Aşılama Mayıs 2022 Aşılama Yaptıracaklar Buraya 🐣🐣

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Benim doktorum bana sadece duphaston verdi başka hiç bişey vermedi kendim birkaç bişeyler yapıyorum avakado ceviz fındık gibi gıda takviyeleri nasip artık hayırlısı olsun hepimiz için
Merhabalar duphaston kullandığımız fitilin hap karşılığı inanın daha iyi fitil çok zorladı beni bidahakinde bende hapı alacağım hayırlısı olsun sizin içinde♥️

Teşekkür ederim sizede geçmiş olsun umudumuzu kırmak yok ikinciye devam güzel sonuçlar alacağız hep birlikte inşallah bugün 8.ci gün oldu benim de son iki gündür tık yok hiç bir belirti yok Buda iyi bişey stressiz bekleyiş 😅 iki sonucada hazırladım ben kendimi cumartesi test vericem artık hayırlısı

Teşekkür ederim sizede geçmiş olsun umudumuzu kırmak yok ikinciye devam güzel sonuçlar alacağız hep birlikte inşallah bugün 8.ci gün oldu benim de son iki gündür tık yok hiç bir belirti yok Buda iyi bişey stressiz bekleyiş 😅 iki sonucada hazırladım ben kendimi cumartesi test vericem artık hayırlısı
Hakkınızda hayırlısı olsun insallah 🫶🏻

Bende iğnem varken 2.ye başladım cünkü dün negatifi öğrendim bu sabah regl oldum ilk dozumu yaptım bakalım hayırlısı

Kızlar bugün ben kan testine gittim iki büyük yumurtam olmasına rağmen eşimin ileri hareketi %88 çıkmış olmasına rağmen sonucumuz negatif çıktı çok üzgünüm gerçekten hissettiğim oldu negatif olacağını anlamıştım ama öğrenince daha bi kötü oldum hakkımızda hayırlısı olsun inşallah adet olmayı bekliyorum olduğumda muayeneye çağırdılar elimde iğnem varken 2.yi deneyeceğiz sanırım😔
Kısmet değilmiş sıkma canını yapacak bir şey yok hayırlısıysa olsun aşılamadaki tutma oranı belli biraz da kader kısmet elindeki iğnelerle devam edersin. Ben de bundan sonra tüp için işlem yapacağım.
Bende 1 yumurta. Vardı ama ben asilama işleminden baştan beri umutsuzdum. Belki içimize doğuyor belki olumsuzu cagiriyiruz

Bende iğnem varken 2.ye başladım cünkü dün negatifi öğrendim bu sabah regl oldum ilk dozumu yaptım bakalım hayırlısı
Hemen başlamanız çok iyi olmuş doktora gidene kadar büyümüş olurlar 🌸 bende erken gebelik testi sipariş verdim ama bakıp bakmamakta kararsızım çoğu postu okudum hep çıkmış bi kaç kişiyide yanıltmış bilemiyorum akla kara belli olsun istiyorum bende bir an önce :)

Kısmet değilmiş sıkma canını yapacak bir şey yok hayırlısıysa olsun aşılamadaki tutma oranı belli biraz da kader kısmet elindeki iğnelerle devam edersin. Ben de bundan sonra tüp için işlem yapacağım.
Bende 1 yumurta. Vardı ama ben asilama işleminden baştan beri umutsuzdum. Belki içimize doğuyor belki olumsuzu cagiriyiruz
Bugün biri ile konuştum doktorda sıra beklerken aşılama ile hamileliği pozitif çıkmış üçüncüye beta vermişti keseyi görmeye çağırmış doktor
Söylediği şu hiçbir iş yapmadım hep yattım ve ayaklarımı yukarı yukarı uzatıp yattım hep diktim tepeye ve olumsuz hiç bir an düşünmedim kesin olacak dedim oldu diyo ve bugün kesesi ikiz olarak görüldü
Yani diyeceğim şu ki en başta insanın içine doğuyor herhalde dediğiniz gibi ben hiç yatmadım ne yalan söyleyeyim hep ayaktaydım çamaşır as katla yıkananı al yemek yap makinayı boşalt doldur aynı günlük yaşantıma devam ettim bir tek ev süpürmedim onuda gırgırla yada sofra bezi ile hallettim eşim annem kayınvalidem süpürdü evi geldikçe
Yani sadece süpürgeye dikkat ettim o kadar demek ki biraz dikkat de etmek gerekiyor yattığım on dk yirmi dk falandır kız ayağa kalkmadım nerdeyse diyo ama olacağı varmış nasip işi tabi birazda

Hemen başlamanız çok iyi olmuş doktora gidene kadar büyümüş olurlar 🌸 bende erken gebelik testi sipariş verdim ama bakıp bakmamakta kararsızım çoğu postu okudum hep çıkmış bi kaç kişiyide yanıltmış bilemiyorum akla kara belli olsun istiyorum bende bir an önce :)
Benim tavsiyem çok zor olsa da kan testini beklemeniz gerçekten kaset testler insanı çok yanıltıyor ama kan testinde değer belli olduğu için kesinliği daha net oluyor az daha sabredin 💙💙

