Manevi Günlüğümüz 📿

🌙 30 Ramazan-ı Şerif 🌙

📖 1 Yasin Cenab-ı Hakk'a emanet olmak niyetiyle
📖 1 Yasin ölmüşlerimizin ruhuna
📖 1.000 İhlas

💚 400 Estağfirullah El Azim
💚 1.000 La İlahe İllallah Muhammedürrasulullah
💚 250 Salavat
💚 100 Son ongün zikri
💚 Sayısız "Şahadet"

💚 Sayısız "Estağfurullah ellezi la ilahe illa hu el hayyel gayyum ve etübü ileyh" "Allahümme inni eselükel cenneh ve euzubike minnannar "
💚 Sabah Akşam 100 Subhânallâhi Ve Bihamdihi Subhânallâhil azim
💚 Sayısız "İlahi ente maksudi ve rızake matlubi"
💚 Sayısız "Allahümme inneke afüvvün kerimün tuhibbül afve fağfü anni"

🍉 500 Fetih süresi ilk ayeti (Filistin)
🍉 500 Ya Hafız (Filistin)

💚 100 Hasbünallahü ve ni'me'l-vekîl
💚 100 La hâvle velâ kuvvete illa billahil aliyyil azim
💚 100 La ilâhe illallâhül melikül hakkul mübin
💚 100 La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin
💚 100 La ilahe illallahü vahdehu lâ şerîkeleh Lehül mülkü ve lehül hamdü ve hüve ala külli şey’in Kadir

❤️ 30.gece teravih namazı
❤️ 30.gece namazı
❤️ Kuşluk namazı
❤️ Vakit namazları ve her vakit sonrası kaza namazı
❤️ Tövbe namazı

RABBİM cümlemizin oruçlarını, ibadetlerini, hatimlerini, dualarını, hayır ve hasenetlarımızı kabul ve makbul eylesin aminn🤲

Bonus Bonus bonusum 💕 canım benim hakkını helal et 3 ay boyunca ne güzel paylaşımlar yaptın. Hep dualarımda yer aldın. RABBİM de senden razı olsun aminnn 🤲 ALLAH senin ve cümlemizin dualarını hayırlısıyla, afiyetle, kolay ve selametli olmasını, nasip etsin aminnnn🤲

Her günümüz 3 aylar feyzinde devam etmesi umuduyla, şimdiden 🍬 bayramınız mübarek olsun selam ve dua ile Allah a emanet olun canlar 💚

🌙 30 Ramazan-ı Şerif 🌙

📖 1 Yasin Cenab-ı Hakk'a emanet olmak niyetiyle
📖 1 Yasin ölmüşlerimizin ruhuna
📖 1.000 İhlas

💚 400 Estağfirullah El Azim
💚 1.000 La İlahe İllallah Muhammedürrasulullah
💚 250 Salavat
💚 100 Son ongün zikri
💚 Sayısız "Şahadet"

💚 Sayısız "Estağfurullah ellezi la ilahe illa hu el hayyel gayyum ve etübü ileyh" "Allahümme inni eselükel cenneh ve euzubike minnannar "
💚 Sabah Akşam 100 Subhânallâhi Ve Bihamdihi Subhânallâhil azim
💚 Sayısız "İlahi ente maksudi ve rızake matlubi"
💚 Sayısız "Allahümme inneke afüvvün kerimün tuhibbül afve fağfü anni"

🍉 500 Fetih süresi ilk ayeti (Filistin)
🍉 500 Ya Hafız (Filistin)

💚 100 Hasbünallahü ve ni'me'l-vekîl
💚 100 La hâvle velâ kuvvete illa billahil aliyyil azim
💚 100 La ilâhe illallâhül melikül hakkul mübin
💚 100 La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin
💚 100 La ilahe illallahü vahdehu lâ şerîkeleh Lehül mülkü ve lehül hamdü ve hüve ala külli şey’in Kadir

❤️ 30.gece teravih namazı
❤️ 30.gece namazı
❤️ Kuşluk namazı
❤️ Vakit namazları ve her vakit sonrası kaza namazı
❤️ Tövbe namazı

RABBİM cümlemizin oruçlarını, ibadetlerini, hatimlerini, dualarını, hayır ve hasenetlarımızı kabul ve makbul eylesin aminn🤲

