Lütfen bakar mısınız? İğneli epilasyonda yanlışlıkla başkasının iğnesi kullanıldı , çok korkuyorum 😢

Merhaba , iğneli epilasyon için İzmir'in en iyi yerlerinden birine gidiyorum Alsancakta.Benden önce bir müşteri vardı ve beni bekletmemek için acele etti biraz işlem yapacak kadın.Ben de hemen uzandım koltuk altı ve göğüs ucuna yapıldı .Ben de kendi iğnemi vermeyi unuttum . Epilasyon sonunda anladık ki bir önceki kızın iğnesi kullanılmış ama dezenfekte etmişti başmadan önce.Sağlığıma bir şey olur diye çok korkuyorum.37 yıldır yapıyorum ilk kez böyle bir şey yaşandı dedi kadın.

O an tepki gösterseydiniz keşke ve dava edin mutlaka.

Ben şeyi anlamadım. Herkes kendi iğnesini getiriyorsa ki siz ben kendiminkini vermedim dediniz. O zaman bir önceki niye giderken iğnesini almamış ki? Sizin yerinizde olsam igneye uyguladıkları dezenfeksiyon yöntemini öğrenir ona göre enfeksiyon doktoruna danışırdım.
Ben 1 yıldır gitmediğim için yanımda getirdiğim iğneyi vermeyi unuttum kadın istemeyince, bir öncekininkiyle devam etti yani.Önceki de almayı unutmuş galiba

Yahu iğne vermeyi unuttunuz da işleme başlayınca bu iğne nerden çıktı diye hiç mi düşünmediniz?Uzman kadar sizde suçlusunuz tüm yükü merkeze atmayın,o uzman günlük 20 belki 40 kişi alıyor işleme,ama siz sadece kendinizden sorumluyken unutabiliyorsunuz bu normal ama uzman nasıl unutur,merkezi dava ederim vs....

Yahu iğne vermeyi unuttunuz da işleme başlayınca bu iğne nerden çıktı diye hiç mi düşünmediniz?Uzman kadar sizde suçlusunuz tüm yükü merkeze atmayın,o uzman günlük 20 belki 40 kişi alıyor işleme,ama siz sadece kendinizden sorumluyken unutabiliyorsunuz bu normal ama uzman nasıl unutur,merkezi dava ederim vs....
1 yıldır gitmiyorum unuttum . Tamam ben kendimden sorumluyum ama uzman daha çok suçlu

Ay çok geçmiş olsun, inşallah bir sıkıntı yaşamazsınız. Çok üzücü bir durum olmuş açınızdan. Doktora giderseniz bilgindirme yapın lütfen

Ay çok geçmiş olsun, inşallah bir sıkıntı yaşamazsınız. Çok üzücü bir durum olmuş açınızdan. Doktora giderseniz bilgindirme yapın lütfen
Çok teşekkür ederim, sağ olun .Gittiğim yer köklü bir yer.Orda bile böyle şeyler oluyorsa çok dikkat etmek gerekiyor

X