Neyiz Biz ?

Şuan flört ediyosunuz böyle biz neyiz tarzı sorular sormayın çok avam olur. Seviyeyi siz arttırmayın adım bekleyin ayrıca her zaman talepkar biri olduğunuzu hissettirin öyle kendini bi şey sanmasın ,yani bu kızı ben kapmazsam kapacaklar moduna geldi mi ya sevgili olmak ister yada umursamaz takılmaya başka insan arar. Etkilenmeyi arttırmak istiyorsanız hoşlandığınız kişiyle görüşmeden önce parfümü ellerinize sıkın tokalaşınca koku eline geçer ve gün içinde elini ağzına yüzüne götürdükce kokunuzu alır koku etkileşimi en kuvvetli olan etkileşimdir buda dip not olsun😎
Wayy

Kızlar 2 aydırlı biriyle konuşuyorum flört tarzı. 3 kere buluştuk son buluşmada elimi tuttu sarıldı falan. Hoşlantı var ama sevgi yok. O da öyle büyük ihtimalle. Ama hitap olarak bi şey demiyoruz arada canım kelimesi geçiyor. Onun yanında olmayı ,vakit geçirmeyi seviyorum.
Size sorum şu çok klişe olacak ama biz neyiz diye sorsam mı ¿ Böyle belirsizlik normal mi.
Ve de sevgi zamanla olur mu ?
Tecrübeli olanlardan yorum istiyorum.
Yaş kaç ?

ya 2 ayda 3 kez görüşmek zaten az
iki taraf da istekliyse ilişkiye hızlı dönüyor
en sonuncu eski sevgilimle buluştuğumuzun gecesinde sevgili olduk
aslında ben biraz daha ağır giderim diye düşünürken ertesi gün bana, "bir ilişki başlamışsa..." gibi bir cümle kurdu
ben öyle anladım yani sevgili olduğumuzu :KK70:
yani kendisi değil 1-2 hafta tanıma süreci, 24 saat bile bekleyememişti

herhalde şu saatten sonra sizin hareketleriniz belirleyecek ne oldugunu
lovebuddy de olabilirsiniz fuckbuddy de
bi ara çıtlatın ilişki düşünüyorsanız bu konuyu kendisine

Sanıyorum ki bir kaç kişi daha var ihtimalleri arasında. İşleri bu yüzden ağırdan aliyor. Uğraşmaya değmez, sormaya tenezzül etme bence.

Kızlar 2 aydırlı biriyle konuşuyorum flört tarzı. 3 kere buluştuk son buluşmada elimi tuttu sarıldı falan. Hoşlantı var ama sevgi yok. O da öyle büyük ihtimalle. Ama hitap olarak bi şey demiyoruz arada canım kelimesi geçiyor. Onun yanında olmayı ,vakit geçirmeyi seviyorum.
Size sorum şu çok klişe olacak ama biz neyiz diye sorsam mı ¿ Böyle belirsizlik normal mi.

Tabi ki soracaksınız ya. Zamanınızı çalmasın. Size flört eder gibi konuşuyorsa mesela pardon ben bir teklif aldığımı hatırlamıyorum vs deyin, böyle böyle konu açılır. Belirsizlik sevmem deyin, sevgili iseniz sevgilim, aşkım diye rahat rahat hitaplar da bulunabilirsiniz yoksa bu şekilde zor.
Artık öyle bir düzen, düzenek kurmuşlar ki selam versen borçlu çıkıyorsun ve sevgili gibi konuşuyorlar bir anda adı bile konmadan kendinizi ilişki yaşarken bile bulabilirsiniz valla.😂

sevgi başta olmadıysa sonradan olmaz.

ne olduğunuzu bilmem ama ne olmadığınız ve olmayacağı belli 🙃

sevgi başta olmadıysa sonradan olmaz.

ne olduğunuzu bilmem ama ne olmadığınız ve olmayacağı belli 🙃
Başta nasıl olacak ki, hiç tanımıyorsun bir emek paylaşım yok. Tak görünce sevgi oluşması bana sor geliyor