Bonus Bonus bonusum 💕 canım benim hakkını helal et 3 ay boyunca ne güzel paylaşımlar yaptın. Hep dualarımda yer aldın. RABBİM de senden razı olsun aminnn 🤲 ALLAH senin ve cümlemizin dualarını hayırlısıyla, afiyetle, kolay ve selametli olmasını, nasip etsin aminnnn🤲

Her günümüz 3 aylar feyzinde devam etmesi umuduyla, şimdiden 🍬 bayramınız mübarek olsun selam ve dua ile Allah a emanet olun canlar 💚

Aminnn Penyezim Allah razı olsun senden de okuyarak yazarak bize bana örnek oldun teşvik ettin seni tanıdığım için çok şanslıyım mutluyum ❤️

20240410_074236.jpg

20240410_074106.jpg

Kendi adıma çok istifade ettiğim bi grup oldu çok güzel bi 3 ay geçirdim elhamdülillah vesile olan herkesten Allah razı olsun. Bundan sonraki aylar da böyle geçer inşallah. Rabbim cümlemizin ibadetlerini kabul buyursun ne sıkıntınız varsa feraha çıkarsın inşallah hayırlı güzel bayramlarimiz olsun 🥰❤️💐

Gerçekten benim için de çok güzel oldu Allah hepinizden razı olsun vesile olan saygıdeğer Bonus Bonus Çok teşekkür ederiz her şey için, hakkını helal et❤️🤲🏻 ve günlük rutin ibadetler için de devam etsek bitmese ne güzel olur 😌
Hep bi düzen kayardi diğer ayarla nazaran bu şekilde yazarak yapmak beni hem teşvik etti hemde düzenli bir şekilde yapmama vesile oldu Rabbim bir sonra ki 3 Aylara da kavuşmayı nasip etsin 🤲🏻🤲🏻🌸❤️

Hepimizin Ramazan Bayramı mübarek olsun 🌹🌹🌹

Gerçekten benim için de çok güzel oldu Allah hepinizden razı olsun vesile olan saygıdeğer Bonus Bonus Çok teşekkür ederiz her şey için, hakkını helal et❤️🤲🏻 ve günlük rutin ibadetler için de devam etsek bitmese ne güzel olur 😌
Hep bi düzen kayardi diğer ayarla nazaran bu şekilde yazarak yapmak beni hem teşvik etti hemde düzenli bir şekilde yapmama vesile oldu Rabbim bir sonra ki 3 Aylara da kavuşmayı nasip etsin 🤲🏻🤲🏻🌸❤️

Hepimizin Ramazan Bayramı mübarek olsun 🌹🌹🌹
Gönülcüm benim de aklımda devam ettirmek

Hepinizin bayramı tekrar mübarek olsun ❤️
Beni burda yalnız bırakmadınız giremediğim zamanlarda boş kalmadı sayfalar bunun için hepinize çok teşekkür ederim ❤️
Allah razı olsun hepimizden ve hakkıyla yapmayı nasip etsin 🤲🏻

ceb1244eb63a094c005e76cc3f5e9bfc.jpg

Özellikle penyez83 penyez83 MssPARE MssPARE aysen- aysen- Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi sizler birlikte götürdünüz ayşen senle hiç muhabbetimiz yoktu ona rağmen düzenli geldin her zaman gel inşallah 🌸

penyez83 penyez83
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim
Chocolita Chocolita
Efser Efser
Aktif Lora Aktif Lora
PiXiEE PiXiEE
golgefeslegeni golgefeslegeni
Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi
MssPARE MssPARE
papatyamm papatyamm
K Kitapkontesi
UcanSupurge UcanSupurge
sweetgirlcandy sweetgirlcandy
Mthn83 Mthn83
bir civciv annesi bir civciv annesi
aysen- aysen-
Hayalkuran Hayalkuran
memurhanim memurhanim
Pinhan Pinhan
Nane Limon Kabugu Nane Limon Kabugu

Beni burda yalnız bırakmadınız giremediğim zamanlarda boş kalmadı sayfalar bunun için hepinize çok teşekkür ederim ❤️

