Menopoz Menapoz belirtisi bu şekilde mi oluyor

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Ben de yazdığınızda kibarlık göremedim. Bayag üstten bir tavırla yazmışsınız, oyuzden boyle bir karsilik almaniz cok dogal. herkes istediği gibi kendini ifade etmekte özgür. şöyle demeniz uygun, böyle bir şey yok, ...saygı duyalım filan bu mudur tatli dil? Burada derdine yardım arayan birine hicbirseyi haketmiyorsunuz filan yazmak çok çirkin bir üslup
Hayir, hiçbir kadin benim de yaşadığım bir döngüyü pis göremez. Onun olmadigi günleri temiz göremez.

Evet bedenimize saygı duymakla başlıyor her şey.

Çirkin üslup gormemişsiniz.

Şimdi bunu ağlayarak günlüğünüze yazabilirsiniz.:süslü:

Hayir, hiçbir kadin benim de yaşadığım bir döngüyü pis göremez. Onun olmadigi günleri temiz göremez.

Evet bedenimize saygı duymakla başlıyor her şey.

Çirkin üslup gormemişsiniz.

Şimdi bunu ağlayarak günlüğünüze yazabilirsiniz.:süslü:
Cok komiksiniz. Baskalarina sayginiz yok, o zaman siz herkesin beyninin içindeki düşünceleri değiştirmeye çalışın hayatta başarılar

Bu şekilde belirtilerim yok adet oldum çok şükür doktorum yumurta dondurmam gerektiğini söyledi fakat dondurma işlemi 20 binden başlıyor buna gücüm yok şuan. Ped olarak yıllardır organik ped kullanıyorum winlon, airiz falan hatta doktorum önermişti. Teşekkür ederim cevabınız için
Devlet hastanesi donduruyor diye biliyorum yasiniz genc ama kurul raporu ile falan olmuyor muymus? Iyice arastirdiniz mi ?

Devlet hastanesi donduruyor diye biliyorum yasiniz genc ama kurul raporu ile falan olmuyor muymus? Iyice arastirdiniz mi ?
İyice araştırmadım devlette oluyorsa bakayım ama yaşadığım yerin devlet hastanesi iğrenç kadın doğum doktorundan randevu alıyorsun aylar sonrasına veriyor

İyice araştırmadım devlette oluyorsa bakayım ama yaşadığım yerin devlet hastanesi iğrenç kadın doğum doktorundan randevu alıyorsun aylar sonrasına veriyor
İleride çocugun olmazsa pişman olmamak için dondurulabilir. Yıllar cabuk geçiyor.

Ben 2018 kışında dondurma işle yaptım
Bekardım ve hala öyleyim. O zamanki değerlerim kötüydü ancak iğnelerden sonra 3 sene daha adet oldum ama artık olmuyorum( amh:0.06 idi)

Çok çok kadın doğum doktoruna gittim, en sonuncusu e hadi artım evlen cocuk yap doğal yolla dedi.

Şimdi menapoz teşhisi koyuyorlar ama bende belirt olmadı öyle sıcak basma depresif agresif mod kuruluk vs..

İşin özü devlet hastanesi oluyorsa yaptır, en yakın başka ile git, olmuyorsa özele git derim ben. 3 yunurta dondurmustum şuan daha fazla toplansaymış bile diyorum.

Her neyse biraz da şans tabiki. Kararını ileride pişman olmayacağın sekilde vermeni tavsiye ederim

X