Mide balonu yaptıranlar 🎈✔️

Merhaba güncel durumunuz nedir acaba kilo verebildinizmi
10. Gündeyim 3 kilo verdim herhangi bir rahatsızlık olmadı bende yavaş yavaş yürüyüş ve egzersizlere de başlayacağım ayda 7 kilo hedefim var bakalım ara ara güncellerim

Hedefine ulaşırsın inşallah 2 mayısta da benim takılacak bakalım heyecanlıyım biraz evet ara ara güncelleyelim motive olalım 😊

Hedefine ulaşırsın inşallah 2 mayısta da benim takılacak bakalım heyecanlıyım biraz evet ara ara güncelleyelim motive olalım 😊
Merhabalar umarım güzel bir sürec gecirirsiniz. Size tavsiyem ilk gun su sadece icin dedi doktorum oda cay kasııgı ıle. 2. Gün itibarile diger sıvılara gecin ve yine cay kasıgı ile baktınız iyisiniz tatlı kasıgı ile sonra yemek kasıgı ile yavas yavas. Bu sekilde benim surecim cok cok daha kolay gecti. 🙏🏻 ilk 3 gun zor ama sonra alışacaksınız 😊

Merhabalar umarım güzel bir sürec gecirirsiniz. Size tavsiyem ilk gun su sadece icin dedi doktorum oda cay kasııgı ıle. 2. Gün itibarile diger sıvılara gecin ve yine cay kasıgı ile baktınız iyisiniz tatlı kasıgı ile sonra yemek kasıgı ile yavas yavas. Bu sekilde benim surecim cok cok daha kolay gecti. 🙏🏻 ilk 3 gun zor ama sonra alışacaksınız 😊

yaptırmayın derim ama beni dinler misiniz bilmiyorum. geçen sene bu zamanlar benim de en büyük mltovasyonum balon taktırmak ve kilo vermekti. maalesef bir işe yaramadı. İlk ay 5 kilo gitti sonra hiç hiç. boşuna 25 bin tl param gitti. yarın çıkartmaya gidecegim

Yaaa çok üzüldüm 1 yıllık duranlardanmıydı sizin birde spor ve diyetledemi veremediniz
evet 1 yillikti endoskopik yontemle takıldı ve yarın çıkarılacak. o kadar mutlu ve motivasyonu yuksektim ki... inanılmaz motivem gitti. balon tek başına mucize değil. bunu biliyordum. Hani diyorlar ya balon sizi sisirecek ve yemenizi engelleyecek. inanmayın tiri vırı hepsi. İlk 1 haftam perisanlikla geçti serum vs almadım ama sürekli yattım ve istifra ettim. sonraki dönemlerde kusmalarim oldu. şimdi deli gibi spor yapmadım yalan yok. fakat zaten spor ve diyetle kilo veriliyor. ben ilk 6 ayda kiloyu hallederim gibi pembe hayaller kurdum 11.ay bitti tık yok. bu konuda inanılmaz üzgünüm anlatamam. parama mi yanayım ilk aylar çektiğim sıkıntıya mi dibe vurmaya mi? şu an diyetisyenle ilerliyorum. işlem yapacak Dr ve yardımcısı bana yüzde yüz neredeyse umut vermişti. halim ortada. siz insallah pişman olmazsınız

Yaaa çok üzüldüm 1 yıllık duranlardanmıydı sizin birde spor ve diyetledemi veremediniz
cok üzgünüm bunu yazarken ama bir kez daha düşünün. paraniza da umudunuza da yazık olmasın. çünkü para kolay kazanılmıyor çöpe atmayın. izmir bayraklida ise işlem yapılacak yer diyetisyen de çok ilgili değil. veriyor bir liste yolluyor seni. bana ikindi ogununde leblebi verdi 1 aylık liste. 1 ay leblebi mi yiyeceğim bir alternatif bisey yaz değil mi?

cok üzgünüm bunu yazarken ama bir kez daha düşünün. paraniza da umudunuza da yazık olmasın. çünkü para kolay kazanılmıyor çöpe atmayın. izmir bayraklida ise işlem yapılacak yer diyetisyen de çok ilgili değil. veriyor bir liste yolluyor seni. bana ikindi ogununde leblebi verdi 1 aylık liste. 1 ay leblebi mi yiyeceğim bir alternatif bisey yaz değil mi?

Balon taktıralı 2 hafta oldu ve 4 kilo verdim. Sıkıntı hiç yaşamadım. Biraz kabızlık oldu o da normal gıdaya geçince düzeldi. İşe yaramıyor kısmına yorum yapmam için biraz erken ama balon varken az yeniyor doğal olarak diyet yapmış oluyoruz. Balon çıktıktan sonra da bu düzeni korumak önemli

Balon taktıralı 2 hafta oldu ve 4 kilo verdim. Sıkıntı hiç yaşamadım. Biraz kabızlık oldu o da normal gıdaya geçince düzeldi. İşe yaramıyor kısmına yorum yapmam için biraz erken ama balon varken az yeniyor doğal olarak diyet yapmış oluyoruz. Balon çıktıktan sonra da bu düzeni korumak önemli
İnşallah istediğiniz hedefe ulaşırsınız

X