Neyiz Biz ?

burjuva1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2024
34
-2
Kızlar 2 aydırlı biriyle konuşuyorum flört tarzı. 3 kere buluştuk son buluşmada elimi tuttu sarıldı falan. Hoşlantı var ama sevgi yok. O da öyle büyük ihtimalle. Ama hitap olarak bi şey demiyoruz arada canım kelimesi geçiyor. Onun yanında olmayı ,vakit geçirmeyi seviyorum.
Size sorum şu çok klişe olacak ama biz neyiz diye sorsam mı ¿ Böyle belirsizlik normal mi.
Ve de sevgi zamanla olur mu ?
Tecrübeli olanlardan yorum istiyorum.

Kızlar 2 aydırlı biriyle konuşuyorum flört tarzı. 3 kere buluştuk son buluşmada elimi tuttu sarıldı falan. Hoşlantı var ama sevgi yok. O da öyle büyük ihtimalle. Ama hitap olarak bi şey demiyoruz arada canım kelimesi geçiyor. Onun yanında olmayı ,vakit geçirmeyi seviyorum.
Size sorum şu çok klişe olacak ama biz neyiz diye sorsam mı ¿ Böyle belirsizlik normal mi.
Sanki deneme aşaması gibi geldi bana, tabii amacı sadece takılmak değilse

Şuan flört ediyosunuz böyle biz neyiz tarzı sorular sormayın çok avam olur. Seviyeyi siz arttırmayın adım bekleyin ayrıca her zaman talepkar biri olduğunuzu hissettirin öyle kendini bi şey sanmasın ,yani bu kızı ben kapmazsam kapacaklar moduna geldi mi ya sevgili olmak ister yada umursamaz takılmaya başka insan arar. Etkilenmeyi arttırmak istiyorsanız hoşlandığınız kişiyle görüşmeden önce parfümü ellerinize sıkın tokalaşınca koku eline geçer ve gün içinde elini ağzına yüzüne götürdükce kokunuzu alır koku etkileşimi en kuvvetli olan etkileşimdir buda dip not olsun😎

Ne olduğunuzu önemsiyorsanız ne olduğunuz belli olmayan biriyle neden sarıldınız? Kendiniz yazmışsınız sizde de sevgi yokmuş zaten. Takılın işte zamanla aranızda farklı çekimler olursa sevgili olarak devam edersiniz. Ama bu süreçte sizi rahatsız edecek yakınlaşmalar yaşamayın derim.

Siz nesisiniz hakkaten bende anlamadım iki ayda üç kez görüşmek çok az telefonu kamerayı saymayin ....artacakmi bu buluşma sıklığı nelerden konuşuyorsunuz hayat görüşleri tarzlar beklentiler uyuştumu ......sizi aramadan yazmadan duramiyormu .....öyle olmalı üzerine düşmeli bir taraftan gerçekçi olunmali ....taviz vermeden görüşme sıklığını arttırarak ve arada sorular sorarak tanimalisiniz ama öğretmen gibi yada biz neyiz nereye gidiyoruz adını koyalım gibi abuk sabuk sorular değil .....hayatını bakış açısını değer yargılarını öğrenmeye yönelik....bu arada içinize dinmeyen kafanizi kurcalayan hareketlerine dikkat edin yani akışa bırakırken can simidi olmadan bilmefiginiz denizde çok acilmayin yavaş temkinli

Biz eşimle 2 aydir gorusurken en 50 kez bulusmustuk, abartmiyorum. Bana iki ayda 3 kez cok az geldi, birsey oldugunuzu düşünemedim o sebeple.

Ekleme yapacagim.

Bence biz neyiz, sorusundan once ben bu adamla ne olmak istiyorum sorusunu kendi icinizde yanitlayin.

Sevgili olmak istediginizi dusunuyorsaniz, ona gore adimlar atin. İçinize sinmiyorsa (ki icime sinseydi neyiz biz sorusunu sormazdim ben) yol verin gitsin. Zaman farkinda olmadigimizda en degerli kaybimiz olabiliyor.

Ne olduğunuzu bilmiyor olabilirsiniz. Ama ne olmadığınızı biliyorsunuz. Buna göre davranırsanız o da ne olmak istediğini düşünüp ona göre bir adım atacaktır.
Karışık ama çok açık 😂
Ama şöyle diyeyim. Zaten flörtüz. Elini tuttuysam o benim sevgilimdir benim kafamda😅 ama onun kafasında ne tilki dolanıyor bilemem. Ve de adam sevgili olalım mı dicekti anlamadım. Bunun başı nasıl oluyor 🤔

Ekleme yapacagim.

Bence biz neyiz, sorusundan once ben bu adamla ne olmak istiyorum sorusunu kendi icinizde yanitlayin.

Sevgili olmak istediginizi dusunuyorsaniz, ona gore adimlar atin. İçinize sinmiyorsa (ki icime sinseydi neyiz biz sorusunu sormazdim ben) yol verin gitsin. Zaman farkinda olmadigimizda en degerli kaybimiz olabiliyor.
Çok sık boğaz etmek istemem ama benim için iyi gidiyor ama kendisi yakınlaştı bende ona yönelik olumlu olunca ters tepmedim. Ama iyi mi yaptım bilmiyorum🙄

2 ayda 3 kere görüşmek bence az.
Sanki çok heyecanlı değil karşı taraf.. Flört tanışma aşaması iki tarafında biraz heyecanlı, sık sık görüşmek istediği saatlerin yetmediği zaman olması gerekiyor bence.

Flörtsünüz aslında ama görüşmeleriniz çok az olmuş. Sevgi zamanla olur tabiki ilişki içerisinde. Belli bi nedenden dolayı mı görüşmüyorsunuz daha sık? Uzak mesafe falan mı var arada? İlişki yaşamak istiyorsanız, bi noktada baktınız karşı taraf o yola girecek hamle yapmadı, bırakın ucunu derim. Ama flörtsünüz yani, zaten flörtken el ele falan tutuşulur, sarılınır gayet normal. Az görüşme dışında bana garip gelen bişe yok. Adamın hareketlerinden aslında az cok anlaşılır ne düşündüğü. Her hoşlandı yada flört ilişiki de olmak zorunda değil. Takılın, sonrasını zaman gösterir. Şu aşamada normal belirsizlik bence. Çok uzarsa sıkıntı olabilir ne istediğinize bağlı olarak. Bulusmalar kimin istegi uzerine oluyor?

Ya bu flört işlerini cidden sevmiyorum. 2-3 hafta hadi bilemedin 1 ay yeterli bence flört için. Sevgiliyken de karşındaki insanı tanıyabilirsin. Farkı ne ki? Belli bir süre sonra bu flört işi uzayınca öyle de kalıyor. Sonra düşünüp duruyosun biz neyiz,biz neyiz diye.

Ama size şöyle söyliyim niyeti olan insan belli eder ve ona göre davranırdı bence. Bundan önceki ilişkim 6 yıl sürdü ve 2 hafta falan flört etmiştik. Şu anki ilişkimde de yine aynı şekilde 1 hafta flört ettik. Ve daha o ilk haftanın sonunda iki tarafında istediği belliydi. 2 ayda 3 kere görüşmekte çok az ayrıca.

X