Merhabalar transferimin 8 günü kanda testi versem çıkar mı arkadaşlar

Benim bugün transfer gününü sayarsak 7. Günüm dondurulmuş 6. Gün embriyosuydu. sabah erken gebelik testi yaptım hayalet cizgi vardı. Kan vereyim dedim 1.3 cıktı sizce yükselir mi ben pek sanmıyorum. 4 günde yükselmez istediğimiz seviyeye diye düsünüyorum.
canım benimde 6.gün embriyosu ve sanırım aynı gün transfer edilmişiz sende belirti var mı

Ben normal test yaptım bugün 5.gün negatif 3 tane normal testim var her sabah yapacağım bir ümit Allah evladınızı bağışlasın tekrar
Canım hiç moralini bozma 5. Gün çok erken benimde 5. Gün negatif çıktı 6. Günden itibarem pozitif olmaya başladı. Modunu düşürme bebişin belki tutunmaya çalışıyordur etkilemeyin onuda🥰

Benim bugün transfer gününü sayarsak 7. Günüm dondurulmuş 6. Gün embriyosuydu. sabah erken gebelik testi yaptım hayalet cizgi vardı. Kan vereyim dedim 1.3 cıktı sizce yükselir mi ben pek sanmıyorum. 4 günde yükselmez istediğimiz seviyeye diye düsünüyorum.
Canım bence doktorunun söylediği tarihi bekle yada doktorunla irtibata geç o daha doğru bilgi verir.

Canım hiç moralini bozma 5. Gün çok erken benimde 5. Gün negatif çıktı 6. Günden itibarem pozitif olmaya başladı. Modunu düşürme bebişin belki tutunmaya çalışıyordur etkilemeyin onuda🥰
Sağolun Allah razı olsun peki erken test mi normal kaset test mi yapmıştınız

Bence kafanı karıştırıp test yapma testler bozuk çıkabiliyor benim hepsi pozitif çıktığı halde hala şüphedeyim bozuk mu diye ondan test günümüzü beklemek daha mantıklı 🙏
6.gün Kan da yaptırdım sabah negatif çıktı hastaneyi aradım ilaçlara devam edin dediler bakalım herşey allahtan Allah size de pozitif göstersin inş

Benimde bugün 6.gün kan testi negatif

X