nestle nesfit 14 gün programını uygulayan var mı?

kediciq

Guru
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2008
847
27
34
uygulayanlar varmı tecrüberlerinizi yazabilirmisiniz lütfen 3-4 kilo vermeliyim normal diyet programlarını sevmiyorum yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden

nesfit denedim fakat tadını beğenmediğim için bıraktım. Tuzlu şekerli bir tadı var. Bunun yerine eti yulfa ezmesini önerdileri. Ona başladım. Bakalım bir değişim görürsem bilgi veririm.

bende nesfit kullanıyorum özellikle kırmızı meyvelisi muhteşem ama fena alştım hebsını yiyorum artık.zayıflamaya kesnlkle çok etkili doyurucu ve kalorisi düşük 14 gun programında sabah akşam öğün yapılıyo diye biliyorum tanıtımını yabmıştım bir dönem öğlenı normal öğün yapıyosunuz ama denemedim 14 gun programını.14 gun sabah akşam yiyince bıktırır diye düşünüyorum ben genelde bir öğün bazende iki öğün ypıyorum kesnlkle etkili lif özelliği çok yüksek çünkü besleyici.:KK51:

diyeti var dediğiniz gibi sabah ve akşam yeniyor yanında birde meryve öğlen serbest birde egzersizleri varmış gerçekten faydası varmı bilmiyorum ama bende alıp denicem inşallah 3-4 kg versem yeter zaten :)

Special K nasıl acaba kızlar kullanan, bilgisi olan var mı? :44:

1 2 gün denedim başlamıştım ama daha sonra 2 öğün nesfit yemeye dayanamadım ve noktalamak zorunda kaldım :))

Special K nasıl acaba kızlar kullanan, bilgisi olan var mı? :44:

ben nesfiti beğenmediğim için specıal k ile yapmıştım bundan 1.5 yıl önce ve 1 ayda 5 kilo verdim ben sabahları normal kahvaltımı yaptım öğlen ve akşam k flakes yiyodum meyveyle bazen akşama canımın çok çektiği bi yemeği yapacaksam sabah ve öğlen k flakes yiyip akşam normal yemek yiyodum ve etkili olduğunu gördüm hiç spor da yapamadım ve 2 gün önce yine aynı şekilde başladım ve 2 günde 500 gr gitmiş :) tavsiye ederim :KK66:)

nestle 14 gun programları var sabah ve akşam bir kase nesfit öğle öğününü istediğiniz gibi yapıyorsunuz.:KK3:

bende bugun başladım günde 2 kase yiyp haftada ücgün 45 dk yürüyüş 3 kilo falan vermiştim k flkes çikolatalı yiyom ben

bende geçen ay yapmıştım,1ay yaptım 60.3ten 56ya düştüm fakat ben zaten baya kilo vermişim zor gidiyodu kilo artık duraklamıştı,nesfite başladım,haftanın 4günü sabah ve akşam nesfit yiyodum,öğlen tamamen serbest bi menü,haftanın 3günüde serbest takılıyodum sadece sabahları nesfit yiyodum ,eşim akşamları evde olduğu için o 3gün cıvıtıyodum,akaşm yemeği yiyodum serbest,hemde geç saatte,e bide akşamdan sonra atıştırmalarıda götürünce bence böyle bi serüvende 56yı görmem çok çok muhteşemdi benim için,bence çok işe yarıyo tavsiye ederim,
bazen diyorumda eşimi 1aylığına evden defetsem:KK23::KK4: ,rahat rahat sabah akşam nesfitimi yesem,sağlıksız beslenmeden kaçamaksız 52ye düşmessem arab olıyım:KK23::KK12:,valla bu adam beni çekemiyo:KK53:,kilo verdim dedikçe yedircem diye uğraşıyoo:KK4::KK19::KK47::KK37:

bende bgn basladım etkısı olucak mı hıc bılmıyorum ,, ara ogunde tavuk fılanmı yememız gerekıyor acaba yada salata.. cnku bır arkadasım sadece nesfit yıyeceksın dedı 14 gun boyunca oda bnm ıcın ölüm olur

X