Makat Bölgesindeki Kıllar

duygucuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2010
20
1
Sevgili Dostlar,
Daha önce alma ihtiyacı duymadığım makat bölgemdeki kılları, hemoroid rahatsızlığımdan dolayı önümüzdeki hafta muayene olacağım için almam gerekiyor. Gideceğim genel cerrah erkek olduğundan, makat bölgemdeki kılları almamın daha doğru olacağını düşünüyorum. Şimdiye kadar hiç almadığım makat bölgemi nasıl temizleyeceğim konusunda önerileriniz nelerdir? Sevgiyle kalın.

Eldiven en uygun yöntem o bölge için.
Geçmiş olsun canım.a.s.

valla ben ağdayla alıyorum.çok da iyi oluyor.hemde tertemiz oluyor.deneyebilirsin bence..yerimseniben

hiç almadın mı?cnm en iyisi bi güzellik merkezine gidip ağda yaptırman.
oooff bide erkek doktor.acil şifalar diliyorum....

Teşekkürler arkadaşlar. Ancak çok ağrım ve kanamam var. O nedenle en az ağrısız olan yöntem hangisi olabilir. Teharetlenirken bile çok canım yanıyor. Ama doktorun karşısına bu şekildede çıkmak istemiyorum. Sevgiler.

Teşekkürler arkadaşlar. Ancak çok ağrım ve kanamam var. O nedenle en az ağrısız olan yöntem hangisi olabilir. Teharetlenirken bile çok canım yanıyor. Ama doktorun karşısına bu şekildede çıkmak istemiyorum. Sevgiler.

cnm ne yaparsan yap acıyo bilmiyorum bi zararı olur mu ama emla krem var uyuşturuyo onla yapabilirsin jilet hariç her yöntemde acı var malesef

Doktor eldiveni ile nasıl alıcağım? Az önce Jiletle biraz almayı denedim ama basur memesini keserim diye korktum, tamamlayamadım. Bir arkadaşım sesu tüy dökücü krem önerdi ama makat bölgesine kullanılıp kullanılmayacağı konusunda bir bilgisi yok. Sizlerin acaba tüy dökücü kremlerin makat bölgesine kullanılabilirliği konusunda bir bilgisi var mı? Sevgiler.

O bölge için en acısız ve kolay yöntem doktor eldiveni..
Uygulamak da çok kolay;eldiveni tak ve uygun pozisyonda kılları kopar.Zaten kıllar eline geliyor.Eldiven sayesinde elinden kaymadan rahatca koparabilirsin.Bunu dene bence mutlaka.Jileti o bölge için kesinlikle tavsiye etmiyorum,daha önce almadığın için bir yerini kesebilirsin...
Kolay gelsin...

orada bir yara varsa ki hemoroidim var diyorsunuz.jilet,tüy dökücü ve ağda tahriş edebilir.yani oraya yabancı bir madde sürmeyin derim ben en mantıklısı eldiven takıp oradaki kılları koparmanızdır.belki biraz acır ama en azından tahriş olma riski olmaz.
acil şifalar diliyorum..

Ama yolmakla kanamam artabilir. Tehlikeli olmaz mı? Tüy dökücü kremleri makat bölgesine sürmek sakıncalı mıdır?

Eldiven yöntemi çok sağlıklı gelmedi bana. Anneme kalırsa doktordan utanılmaz. Olmazsa hiç dokunmadan bu şekilde gideceğim doktora ne yapayım. Çok zorda kaldım. Herkese teşekkürler.

Bence de olduğu haliyle gidin doktora. Bende de hemoroit var rektoskopi yaptırdım ve kıl falan almadım. doktorlar neler görüyorlar :)hiç takma bunu. o bölge çok hassas, jilet vurulmaz, tüy dökücü kremlerde zararlı.rahatça göremeyeceğiniz bir yer sonuçta zarar verebilirsiniz. bu arada kaşıntın ağrın kanaman zaten doktorun vereceği kremle yada hapla geçecektir, ama yemeğe mutlaka dikkat et. Eczanelerde hemoroit mendili satılıyor onu da tavsiye ederim sana. çok geçmiş olsun...
Son olarak, Doktor eldivenini ben ilk kez duyuyorum hiç denemedim aslında nerden alınıyor bu? yazan olursa denemek isterim denemediğimiz kalmadı zaten :)

canım bildiğimiz beyaz lastik eldiven her yerde satılıyor eczane market

canım neden illa alma gereği hissediyorsun.kadında olsa erkekte olsa sonuçta o bi doktor ve çok alışık bu tip durumlara.üstelik hemoroid için gidiyorsun o bölgeyi tahriş etmemen gerek.hangi yöntem olursa olsun sakıncalı olabilir bu durumda.bence rahat ol muhtemelen bikaç dakika sürecektir muayenen.şimdiden geçmiş olsun.

X