Eki Görüntüle 3413867

Özellikle penyez83 penyez83 MssPARE MssPARE aysen- aysen- Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi sizler birlikte götürdünüz ayşen senle hiç muhabbetimiz yoktu ona rağmen düzenli geldin her zaman gel inşallah 🌸

penyez83 penyez83
Chocolita Chocolita
Efser Efser
Aktif Lora Aktif Lora
PiXiEE PiXiEE
MssPARE MssPARE
papatyamm papatyamm
K Kitapkontesi
UcanSupurge UcanSupurge
Mthn83 Mthn83
aysen- aysen-
Hayalkuran Hayalkuran
memurhanim memurhanim
Pinhan Pinhan
Allah razı olsun Bonuss devam edeceğim inşallah hep birlikte oluruz çok güzel oluyor gerçekten vesile oldun hepimize emeklerine sağlık ❤️💐

Eki Görüntüle 3413867

penyez83 penyez83
Chocolita Chocolita
Efser Efser
Aktif Lora Aktif Lora
PiXiEE PiXiEE
MssPARE MssPARE
papatyamm papatyamm
K Kitapkontesi
UcanSupurge UcanSupurge
Mthn83 Mthn83
aysen- aysen-
Hayalkuran Hayalkuran
memurhanim memurhanim
Pinhan Pinhan
Çok sağol bonusum katılım sağlayamadım çoğunlukla ama günlük girip okumak bende bugün bu duayı da edeyim dememe vesile oldun Allah razı olsun 🤲

Günlük ibadetleri, devam ettirmeye gayret ediyorum. Yeni hatime başladım. Tesbihatlardan da okuyorum. Her gün yazamasak da bu topiği boş bırakmayalım inşaAllah ❤️

düzenli, tertibli ve diri kalmak için, gayretimiz daim olsun. Sizlerle inanın daha çok motive oluyorum. Rabbim her günümüzü bereketli feyzli geçirmemizi nasip eylesin aminnnnnn 🤲

Eki Görüntüle 3413867

penyez83 penyez83
Chocolita Chocolita
Efser Efser
Aktif Lora Aktif Lora
PiXiEE PiXiEE
MssPARE MssPARE
papatyamm papatyamm
K Kitapkontesi
UcanSupurge UcanSupurge
Mthn83 Mthn83
aysen- aysen-
Hayalkuran Hayalkuran
memurhanim memurhanim
Pinhan Pinhan
Ben istediğim gibi gelemedim🫠 iş yoğunluğumdan kendi yoğun işlerimden ama olsun belli gün geceleri sayenizde güzel duayla geçirdim Bonusuma öncü olduğundan teşekkür ediyorum.😍🌸🥰Emeği geçen bütün dua çiçeklerimden ALLAH Razı olsunnnn🌸🤲🏻💞

Eki Görüntüle 3413867

penyez83 penyez83
Chocolita Chocolita
Efser Efser
Aktif Lora Aktif Lora
PiXiEE PiXiEE
MssPARE MssPARE
papatyamm papatyamm
K Kitapkontesi
UcanSupurge UcanSupurge
Mthn83 Mthn83
aysen- aysen-
Hayalkuran Hayalkuran
memurhanim memurhanim
Pinhan Pinhan
Bonuscum canım benim kendi topiklerim dışında burda olmaya gayret ettim ...hafta sonları biliyorsun yoğunum diğer günler dualarla tesbihatlarla birlikte olduk Rabbim kabul etsin

Sende ne iyi yaptın da bizleri bir araya topladın...Allah razı olsun arkadaşım

Bol bol okuduk dolu dolu 3 aylarda birlikte olduk
Her birimizin duaları kabul olsun

Aysen arkadaşım çok muhabbetimiz yok fakat ne zaman etiket yapsam gelir dualara katılım yapar dua gruplarımda olmadı ama burda birlikte olduk

Ağzı duaları gönlü güzel arkadaşlarla birlikte olmak cok güzel
Bizi bir araya bizi getiren buluşturan Rabbime şükürler olsun

Hepinizden Allah razı olsun iyi mi varsınız ❤❤❤❤

🌹 hayırlı cumalar sela ile öğlen arası 🌹

Tevbe istiğfar duası
📖 Yasin-i Şerif
📖 Duhân
📖 Fetih
📖 Rahman
📖 Vâkıa
📖 Mülk (Tebâreke)
📖 Nebe (Amme)