🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Canım korkulacak birşey yoktur benim de adetlerim bu şekilde ve birçok doktora danıştım hepsi de bu durumun normal olduğunu söyledi tabi hormon sonuçlarıma da bakarak yorumladılar 🤗
Doktora göründün mü sen hiç ?
Bugün hormon içim kan verdim muayeneyi salı yapıcak doktor hiç yer bulamadım hiç birinde

Herhangi bir operasyon geçirdin mi yada başka bişey bazen rahimden problemlerden ötürü bu değişebiliyor mesela benimde orta yoğunluktaydı normaldi ama histeroskopi ameliyatınoldum 3,5 ay önce o zamandan beri adetlerim inanılmaz arttı miktar olarak sosyal yaşamımı baya olumsuz etkiliyor doktor normal dedi ama bilmiyorum işte bu ameliyatı olup adeti azalanda oluyor ozaman rahimde yapışıklık oluşmuş diyorlarmış nebilim bir sürü bilinmezlik benim rahmim t şeklindeydi onu düzelttiler işte ondan beri böyle doktor yer genişledi rahim duvarın daha çok dökülüyor artık dedi ama
Çook geçmiş olsun 🙏. Bir sezaryenim var üç bucuk sene önceden. Bir de 2 Nisan fa hsg cekildim. Temiz denildi, sağ tüpte hafif tıkanıklık varmış açtım dedi doktor. Başka da bi işlem görmedim

Ah kuzum hakkımız da hayırlısı neyse o olsun inşallah dua edelim birbirimize inanıyorum güzel haberler vericez bebeğim ❤️ ben de bu aşılama olmazsa yazın kendime dinlenme süresi vericem Eylül gibi giderim tüp bebeğe planlarımız o yönde bakalım zaman ne gösterecek ❤️
Amiiiin kuzucum, hakkımızda hayırlısı neyse o olsun inşallah. Biz de bi işe girişmeye başladık inşallah hayırlısı olur. Dil eğitimine başladık eşimle. Onun işi dolasıyla aldığı sertifakalar belgelelerle Almanyada çalışabiliyomuş. Ona hazırlanıyoruz. Nasip olursa gitmeyi düşünüyoruz. Hem çocuk için iyi olur okul hayatına orda başlar diye düşündüm. Bir kere daha femara+ ovitrelle kullanıp ben de bırakıcam. Dile yoğunlaşmak istiyorum. Doğum poliçesi yaptırmıştım ama boşa gidecek gibi görünüyor dili elesem de tüp bebeksiz zor gibi durum o yüzden dile yoğunlaşıp bebek konusunu akışına bırakmak istiyorum inşallah nasibimizde varsa olur

Eveeeeett geleneksel yumurtlamayı bitirip testlerde hayali çizgi görme etkinliğimize gelmiş bulunuyoruz , ben açıyorum artırmayı bata kalan 7 gün ,test böyle bildiğiniz gibi :)

Eklentiler

• IMG_6039.jpeg
    IMG_6039.jpeg
    931,7 KB · Görüntüleme: 85
Amiiiin kuzucum, hakkımızda hayırlısı neyse o olsun inşallah. Biz de bi işe girişmeye başladık inşallah hayırlısı olur. Dil eğitimine başladık eşimle. Onun işi dolasıyla aldığı sertifakalar belgelelerle Almanyada çalışabiliyomuş. Ona hazırlanıyoruz. Nasip olursa gitmeyi düşünüyoruz. Hem çocuk için iyi olur okul hayatına orda başlar diye düşündüm. Bir kere daha femara+ ovitrelle kullanıp ben de bırakıcam. Dile yoğunlaşmak istiyorum. Doğum poliçesi yaptırmıştım ama boşa gidecek gibi görünüyor dili elesem de tüp bebeksiz zor gibi durum o yüzden dile yoğunlaşıp bebek konusunu akışına bırakmak istiyorum inşallah nasibimizde varsa olur
Ne güzel kuzumun valla çok iyi düşünmüşsünüz yurt dışında çocuğun içinde sizin içinde daha imkanlar olur eminim hakkınız da hayırlısı olsun inşallah ❤️🙏🏻🥰

Bugun kan verdim sadece hormonlar için salı randevum var adetken hormon duzeyı kacmasın ıstedım dusuk mu kızlar?

Eklentiler

• IMG_6203.jpeg
    IMG_6203.jpeg
    52,6 KB · Görüntüleme: 72
Selam canım 🌸 sperm de sorun yoksa her gün olabilir.
Açıkçası bir sorun var mı yok mu bilmiyorum.. buradaki konuşmaları hep okuyorum biri sperm güçlendirmek için keçiboynuzu pekmezi ve vitamin verdi doktor demişti. Hemen işe yarıyor mu ki acaba onlar ? Off kusura bakmayın kafamda bir sürü soru var saçma sormuş olabilirim 🙈🙏🏼

X