yemedi.
Kek sormus anneme hemen yaptım 1 dilim bile yemedi :KK43:
Artık midesi almıyor vucudu istemiyor.
Dun cok yalvardım ben icirim pipetle icerim bak böbreklerine vurmasın nolur diye asla icmedi.

Alya Eylül ayında baslayacak.
4 ay daha idare etmem lazım.
Temizlik kosturma hadi yoruluyorum yıpranıyorum Alya daha zorluyor.
Yemek yemesi sıkıntı en cok o zorluyor beni.
Tam 2 saat pesinde dolandigimi biliyorum 2 lokma yesin diye.
Bahceye falan indirip yediriyorum bilmiyorum ani bir kararla hemen verirmiyim bi krese.
Babamin durumu hastaneye yatacak gibi gorunuyor malesef..
Belirsizlik cok zor .

X