Meme silikon çıkartanlar buraya

Komplikasyonlar her zaman vardır tabi. Ama illaki olacak degil tabi. Muhtemelen sende şu an komplikasyonlardan bazılarını yaşıyorsun zaten . Şekil bozukluğundan bahsetmişsin,ayrıca agrı olması da normal degil! Artık protezin çıkarıldığında neyin ne olduğu ortaya çıkar. Hatta kapsül falan oluşmuşsa prtezlerin incelenmeye gönderilir. Tekrar yeni protezlerle sorunların olmayacak şekilde ameliyatın yapılabilir ama senşnle gerçekten çok iyi ilgilenecek doktorun olması gerek.
Madem kardeşin hastanede çalışıyor rica etsin doktora git ve doğrudüzgün görüş doktorla,konuş iyice anlat herşeyi. Ve ona göre karar verin ne yapılır ne yapılmaz.
Senim geçmiş dönemlerden hatırladım sanki. Bende 2011 de meme ameliyatımı olmuştum çünkü. Geçmiş olsun,üzüldüm sorun yaşamana.
Evet canım denizli devlete olmuştum ben

4 sene once devlet hastanesinde taktirmissiniz o fiyat cok normal. Suanda oyle fiyatlar yok maalesef 4 sene de ekmegin suyun bile fiyati degisiyor :)
Evet canım haklısın çıkartmak daha kolay olur sanırım yinede korkuyorum ne cesaret yaptırmışım şimdiki aklım olsa yaptırmamzdım

Evet canım haklısın çıkartmak daha kolay olur sanırım yinede korkuyorum ne cesaret yaptırmışım şimdiki aklım olsa yaptırmamzdım
Korkulacak bisey yom taktirmanin yaninda lafi olmaz cikarma operasyonunun okadar rahat atlatiyorsunuz. O konu da sorun olmaz sizin icin onemli olan sey sekil bozuklugundan dolayi icerde olustiysa kapsul kontrakturunun temizlenip protezin oyle cikarilmasi gerek. Gercekten iyi bir hekim bulmaniz sart.

Korkulacak bisey yom taktirmanin yaninda lafi olmaz cikarma operasyonunun okadar rahat atlatiyorsunuz. O konu da sorun olmaz sizin icin onemli olan sey sekil bozuklugundan dolayi icerde olustiysa kapsul kontrakturunun temizlenip protezin oyle cikarilmasi gerek. Gercekten iyi bir hekim bulmaniz sart.
Evet canım aynen öyle

Merhaba ben 2 ay önce cikarttirdim. Kendi hekimimi tercih ettim. 3000 TL ödedim. Fiyat araligini merak ettigim icin farkli hekimlerden de fiyat almistim 7000 - 9000 arasi fiyat vermislerdi. Hos her halukarda kendi hekimimi tercih etmek istiyordum cunku gecmisimi o biliyor kendi hastasiyim ve isi o yapti en saglikli o cikarabilirdi bana göre. Kendi hastasi oldugum icin sanirim bu fiyatti.
Peki nasıl hissediyorsunuz? bende çıkartmak istiyorum, eğer istiyorsan çıkarttır bekleme diyor musunuz ?

Bana da cikartmak icin 8 bin tl fiyat verdi doktor. Memeyi de toparlamasi gerekecekmis 5 6 saatlik bir ameliyat dedi. Hic memem.kalmayacak ama yeni protez taktirmamaya karar verdim.

10sene evvel 375 cc takildi. Omur boyu sorun cikmaz demisti doktorum ama maalesef emzirme sonrasi sorunlar kendini gosterdi.

Sekil bozuklugu ve agri sikayetiyle gittim. Iki tarafta da yirtilma ve sizinti cikti. Acil ameliyat olmam gerekiyormus.
Yabanci kaynaklari inceledim, cikarttiran kadinlarla gorustum. Hep benzer sorunlar yasamisiz.

Sinirlilik, yorgunluk, gozaltlarinda sisme ve halka, hipotiroid ve agrilar gibi belirtiler zehirlenme belirtileri oluyor.

Protezi cikaranlarda bu belirtiler %89 gibi bir oranla ortadan kalkiyor. Diklestirme yapilmazsa meme bosalip sarkiyor. Ama izler maalesef kalici oluyor.

