Nereye şikayet edebilirim?

Lieebe1907

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2024
43
34
29
Kızlar merhaba. Nişanım için onca internette gezinip bir yerden beğenerek sipariş ettiğim hediyelik ürünler bugün geldiğinde şok oldum. Kendi görseli ile bana geleni göstericem size. Özensizlik yokmu sizce? Nereye şikayet edebilirim? Satıcı iade kabul etmese bile hiçbir şekilde yardımcı olmadı kabul etmiyor ürünün görsellerle bire bir olduğunu düşünüyor🙃

Eklentiler

• IMG_7205.jpeg
    IMG_7205.jpeg
    107,9 KB · Görüntüleme: 374
  • IMG_7194.jpeg
    IMG_7194.jpeg
    131,2 KB · Görüntüleme: 369
  • IMG_7200.jpeg
    IMG_7200.jpeg
    79,1 KB · Görüntüleme: 372
  • IMG_7199.jpeg
    IMG_7199.jpeg
    122,4 KB · Görüntüleme: 359
  • IMG_7188.jpeg
    IMG_7188.jpeg
    80,5 KB · Görüntüleme: 362
Sipariş verdiğinizin çiçeği görünmüyor ama satıcıya katılıyorum bariz bi fark bende göremedim. Kargo kaynaklı ezilmeler var gibi ona napabilirsiniz bende bilmiyorum. Ben bu tarz süslerden pek anlamam ilgi alanm değil bu yüzden bana aynı geldi ...

Kızlar merhaba. Nişanım için onca internette gezinip bir yerden beğenerek sipariş ettiğim hediyelik ürünler bugün geldiğinde şok oldum. Kendi görseli ile bana geleni göstericem size. Özensizlik yokmu sizce? Nereye şikayet edebilirim? Satıcı iade kabul etmese bile hiçbir şekilde yardımcı olmadı kabul etmiyor ürünün görsellerle bire bir olduğunu düşünüyor🙃

insta dan falan aldım deme sakın

bir şirket vb değilse iş zor

öteki türlü tüketici hakem heyeti

ya şu işlere ne meraklısınız bunu yaptırsan noluyor ki ben evde görünce atıyorum valla başkasının ismi falan yazıyor

neyse geçmiş olsun

Sipariş verdiğinizin çiçeği görünmüyor ama satıcıya katılıyorum bariz bi fark bende göremedim. Kargo kaynaklı ezilmeler var gibi ona napabilirsiniz bende bilmiyorum. Ben bu tarz süslerden pek anlamam ilgi alanm değil bu yüzden bana aynı geldi ...
Sorun çiçek olsa keşke çıkarır başka birşey koyarsın. Problem mumluğun her yeri iz dolu bir de kapaklarda sorun var bu halde görsem zaten şikayet etmezdim. Ayrıca kargo kaynaklı değil bildiğiniz özenmeden yapılıp gönderilmiş :)

Instagram'da sıkıntılı ya böyle alışverişlerde şikayet var sitesine bakıyorum. Bir de beğeni ve yorumlara. Bazen beğeni 3-5 bin diyor görüntüleme 5-6 yorum yok asla almam.
Valla herşeyimi internetten alan bir insanım maalesef böyle özel yapılan şeyleri gelmeden göremiyorsunuz. İlk nişanım özeneyim azıcık dedim böyle oldu🙃 yoksa çok dikkatliyimdir bu konularda.

insta dan falan aldım deme sakın

bir şirket vb değilse iş zor

öteki türlü tüketici hakem heyeti

ya şu işlere ne meraklısınız bunu yaptırsan noluyor ki ben evde görünce atıyorum valla başkasının ismi falan yazıyor

neyse geçmiş olsun
Ay keşke bizde bitse ama insanlarında istekleri bitmiyor ki anam😅 bir tek bunu yaptırdım gerisi bütçeme ve yerine göre dedim ama bunda başladı kısmetsizlik🙃

Evet iade kabul etmeleri zor olsa bile yardımcı olabilirler kaç adette sıkıntı varsa tekrar gönderebilirlerdi
Normali odur zaten, siz şikayetvar.com’a da yazın. Bir de IG üzerinden alışveriş yapmayın, kandırılmanız, dolandırılmanız da olası; sonra uğraş dur.

Normali odur zaten, siz şikayetvar.com’a da yazın. Bir de IG üzerinden alışveriş yapmayın, kandırılmanız, dolandırılmanız da olası; sonra uğraş dur.
Öyle yaptım yazdım teşekkür ederim. O kadar internetten alışveriş yaparım ama her canlı bunu tadıcakmış demek ki😅

Öyle yaptım yazdım teşekkür ederim. O kadar internetten alışveriş yaparım ama her canlı bunu tadıcakmış demek ki😅
Ben bilindik bir siteden vantilatör siparişi vermiştim. Kafesinde hafif ezilme fark ettim, kullanıma engel değildi; hemen iletişime geçtim, bana yedek parça yolladılar. Hatta birkaç yıl sonra pervanesi kırıldı, bana onu da yolladılar ve ücret almadılar.

Ben bilindik bir siteden vantilatör siparişi vermiştim. Kafesinde hafif ezilme fark ettim, kullanıma engel değildi; hemen iletişime geçtim, bana yedek parça yolladılar. Hatta birkaç yıl sonra pervanesi kırıldı, bana onu da yolladılar ve ücret almadılar.
Önemli olan mağdur etmemek zaten kusurlu ürünün tedariki yapması sayfa içinde zaten önemli. Aksi taktirde güvensizlik yaratıyor

X