El Sanatları Mutfam iekler at :)

themis

Herşey çok güzel olacak
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2007
388
7
44
Merhaba arkadaşlar,
Küçük bir mutfağımız vardı. Balkonumuz da iki tarafı duvar olan sadece ön kısmı açık olan ve işe yaramayan bi balkondu. Bizde aradaki duvarı yıktırdık ve balkonu mutfağa dahil ettik. Balkon sıvası olduğu için sıvası kötü duruyordu. Ne kadar boyasak güzel durmuyordu. Bende ekbank koyduğum eski balkonum olan mutfağımın bu köşesini biraz renklendireyim dedim. Nasıl olmuş sizce. Çiçekler içinde yemek yiyoruz
:dance:

1000763oo6.jpg
60442483xk7.jpg
52428853fj7.jpg

41433515jc4.jpg
96916230ou0.jpg
32706427lv1.jpg

17893393vn7.jpg

ayyy çok güzel canım sen bunu nasıl yaptın

Canım ilk önce kurşun kalemle resim öğretmeni bi arkadaşımın yardımıyla çiçekleri çizdik. Sonrada yağlı boya ile boyadım. Hamiş olduğum için üsttekileri boyamak oldukça zorladı beni ama değdi.

çok güzel olmuş..keyifli kahvaltılar yapmanızı diliyorum...çok şirin...

gerçekten çok güzel olmuş insanın içi açılıyor. güle güle kullanın. valla maşallah diyelim hamiş halinle bunları yapıyorsun a.s.

Çok harika canım güle güle oturunyerimseniben Renklerin uyumuda ayrı bi güzellik bu arada :1rolleyes: Tebrik ederim.Fikir harika!

çok güze olmuş canım ...ellerine sağlık .. a.s. çocuk odasına hayvan resmı falan da yapılabilir .çok iyi fikir verdin bana ...kızımın odasına deneyebilirim ..:dance:

güzel ve çok muzip bir fikir amağina sağlık.eline koluna sağlık.
allah her daim mutlu mutlu kullanmak nasip etsin.
tebirkler

çok güze olmuş canım ...ellerine sağlık .. a.s. çocuk odasına hayvan resmı falan da yapılabilir .çok iyi fikir verdin bana ...kızımın odasına deneyebilirim ..:dance:

evet bende bebişimin odasına düşünüyorum bi şeyler yapmayı, odayı bi boyatalım başlayacağım çalışmalar :)

Çok harika canım güle güle oturunyerimseniben Renklerin uyumuda ayrı bi güzellik bu arada :1rolleyes: Tebrik ederim.Fikir harika!

Canım teşekkür ederim. Resimlerde de görmüşsündür ekbank turuncu, ayrıca görünmeyen tarafta yer alan mutfak dolaplarım, erzak dolabım da turunca, mutfaktaki örtülerim de fıstık yeşili. O yüzden o renkleri kullandım zaten :)

vallahi süper olmuş
ellerinize sağlık
bide bizim eve alam sizi
jeyyar

cok güzel olmuş bende beyendim agız tatıyla oturun inşalah
hayırlı dogumlar saglıkla kucagına al inşalah

Cok guzel olmus gercekden de. Benim de oturma odam siyah beyaz ve kirmizi oldugu icin bende siyah cicekler ve dallarini cizdim duvarima gören herkes inanin cok begeniyor..
Böyle evine isine deger veren insanlari gercekden de tebrik ediyorum. Biz disi kuslar var oldukca, evlerimiz gulucuklerimizle bile cicek acacakdir bundan eminim:d
Sevgilerle; Gülcin.....

Cok guzel olmus gercekden de. Benim de oturma odam siyah beyaz ve kirmizi oldugu icin bende siyah cicekler ve dallarini cizdim duvarima gören herkes inanin cok begeniyor..
Böyle evine isine deger veren insanlari gercekden de tebrik ediyorum. Biz disi kuslar var oldukca, evlerimiz gulucuklerimizle bile cicek acacakdir bundan eminim:d
Sevgilerle; Gülcin.....

canım çok merak ettim.
fotoğraf koyabilir misin ??

a.s.

X