Lütfen hamileler baksın antibiyotikle ilgili

pandaca

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2024
48
8
23
Kızlar iyi akşamlar 1 hafta önce idrar yolu enfeksiyonu için doktora gittim tahlil yaptırdım ve ilaç verdi dün adetim gecikti ve hamile olduğumu öğrendim 228.51 çıktı beta doktor hergün kan tahlil yapıp bakacaz dedi yükselişine sizce bi zararı olur mu antibiyotiği hamile olduğumu bilmeden kullanmışım

Daha çok yeni olduğu ve kullanırken hamile olduğunuzu bilmediğiniz için sorun oluşturmayabilir, inşallah oluşturmaz. Hangi ilacı kullanmıştınız

Daha çok yeni olduğu ve kullanırken hamile olduğunuzu bilmediğiniz için sorun oluşturmayabilir, inşallah oluşturmaz. Hangi ilacı kullanmıştınız
Bu ikisini kullandım antibiyotik ve idrar yolu enfeksiyonu

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    115,7 KB · Görüntüleme: 16
Olabilir de olmayabilir de. Bunu zaman gösterecektir. Ama inşallah olmamıştır. Doktora bunu belirt mutlaka, testi vs varsa yaptir

Insallah sorun olmamıstır
Doktorların bilime dayalı cevabına nazaran bizim tahmınımıze dayalı cevabımız sizi ikna etmemeli bence.
Doktordan doktora gitmekte fayda var

Olabilir de olmayabilir de. Bunu zaman gösterecektir. Ama inşallah olmamıştır. Doktora bunu belirt mutlaka, testi vs varsa yaptir
Doktora söyledim 3 güm peş pede beta değerime bakacak yükselmeye devam ederse sıkıntı olmaz eğer düşerse değer düşük olur dedi ama sanmıyorum bişey olacağını da dedi bilemedim

X