Memnun olduğunuz ankastre markası var mı?

gizemlibiri01

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2024
81
4
19
Selamlar' bu sene aldığım ankastre setim patladı ve kullanılmayacak hale girdi.
Memnun olduğunuz bir marka var mı acil fikir verirmisiniz acaba rica etsem çok kararsız kaldım iyi bir marka aldım fakat mağdur oldum aranızda uzun süre kulanan ve memnun olan çok vardır diye buraya yazmak istedim.🤲🏼

Memnun olduğunuz bir marka var mı acil fikir verirmisiniz acaba rica etsem çok kararsız kaldım iyi bir marka aldım fakat mağdur oldum aranızda uzun süre kulanan ve memnun olan çok vardır diye buraya yazmak istedim.🤲🏼
Set nasıl patladı anlamadım.
Ocaksa şayet patlayan ben 14 senedir siemens kullanıyorum mutfakta ocak,davlumbaz,fırın ve buzdolabı.,siyah cam benimki ,bir sorun yaşamadım. Çerçevesiz modellerde patlama olabiliyormuş,birde dikkatli kullanmak gerek döküm tencere vs pek kullanmam. Fazla ve ağır birşey pişireceksem 2 tencereye bölerim genelde. Tavsiye ederim Siemens markayı.

Set nasıl patladı anlamadım.
Ocaksa şayet patlayan ben 14 senedir siemens kullanıyorum mutfakta ocak,davlumbaz,fırın ve buzdolabı.,siyah cam benimki ,bir sorun yaşamadım. Çerçevesiz modellerde patlama olabiliyormuş,birde dikkatli kullanmak gerek döküm tencere vs pek kullanmam. Fazla ve ağır birşey pişireceksem 2 tencereye bölerim genelde. Tavsiye ederim Siemens markayı.
Çerçevesiz modeldi teşekürler fikriniz için

Buraya taşınalı 3 sene oldu,ev sahibi bosh taktırmış ankastre set olarak ve çok memnunum.Diğer evdeki de Kumtel di,onu da iki sene kullandım ve o da gayet güzeldi.Siz fiyat performans mı yoksa,daha iyi bir şeyler mi bakıyorsunuz?

Arçelik, Siemens bunların doğal gaz cam versiyonlarını kullandım memmundum.
Şu an Franke Cam elektrikli ocak kullanıyorum bundan da memmunum🌸

Buraya taşınalı 3 sene oldu,ev sahibi bosh taktırmış ankastre set olarak ve çok memnunum.Diğer evdeki de Kumtel di,onu da iki sene kullandım ve o da gayet güzeldi.Siz fiyat performans mı yoksa,daha iyi bir şeyler mi bakıyorsunuz?
Onu pahalıya almıştım şuan Kumtel gördüm fakat bazı kötü yorumlar vardı açıkçası tereddüteyim Bosch da alabilirim kumtelden korkuyorum fiyat olarak çok iyi ama

Onu pahalıya almıştım şuan Kumtel gördüm fakat bazı kötü yorumlar vardı açıkçası tereddüteyim Bosch da alabilirim kumtelden korkuyorum fiyat olarak çok iyi ama
Benim cam ocak değil di Kumtel ama fırınından çok memnundum özellikle,annem de cam ocağından var ve uzun süredir sorunsuz kullanıyor ama.Fiyat performans olarak Hoover ve ferre'ye de bir göz atabilirsiniz.

Patlayan cam ocaksa eger tezgahinizda fiziksel bir hata olabilir.

Ocak ile tezgah arkasi arasinda en az 3 parmak (6-7cm) mesafe olması gerekiyor, hatta 10 cm olsa daha iyi.

Eger sizde bu mesafe yoksa, cam ocak hangi marka olursa olsun tercih etmeyin.

Benim tezgahimda bu mesafe olmadigi icin satin aldigim sirket (samsung) eve takmaya geldiginde urunu degistirmemi tavsiye etti ve degistirdik. Celik inox aldik cok memnunuz.

Ya bu beyaz eşya işi öyle şans işi ki anlatılmaz. Annem dalga geçer hatta bu beyaz eşya da koca gibi,övdüler diye alıyorsun kötü çıkıyor 😅
Benim her ürünüm Arçelik ben aşırı memnunum ama annem Nefret etti aynılarından aldığı halde. Onda ki teka ama ablamda ondan memnun kalmadı Siemens aldı.😅

X