Bugün biri ile konuştum doktorda sıra beklerken aşılama ile hamileliği pozitif çıkmış üçüncüye beta vermişti keseyi görmeye çağırmış doktor
Söylediği şu hiçbir iş yapmadım hep yattım ve ayaklarımı yukarı yukarı uzatıp yattım hep diktim tepeye ve olumsuz hiç bir an düşünmedim kesin olacak dedim oldu diyo ve bugün kesesi ikiz olarak görüldü
Yani diyeceğim şu ki en başta insanın içine doğuyor herhalde dediğiniz gibi ben hiç yatmadım ne yalan söyleyeyim hep ayaktaydım çamaşır as katla yıkananı al yemek yap makinayı boşalt doldur aynı günlük yaşantıma devam ettim bir tek ev süpürmedim onuda gırgırla yada sofra bezi ile hallettim eşim annem kayınvalidem süpürdü evi geldikçe
Yani sadece süpürgeye dikkat ettim o kadar demek ki biraz dikkat de etmek gerekiyor yattığım on dk yirmi dk falandır kız ayağa kalkmadım nerdeyse diyo ama olacağı varmış nasip işi tabi birazda
Ay inanırmısın pazar günü çatlatma iğnem oldu pazartesi aşılamam ilk defa dün dışarı çıktım bende hep yattım , bana doktorum normal hayatına devam edebilirsin dedi hatta aşılamamı yaptı hemen kaldırdı gönderdi çoğu insan yarım saat falan yattım demiş gönderilerde hiç bişey yok bende dedim kendi kendime yatıyorsun test gününe kadar ama ben nötrüm ne kesin kalırım diye şartladım kendimi ne de tutmayacak diye iki sonuca da hazırlıklıyım 🌸

Ay inanırmısın pazar günü çatlatma iğnem oldu pazartesi aşılamam ilk defa dün dışarı çıktım bende hep yattım , bana doktorum normal hayatına devam edebilirsin dedi hatta aşılamamı yaptı hemen kaldırdı gönderdi çoğu insan yarım saat falan yattım demiş gönderilerde hiç bişey yok bende dedim kendi kendime yatıyorsun test gününe kadar ama ben nötrüm ne kesin kalırım diye şartladım kendimi ne de tutmayacak diye iki sonuca da hazırlıklıyım 🌸
Bana da hayatına devam et demişlerdi sadece aşılamadan sonra 20 dk yattım en iyisi canım böyle olmak nötr kalmak en iyisi💙

Ben aşılamadan sonra 1 gün tamamen yattım 2. Gun 6bin yürüdüm yattim diğer günler ağır kaldırma ve süpürme dışı hep ayaktaydin.ama tutanlara da sordum normal devam ettik dediler. Doktirlarda normal yeme içme aktivitene devam et demişlerdi.kismet ya
Ama insan bence hissediyor dış gebelik geçirdiğinde 6.7.gün adet olduğum halde hissetmiş ve adet zamanı test yapmış öğrenmiştim gebeligi

Ben aşılamadan sonra 1 gün tamamen yattım 2. Gun 6bin yürüdüm yattim diğer günler ağır kaldırma ve süpürme dışı hep ayaktaydin.ama tutanlara da sordum normal devam ettik dediler. Doktirlarda normal yeme içme aktivitene devam et demişlerdi.kismet ya
Ama insan bence hissediyor dış gebelik geçirdiğinde 6.7.gün adet olduğum halde hissetmiş ve adet zamanı test yapmış öğrenmiştim gebeligi
Orası da doğru ama dediğiniz gibi bende hissederim gibi geliyor
Oy oy çok zor ya ben boşvermişlik içindeyim bi ama hayırlısı bakalım

Evet kızlar bugün kan tahlili verdim sonuç negatif ikinci tura devam bakalım pazartesi hastaneyi arayıp bilgi vericem

Ümraniye eğitim araştırma devlet hastanesinde aşılama yaptıran var mı aranızda??

Merhaba kızlar benimde ilk aşılamam olacak gonalf iğne kullandım 6 gün 75ünite dün kontrolüm vardı 3 yumurta 11 mm 12 mm dedi ama e2 değerim çok yüksek çıktı 3 gün daha 50 ünite vurun gel dedi böyle birşey başından geçip aşılama olan var mı ? E2 değeri yüksek olan ?
Merhaba aşılamayla mı hamile kaldınız acaba

Ay kızlar ben yazmayı unutmuşum😅 Cumartesi günü e2 verdim 373 mü ne çıktı en son değer 172 iken bi anda artmıştı sonuç çıkınca muayeneye gel dedi gittim ben nasıl korkuyorum ama bu kadar yükseliş normal mi acaba niye böyle çıktı diye doktor inceledi aynı yumurtalıkta iki yumurta olduğunu ve pazartesi aşılama olacağını söyledi ama ikiz olma ihtimaliniz çok yüksek tuttuğunda dedi yumurta boyutumun biri 17 biri 17.5 olduğunu söyledi sizle ilgilenen hemşire size mesaj atacak dedi az bir zaman sonra mesaj geldi çatlatma iğnesini vur aksam 22.00 da dedi pazartesi olacak islem sırasını anlattı şuan saat sayıyorum resmen yarın büyük gün benim için bizim eşimle yıldönümümüz 7.7.2011 di inşallah 6.6.2022 tarihinde bize uğur getirir şans getirir mevlam hayırlısıyla sağlıkla afiyetle bizlere bebek sevgisini tattırır hala çok heyecanlıyım sevincimin tarifi yok inşallah ümitlerimiz çabalarımız boşa gitmez rabbim çabamıza karşılık merhametiyle cevap verir bizlere ve bizler gibi diğer tüm bekleyenlere🐣😍🤲🏻
Aşılama mı olmuştu canım

X