Küçük Düşün Büyük Olsun!

Kuponu kopyala hemen cark cikinca, alirken kupon yeri var oraya yapistiriyorsun alım yaparken
Birde instada lcw kupon sayfasi var takibe al indirimi kullanmayanlar orada paylasiyor
Bir de en yakın magzadan alırsan kargonu kargo ödemiyorsun
bayağ bilgisizmişim
çok tşke derim lelim

Selam kızlar,
Sabah kalktım uyuyordu,uyandırdım jimnastiğe gidiyormusun dedim hooop kalktı hemen. Normalde hayatta o kalkış yoktur :)
Hazırlanıp çıktık.
Çocuklar jimnastikteyken yürüyüş yaptım sonra arkadaşla oturduk.
Sonra çıktılar parkta oynadılar biraz.
Simit meuve suyu aldım. Masalarda yediler. Tabi evden salatalık domates kırmızı biber ve havuç da koymuştum. Kuruyemişi de vardı arabada. Kahvaltı yaptılar.
Sonra okula bıraktım geldim.Filtre kahve yaptım. Kurabiye falan kahveyle götürdüm 😅 dinlendim ya. Valla yoruldum. Yarın eşime diyeceğim babası sen götür jimnastiğe diye.
Bugün arkadaş çocukları tiyatroya götürelim dedi. Hiç gidesim gelmedi.
Okula gitsin dedim.
Biraz sonra girişip karnıyarık yaparım.
Koci de diyor yapma yemek çayla birşryler yeriz. İçim kurudu valla. Dün de yemek yemedik.Bugün yaparım hızlıca pratik. Zaten saat 5 te almaya çıkarım.
Şu arabayla heryere gidip alışveriş yapamıyorum o can sıkıcı.
O market senin bu market benim gezmek güzel oluyordu😂

Selam kızlar bugün doktor kontrolüm vardı.
Bebeğin boynuna kordon dolanmış 😭
Bol su içeceksin yatacaksın dinleneceksin dedi doktor
Su içince cocuk kordondan kurtuluyormus.Suyum sınırdaymış normalde 36. Haftada azalirmis.
Kordon kalırsa sezeryan olurmusum artık izne ayrıldım hedefim 37.haftaya kadar çalışmaktı 33.hafta itibariyle izne çıkmış oluyorum.İnşallah kordondan kurtulur bebeğim dua edin bize 🙏 4 mayıs da kontrolüm var.

Su içince cocuk kordondan kurtuluyormus.Suyum sınırdaymış normalde 36. Haftada azalirmis.
Kordon kalırsa sezeryan olurmusum artık izne ayrıldım hedefim 37.haftaya kadar çalışmaktı 33.hafta itibariyle izne çıkmış oluyorum.İnşallah kordondan kurtulur bebeğim dua edin bize 🙏 4 mayıs da kontrolüm var.
canım inşallah bol su ile kurtulursunuz
acil şifalar dilerim

Selam kızlar,
Sabah kalktım uyuyordu,uyandırdım jimnastiğe gidiyormusun dedim hooop kalktı hemen. Normalde hayatta o kalkış yoktur :)
Hazırlanıp çıktık.
Çocuklar jimnastikteyken yürüyüş yaptım sonra arkadaşla oturduk.
Sonra çıktılar parkta oynadılar biraz.
Simit meuve suyu aldım. Masalarda yediler. Tabi evden salatalık domates kırmızı biber ve havuç da koymuştum. Kuruyemişi de vardı arabada. Kahvaltı yaptılar.
Sonra okula bıraktım geldim.Filtre kahve yaptım. Kurabiye falan kahveyle götürdüm 😅 dinlendim ya. Valla yoruldum. Yarın eşime diyeceğim babası sen götür jimnastiğe diye.
Bugün arkadaş çocukları tiyatroya götürelim dedi. Hiç gidesim gelmedi.
Okula gitsin dedim.
Biraz sonra girişip karnıyarık yaparım.
Koci de diyor yapma yemek çayla birşryler yeriz. İçim kurudu valla. Dün de yemek yemedik.Bugün yaparım hızlıca pratik. Zaten saat 5 te almaya çıkarım.
Şu arabayla heryere gidip alışveriş yapamıyorum o can sıkıcı.
O market senin bu market benim gezmek güzel oluyordu😂
alışınca rahat gezersin
birde benzin alırsın :))

İçini ferah tut Allah şifasını verir
sağlıcakla dogsun

İyi geceler, iyi uykular
Bugün eşim dedi evdemisin bugün, lens siparişim vardı o gelecek. Evdeyim dedim.
Sonra yemek yapıyordum güvenlik görevlisi aradı, çiçek sepetinden geldiler diye😅
Meğer baba kız birlikte olup evlilik yıldönümü için çiçek seçmişler :)
Ben yine bişi almadım püffff. Çiçek benim de aklıma gelmişti ama işyerini taşıdılar, adresi bilmiyorum.
Sonra eşim resmi görünce benim istediğim kırmızı taşlı çiçekti dedi. Geri aramış değişim için. Allahım dedim ne sıkıntılı müşterisin😂
Neyse dedim ben de yemeğe götüreyim istersen dedim. 340 tl puanım var dedim🤣🤣🤣🤣
Şaka bir yana ben onun kredi kartını kullanıyorum.ne alsam mesaj gidiyor. Benim de maximum kartım vardı yıllardır kullanmıyorum. Eylül ayında bir kez alışveriş yaptım, aidat yansıdı. Aradım kapatın dedim. Mart ayına kadar şu kadar alışveriş yaparsanız iade olur denildi.ücret iptal edildi.Tabi o tutarı doldurmam zordu.
bu ay yeniden yansımış.tekrar aradım. Puan yüklediler.
İstediğim bir çelik kolye vardı onu alırım dedim. 40 tl zam gelmiş. Bir şeyi aklımızdan geçirdiğimiz anda almamız lazım😅 yoksa zamlara yetişemiyoruz.
Dün thy hisse aldım. Bugün de aklıma esti sasadan aldım. Bakalım ne olacak. Minik rakamlar ama günlerdir parayı bankaya yatıracağım kalıyor thy hissesi artış gösterdi.
Üstelik sitede bankamatik var🫣 keşke alsaydım. 1 tl bile tutasım yok o derece.
Ben kaçar :) yarın arkadaşın nikahı var sonra da yemeğe gideceğiz. Uyuyayım artık sabah olmuş 😆

