Bebek Beslenmesi memenin yumuşaması sütüna zaldığı anlamına mı gelir

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

mavisu35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2009
229
4
bazı günler meme semsert ucu akıyor bazı günler yumuşacık oluyor bu sütüm olmadığı anlamına mı gelir ama bebek gene de aybı süre emiyor

bence tamamen göğsün yapısına bağlı benim sol göğsüm hep taş gibi olur dolunca sağ göğsüm de hep yumuşak hatta sol göğsüm hep taşar sağ hiç taşmaz.. ama sağdığım zaman hep sol göğsüm daha az çıkar. böyle şeyleri kafanıza takmayın benim doktorum ona sütle ilgilibişey sorduğumda hep düşünmeeeee der :) bebeğiniz mutlu, kilo alıyor ve kakasını çişini yapıyorsa düşünmeyin..

Canım benim oğlum 18 aylık gögüslerim tanınmaz halde jöle kıvamında malesef:KK43: ama hala sütüm geliyor ve bebeğim de emiyor. Yumaşaklığın sütün azalmasıyla bir ilgisi yok endişelenme..

hiç ilgisi yok, göğsüm hep yumuşaktı oğlumu ilk 6 ay sadece emzirdim 6 ayın sonunda 8,5 kiloydu

X