Meme onarımı

amazonmutlu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2008
2
0
68
Benimde 4 yıl önce meme kanseri nedeniyle sol memem alındı. Yeniden yaptırmak
istiyorum ama açıkcası korkuyorum. Yaptıran arkadaşlardan, tecrübelerini
paylaşmalarını rica ediyorum. Sağlıkla kalın.

canım cok gecmıs olsun.ben yaptırmadım ama ıstemıyorda degılım hanı.bence bunda korkacak bırsey yoktur.yaptıran arkadaslarda sana cevap verecektır.oncelıkle guzel bır doktara basvurup ondan bılgı alsan bunu nettende yapabılırsın senın acından daha ıyı olur.

merhaba arkadaşlar 7 yıl önce meme kanseri geçirdim meme onarımım yapıldı ama şimdi ucunu yaptırmak istiyorum bu konuda tecrübesi olan varmı ucunu yaptırmak zormudur sonradan sakıncalı olabilirmi yada bir riski varmıdır bilen arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa sevinirim

merhaba arkadaşlar 7 yıl önce meme kanseri geçirdim meme onarımım yapıldı ama şimdi ucunu yaptırmak istiyorum bu konuda tecrübesi olan varmı ucunu yaptırmak zormudur sonradan sakıncalı olabilirmi yada bir riski varmıdır bilen arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa sevinirim

Meraba, 2 yıl önce annemin meme kanseri nedeniyle sol memesi alındı. Zaman zaman meme onarımını yaptırmak istiyor ancak cesaret edemiyor. Acaba bu konuda tecrübelerinizden beni biraz bilgilendirebilirmisiniz? Onarım sonrasından bir problemle karşılaştınız mı?

Ablamın dr'u var hem de birlikte çalışıyorlar,arkadaşının annesi yaptırmış ve çok memnun diyor,görünümü gerçeğinden farksız çok güzel olmuş diyor...Dr un adı Ali Sina Mengi www.drsina.com'dan ulaşabilirsiniz...

X