Kürtaj olmak canınızı çok acıtıyor mu?

Selver55

Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2021
85
40
27
Doktorum bugün kesem düzgün büyümediği için kürtaj olmam gerektiğini söyledi, bebeği hiç göremedik, ben de kürtaj deyince çok korktum , kürtaj olanlar nasıl geçti sizin ki anlatır mısınız 😔?

Doktorum bugün kesem düzgün büyümediği için kürtaj olmam gerektiğini söyledi, bebeği hiç göremedik, ben de kürtaj deyince çok korktum , kürtaj olanlar nasıl geçti sizin ki anlatır mısınız 😔?
Canım öncelikle çok çok üzgünüm. Umarım en kısa zamanda sağlıkla kismetindeki bebeğini kucağına alırsın. Kürtaj işlemi zor değil, birşey anlamayacaksin bile. Anestezi altında vakumlu kürtaj olmuştu benimki. Uyandığımda ağrı sızı birşey hissetmedim. Çok geçmiş olsun bitanem.

Canım öncelikle çok çok üzgünüm. Umarım en kısa zamanda sağlıkla kismetindeki bebeğini kucağına alırsın. Kürtaj işlemi zor değil, birşey anlamayacaksin bile. Anestezi altında vakumlu kürtaj olmuştu benimki. Uyandığımda ağrı sızı birşey hissetmedim. Çok geçmiş olsun bitanem.
Sağolun Allah razı olsun, yatış işlemlerini gerçekleştirelim hemen dedi doktor hastanede kalınıyor mu, 3 aylık evliyim daha

Sağolun Allah razı olsun, yatış işlemlerini gerçekleştirelim hemen dedi doktor hastanede kalınıyor mu, 3 aylık evliyim daha
Hayır canım hastanede kalinmiyor. Birkaç saat dinlenmeni isterler ve serum verirler. Sonra eve geçersin. Korkacak bir şey yok, korkma sakın canım.

Geçmiş olsun cnm anestezi ile yapıyorlar hiç bir şey hissetmiyorsun korkma bir iki saat sonrada eve gönderiyorlar zaten Allah bir daha yaşatmasın 😞

Çok geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın. Çok basit bir işlem genel anestezi ile yapılıyor hiç bir şey anlamıyorsunuz. Sonrasında da çok ağrım olmamıştı benim. 2 saat sonra da taburcu oldum.

Ben de olmak zorunda kaldım hatta sizin gibi konu açtım ama acıtmıyor canım hissetmiyosun zaten sonra çok az ağrın oluyor ağrı kesici iğne vuruluyor istiyorsun çıkmadan üzülme korkma sonrasında ayağını soğuga değirme.
Geçmiş olsun

5 kese görünüyordu değil mi? Hiçbirinde gelişmemiş mi:KK43: büyüme var mıydı keselerde?

Vakumlu kürtaj çok rahat ve risksiz diye duydum

Çok geçmiş olsun bende 4eylülde 7+4 te kalp atışı durduğunu öğrendim 9 Eylül'de kürtaj oldum tam yarım saat sürmüştüm ameliyathaneye inmemle odaya gelmem ağrı sızı yok zaten 2 saat sonra taburcu oldum dr da dedi günlük hayatına devam edebilirsin diye içini ferah tut adet sancısı gibi hafif sancılar oluyor sadece

Geçmiş olsun, muhtemelen olmuşsundur kürtajı, ben de şuan aynı durumdayım, muhtemelen kürtaj gözüküyor 1 haftaya, sen hiç Kanda betahcg baktırdın mı, kaç çıkmılçştı, kendiliğinden düşme ihtimali olmaz mı diye düşünüyorum da, hayırlı zamanda kucağına alırsın inşallah bebeğini

X