Meryem ana otu nasıl kullanılır

Neslhannn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2019
2.641
2.083
Kızlar hamileyim 37. Haftamdayım Allahın izniyle
Meryem ana otu veya fatma ana eli otu da olarak bilinen bu otu doğumumda kullanmak istiyorum
Nasıl kullanacagımı da bilmiyorum bana yardımcı olabilir misiniz rica etsem
Simdiden teşekkürler
Kullananlar nasıl kullandınız ve faydasını gördünüz mü?

Kızlar hamileyim 37. Haftamdayım Allahın izniyle
Meryem ana otu veya fatma ana eli otu da olarak bilinen bu otu doğumumda kullanmak istiyorum
Nasıl kullanacagımı da bilmiyorum bana yardımcı olabilir misiniz rica etsem
Simdiden teşekkürler
Kullananlar nasıl kullandınız ve faydasını gördünüz mü?
Merhaba doğum yaptınız mı? Ben de internetten araştırıyorum, yakınlarımda kullanan yok hiç. Ama okuduğum yorumlar çok güzel. Yalnız doğumdan sonra otu sudan çıkarın diyorlar, rahimin kapanması içinmiş

Merhaba doğum yaptınız mı? Ben de internetten araştırıyorum, yakınlarımda kullanan yok hiç. Ama okuduğum yorumlar çok güzel. Yalnız doğumdan sonra otu sudan çıkarın diyorlar, rahimin kapanması içinmiş
Evet doğum yaptım canım
O otuda okudum kullandım
Evet oda doğru çıkarman lazım sudan rahim onunla açılıp onunla topluyo kendini canım

Evet doğum yaptım canım
O otuda okudum kullandım
Evet oda doğru çıkarman lazım sudan rahim onunla açılıp onunla topluyo kendini canım
Nasıl geçti doğumunuz normal doğum mu yaptınız? Biraz anlatır mısınız? Benim de doğumum yakın inşaallah ilk doğumum olacak tedirginim biraz

Nasıl geçti doğumunuz normal doğum mu yaptınız? Biraz anlatır mısınız? Benim de doğumum yakın inşaallah ilk doğumum olacak tedirginim biraz
Benim suyum azaldı suni sancı verildi hiç açıklık yoktu
Normal doğum evet
Suni sancıyı vereceklerini öğrendiğim an kayınvalideme söyledim otu suya koydu
Sonra ot acılmaya baslamıs haber geldi
Doktor geldi acıklıgıma baktı 5 cm olmus
3 te sancı verilmeye baslandı 21.21 de doğdu bebeğim çok şükür
Ama doğumda su yuttu ciğerlerinde enfeksiyon vardı
Küvözdeydi 1 haftadır daha şimdi yanıma hastane odasına verdiler çok şükür ki
Korkma rabbim veriyo kolaylığını
Benim suyum sızıntı şeklinde gelmişti anlamadım ben akıntı sandım
O yüzden bişey den şüphelenirsen sakın ihmal etme
Rabbim hayırlı sağlıklı doğum nasip etsin inşallah bebeğini sağlıklı bi şekilde kucagına al inşallah

Çok geçmiş olsun Allah korumuş
Ot da işe yarıyor demek ki bir an önce alayim ben de. Çok sağolun cümlemize inşaallah 😊
Aktardan aldım ben 12 tl ye canım haberin olsun
İnanarak oku rabbim verir şifasını inşallah
Ben meryem suresini 3 Ayetel kürsi 3 nas 3 felak suresi okudum kenara koydum hazır dursun diye tam o günde doğuma gittim
😊

X