Selam kızlar
Her şey yolundadır umarım
Yağmur ve kapalı sıkıcı bir hava
Dışarı çıkamadık
Zaten eşim bir haftadır hasta
Çocuğun keyfi yerine gelsin diye
Çiğ köfte sipariş ettim

Cumartesi yine azda olsa oğlanla dışarı çıktık
Alış veril yaptım
İki pantolon aldım
Beyaz ve gri
Çok rahat oldu
Kesimini ve modelini beğendim
Eve gel yemek hazırla
Derken eşim geldi
Yemek yedik üstüne kayınvalide kayınpeder geldi
Onlar gitti komşu tatlı yapmış bize bir borcam
Onunla oturduk
Gece sessizliğinde danışmanlığa çalıştım

Zaman du gibi akıyor valla

Selam kızlar,
Hastalarımız nasıl oldular?
Biz cumartesi kalk kahvaltı yap sonra nikah vardı ona gittik. Nikahtan sonra yemek vardı saat 10 u geçiyordu eve geldiğimizde. Dün de evde takıldık. Sadece Ela ile saç kestirmeye gittik.
Bugün için arkadaşın biri; kızı okuldan alırmısın hastaneye gideceğim demişti.olur dedim. Ama sonra okula bırakmam büyük ihtimal hastaneye götürürüm saat 8 de dedi. Bana bırak da demedim. Valla küçük çocuk artık zor geliyor bana ya, yaştan dolayımı bilmiyorum.sonra gerek kalmamış zaten.
Komşum olan arkadaş da benim kızı arabayla almaya gidelimmi dedi. Onun eşi arabayla gitmiş işe.
Elayı okula götürmedim sesi kısılmıştı biraz. Ondan dolayı gelemeyeceğim dedim.
Az sonra da işe girişeceğim.
Evi toparlarım.çamaşır atmıştım. Ütü yaparım. Sonra yemek yaparım. Okul işi olmayınca daha çok iş yapıyorım evde :)
Ütü yaparken anne kız film izleyeceğiz😁

Selamm
Bir kosturmaca gidiyor.
Yemek, temizlik falan derken.
Kız nerden çıktıysa artık aklina geldiyse helva istiyordu.
Dun tüm gün helva sayıkladi ya yemicek biliyorum onun olayı istemek yememek.
Bu sabah yatakdan kalktı daha gözünü acmadan helva dedi 😵
Sabahın 7sinde helvada kavurmadım demem.
1 cay bardagindan kavurdum yedimi tabiki 2 kaşık aldı bıraktı.
Biliyordum ama asla susmuyorda unutmuyorda yaptırana kadar canından bezdiriyor insanı.
Dün halam geldi babamın bugun randevusu vardı gittiler hastaneye
Bakalım nolcak tedavi nasıl ilerleyecek.

Dunden az az yemek var..
Kıza 1 cesit daha yaparım
Kendime ispanak omlet yapıcam az ıspanagim var ziyan olmasin.
Semizotuda almistim benden baska yiyen yok yogurtlarım onuda.
Bana yeter onlar.

Oglanın yurt fiyati aciklandi erken kayıt için bilgi atilar dün ayda 10 bin oduyorduk 15 olacak
75bin muteaahide verilecek(devam ediyor daha bittikce fiyat hesaplıyoruz)
Arabanın taksidi mayıs son çok şükür.
Nasıl alcaz nasıl ödencek diye buralara yazdigim daha dün gibi.
Haziranda benim randevum var cilt.
Köye gidebilirsek haziran bizin icin harcamalı ay olur.
Sağlık olsunda

beren_naz beren_naz canım inşallah sıkıntısız doğum yaparsın canım, tahmini doğum tarihi ne zaman?
Sağol canım normali 40 hafta 17 haziran ama o kadar beklemez galiba.Cumartesi randevumuz var bakalım ne dicek doktor.33+1 günlük olduk bugün.37 yi görsek iyi olur hayırlısı artık

Slm bacımlar
Gelememisim yine😩
Ev is arası mekik dokuyorm
Cmrtsi arkadasın nisan var,pazar kardesimin kızın dogumgunu .Kahvaltılı yapcaklar dısardA.Daha hediye bakamadım.
Kociyle kız evdeydi bugun ben is ırgatlıga devam😏
Bugun dusakabin gelecekti gelelemedi tabi.
Valla gelsin bezdum heryer su oluyo bi banyo yapıyolar.
Yemek airferyde köfte patates bugun.

X