Lütfen fikirlerinizi yazın

umutlubirkiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2024
42
4
32
Ayy bu kacinci sorum bilmiyorum kusura bakmayın kızlar eczane merkezde gidemiyorum ee malum haftasonu saglik ocaginada gidemiyorum size soruyorum. Kızlar 18 nisan korunmasiz iliski yasadim yumurtlama tarihim 25 nisan 8 mayista da adet oldum 6 gun surdu ama beklenen adet tarihinden 2 gun once geldi . Adetim biteli 4 5 gun oldu ama karnımda kuru bir agri var sanki ve yemek yiyemiyorum gibi sizce test yapmali miyim 29 nisanda beta hcg 0.6 cikmisti

Her ağrıyı gebeliğe yorarsanız yıpranırsınız. Regle daha çok var. İnsan üşütür ağrır, yumurtlar ağrır başka sebepten karnı kasığı ağrır, belki gebelikten ağrır. Ama böyle de düşünmeyin lütfen. Yumurtlama hemen sonrası her işarete gebe miyim diye düşünürseniz sonra hayal kırıklığı yaşarsınız. Siz şuan 2. Dönemin yumurtlama kısmındasınız. Eşinizle değerlendirin. Öncekinden gebe kalmadınız regl oldunuz. Biraz zamana bırakın. ❤️

Her ağrıyı gebeliğe yorarsanız yıpranırsınız. Regle daha çok var. İnsan üşütür ağrır, yumurtlar ağrır başka sebepten karnı kasığı ağrır, belki gebelikten ağrır. Ama böyle de düşünmeyin lütfen. Yumurtlama hemen sonrası her işarete gebe miyim diye düşünürseniz sonra hayal kırıklığı yaşarsınız. Siz şuan 2. Dönemin yumurtlama kısmındasınız. Eşinizle değerlendirin. Öncekinden gebe kalmadınız regl oldunuz. Biraz zamana bırakın. ❤️
Sanirim biraz da stres yaptim ben istiyorum ama esim istemiyor malesef reglden oncede boyleydim regli biteli 4 gun oldu nedense yine kafama takildi hic olmadi pazartesi test aliyim diyordum ama regl oldugum icin gebe olmam imkansiz sanirim test alip bosa stres yapmasam mi bilemedim

Sanirim biraz da stres yaptim ben istiyorum ama esim istemiyor malesef reglden oncede boyleydim regli biteli 4 gun oldu nedense yine kafama takildi hic olmadi pazartesi test aliyim diyordum ama regl oldugum icin gebe olmam imkansiz sanirim test alip bosa stres yapmasam mi bilemedim
Siz o testi alın içinizdeki şüphe bitsin. Ama 2 saat sonra çıkan kuruma çizgisini görürseniz acabalara kapılmayın. İlk dakikalarda çıkması lazım, net çizgi olması lazım eğer varsa. ❤️

Siz o testi alın içinizdeki şüphe bitsin. Ama 2 saat sonra çıkan kuruma çizgisini görürseniz acabalara kapılmayın. İlk dakikalarda çıkması lazım, net çizgi olması lazım eğer varsa. ❤️
Ayy tesekkur ederim kuruma cizgisini bilmiyordum ogrenmis oldum sabah ilk idrarla mi yapmam gerekir yoksa benim adetimde gectigi icin gun icinde yapsam da olur mu acaba

Eşiniz istemiyor ama korunmasız ilişki yaşıyor. Ağam bizlen eğlenir. 🙄

Olsaydim adet olmazdim buyuk ihtimal dimi cunku iliskiyle adet arasinda 20 gun gibi bir zaman dilimi var
Evet, lakin herşey mümkün. Ama ben ilk hamile kaldığımda regl bitti 1 hafta sonra kalmıştım. Bir daha da regl olmamıştım. Ama çevremde de var mesela regl olunca aynı sizdeki durum gibi tamam yaa hamile değilim diyip bir sonraki yumurtlama dönemini bekliyorlar.

X