Kürtaj sonrası beta değerim

cenmeh

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2024
5
0
23
Arkadaslar herkese iyi akşamlar 15 martta zorunlu kürtaj oldum bebeğimin kalbi 9 haftalikken durdu maalesef doktorum ilk adetten sonra tekrar bebek düşünebilirsiniz dedi ilk adetimi oldum korunmasız bir şekilde birlikteligimiz devam etti kürtajımın üzerinden tam 2 ay 3 gün geçti test yaptım ikinci çizgi silik çıktı kan verdim betam 10 çıktı diğer gün artış varmı diye tekrar verdim yine 10 çıktı sizce hamilelikmi yoksa hala önceki gebeliğin etkisimi yardımcı olursanız çok sevinirim

Bende kürtaj olalı 50günu geçti beta değerim suan 12düşmüş belkı bu yardımcı olur diye yazım dedim büyük ithımalle dıger gebelikten kalma olsaydı Ztn yükselme yapardı

Arkadaslar herkese iyi akşamlar 15 martta zorunlu kürtaj oldum bebeğimin kalbi 9 haftalikken durdu maalesef doktorum ilk adetten sonra tekrar bebek düşünebilirsiniz dedi ilk adetimi oldum korunmasız bir şekilde birlikteligimiz devam etti kürtajımın üzerinden tam 2 ay 3 gün geçti test yaptım ikinci çizgi silik çıktı kan verdim betam 10 çıktı diğer gün artış varmı diye tekrar verdim yine 10 çıktı sizce hamilelikmi yoksa hala önceki gebeliğin etkisimi yardımcı olursanız çok sevinirim
Bende 1 Nisanda ex gebelik olduğu için kürtaj oldum ,29 Nisanda çok ağrım vardı acile gittim hcg değerim 10’du hamile olabilirsiniz belki dedi ben öncesinden kalmış olabilir mi diye sorduğumda olabilir bekliycez dedi 3 mayısta adet oldum 1 aya ancak sıfırlandı değerim

Öncelikle geçmiş olsun rabbim kısa sürede yerini doldursun insallah Bugün 74. Günündeyim reglim iki gün gecikti hala kasıklarımda kasılmalar var ve az önce yine test yaptım yine silik ikinci çizgi çıktı bilmiyorum ne zaman sıfırlanacak yada sıfırlanmadan ikinci bir gebelik olurmu , daha önce ki okuduğum soru cevaplarda sıfırlandiginda adet oluyormuşsun ama öyle olmadı teşekkür ederim cevabınız için

Bende kürtaj olalı 50günu geçti beta değerim suan 12düşmüş belkı bu yardımcı olur diye yazım dedim büyük ithımalle dıger gebelikten kalma olsaydı Ztn
Bende kürtaj olalı 50günu geçti beta değerim suan 12düşmüş belkı bu yardımcı olur diye yazım dedim büyük ithımalle dıger gebelikten kalma olsaydı Ztn yükselme yapardı
Cok geçmiş olsun rabbim kısa sürede yerini sağlıkla doldursun insallah tesekur ederim yorumunuz için . İnsan umutlanmak istiyor tekrar bir gebelikmi acaba diye hepimiz için herseyini en hayırlısı olsun insallah

X