Haftaya gidip ameliyat konusunda tarih alacagim. Herhalde sonraki hafta da ameliyat olacagim

Okuduklarımdan önce kesindi yaptırma fikrim yarın Dr arıycaktım ama bu siteyede sizde çok teşekkür ediyorum büyük bir sıkıntıdan hatadan dönememi sağladınız asla yaptırmıycam artık

En iyisi kendi yağınızdan alıp dolgu yaptırmak. %50'Sİ kalıyor diyorlar ama %50 daha fazla memem olsa zaten silikon yaptırmazdım. Zayıf olmama rağmen basenlerim geniş, memelerim dümdüzdü. O yüzden tam bir armut gibiydim. Proporsiyon olarak güzeldi, evet yıllarca sorun yaşamadım ama sonrasındaki gittikçe artan sertleşmeyi ve ağrıları bir 10 yıl sonra daha yaşayamamam.

Memeleriniz küçükse liposakşınla yağınızı alın memelere ekletin en iyi ve doğalı o.

Bana da cikartmak icin 8 bin tl fiyat verdi doktor. Memeyi de toparlamasi gerekecekmis 5 6 saatlik bir ameliyat dedi. Hic memem.kalmayacak ama yeni protez taktirmamaya karar verdim.

10sene evvel 375 cc takildi. Omur boyu sorun cikmaz demisti doktorum ama maalesef emzirme sonrasi sorunlar kendini gosterdi.

Sekil bozuklugu ve agri sikayetiyle gittim. Iki tarafta da yirtilma ve sizinti cikti. Acil ameliyat olmam gerekiyormus.
Yabanci kaynaklari inceledim, cikarttiran kadinlarla gorustum. Hep benzer sorunlar yasamisiz.

Sinirlilik, yorgunluk, gozaltlarinda sisme ve halka, hipotiroid ve agrilar gibi belirtiler zehirlenme belirtileri oluyor.

Protezi cikaranlarda bu belirtiler %89 gibi bir oranla ortadan kalkiyor. Diklestirme yapilmazsa meme bosalip sarkiyor. Ama izler maalesef kalici oluyor.

Haftaya gidip ameliyat konusunda tarih alacagim. Herhalde sonraki hafta da ameliyat olacagim
Cikarttirali 6 ay oluyor izler yok denecek kadar az :) ama tabi siz senelerce kullanmissiniz olusan kapsulu temizlemek (explant) adina uzun bir kesi yapilacaktir size. Ama olsun o sekilde yasamaktansa izler siliklesecek dusuncesi ile operasyonu olmanjz daha mantikli.

Merhaba bende 3 ay önce meme büyütme yaptırdım 375 cc takıldı ilk zamanlar ağırlık hissi ve ağrı oluyor ancak benim geçer diye beklediğim boyun ağrılarım kollarıma kdr indi ve rahatsız etmeye başladı.birkaç gün önce çıkarttırdım çok rahatladım hafifledim kendime geldim diyebilirim.çıkartmak kolay ve kısa bi oprerasyon henüz yeni çok şükür herşey yolunda.fiyat olarakta kendi dr uma çıkarttım ama yine de yüksek bişey tuttu.sanırım hastaneyle ilgiliydi.
Merhaba. Çok geçmiş olsun. Ben de 13 gün ameliyat oldum ancak çıkartmak istiyorum, çok rahatsızım, alışamadım. Yarın doktorumla görüşeceğim. Çıkartma süreci nasıl? Sonrasında çok deformasyon oldu mu?

Merhaba. Çok geçmiş olsun. Ben de 13 gün ameliyat oldum ancak çıkartmak istiyorum, çok rahatsızım, alışamadım. Yarın doktorumla görüşeceğim. Çıkartma süreci nasıl? Sonrasında çok deformasyon oldu mu?
Merhaba. Ben çıkartmadım ama aradan bir ay geçsin. Başta alışamadan gayet normal.

Keşke uzun süre silikon kullandıktan sonra çıkartan biri yazsa buraya ve süreci paylaşsa. 8 senelik protezleri çıkartmak zorundayım sonrasında beni ne bekliyor hiç bilmiyorum 😟

X