Başta nasıl olacak ki, hiç tanımıyorsun bir emek paylaşım yok. Tak görünce sevgi oluşması bana sor geliyor
sevgi tabii ki değil ama ilk tanıştığınızda o his oluyor. ilk başta olmadıysa da sonradan sevmek zor bence. yani o ilk tanışmada bir elektrik diye bir sey var ya 😂 ilk gördüğünüzde oluşan o heyecan falan. anlaşılıyor bence ilk başta işin yürüyüp yürümeyeceği sevgi anlamında

Bu konu bana o kadar tanıdık geliyor ki 🥲 Aynısı başıma geldi, görüşmelerimizde sizin gibi sık değildi. Ben yine 4 ay sabrettim (baya sabırlıymışım ha 😂). Sonra adamı biraz stalkladım, baktım benimki başka kızla da çıkmış, gezmiş tozmuş. Hemde benimle gittiği yerlere götürmüş kızı şerefsiz. Sonra iletişimi kopardım.
Şuna emin oldum, seven erkek, bir kadından etkilenen erkek onu kaybetmek istemiyor ve elini çabuk tutup o ilişkiyi netleştiriyor. Ayrıca etkilenen adam daha sık görüşmek istiyor, daha çok görmek istiyor.
Buluşma sıklığı azsa, ne olduğunuz uzun zamandır belli değilse çoğunlukla adamın yedekte tuttuğu biri oluyor ve onunla da görüşüyor. Bi nevi gezip, tozuyor, takılıyor, gönlünü eğlendiriyor. Hangisi kafasına yatarsa, olur gibiyse de sevgili oluyor. Diğeriyle bağı koparıyor. Malesef erkeklerin büyük kısmı artık böyle yapıyor. Birkaç kişiyle konuşuyor, sürekli birileriyle dışarı çıkıyor.

Ama şöyle diyeyim. Zaten flörtüz. Elini tuttuysam o benim sevgilimdir benim kafamda😅 ama onun kafasında ne tilki dolanıyor bilemem. Ve de adam sevgili olalım mı dicekti anlamadım. Bunun başı nasıl oluyor 🤔
Elini tutmak sana göre sevgililik oluyorsa, ki bence de mantıklı görünen bu. Elini tutmak için sevgili olmanız gerektiğini bilsin bunu netleştirsin :ıslık: hooff bu işler zor.. akıl vermek kolay mesela ben olsam kendime o aklı kullanabilecek miyim :KK71:

sevgi tabii ki değil ama ilk tanıştığınızda o his oluyor. ilk başta olmadıysa da sonradan sevmek zor bence. yani o ilk tanışmada bir elektrik diye bir sey var ya 😂 ilk gördüğünüzde oluşan o heyecan falan. anlaşılıyor bence ilk başta işin yürüyüp yürümeyeceği sevgi anlamında
Anladım ben oluşmuş diye düşündüm ki flört ediyorlar.

Anladım ben oluşmuş diye düşündüm ki flört ediyorlar.
kendisi sevgi yok birlikte vakit gecirmeyi seviyorum diyince ben de sadece iyi hissettiriyor ama bi etkileşim yok diye düsündüm. tabii ki her ilişkinin dinamiği farklı ama ben esimle ilk buluştuğumda ‘bu hayatım boyunca aradığım adam demiştim’ 5 ay sonra da zaten evlenmeye karar verip 1.5 yıl sonra nişanlandık 2 yıl içinde de evlendik 😂 yani oluyor bence o his. içinize siniyor, kafanızda bir soru işareti olmuyor

kendisi sevgi yok birlikte vakit gecirmeyi seviyorum diyince ben de sadece iyi hissettiriyor ama bi etkileşim yok diye düsündüm. tabii ki her ilişkinin dinamiği farklı ama ben esimle ilk buluştuğumda ‘bu hayatım boyunca aradığım adam demiştim’ 5 ay sonra da zaten evlenmeye karar verip 1.5 yıl sonra nişanlandık 2 yıl içinde de evlendik 😂 yani oluyor bence o his. içinize siniyor, kafanızda bir soru işareti olmuyor
Yaa ne güzel :) bizim eşimle ilişkimiz çok farklı ilerledi o yüzden artık net bişi diyemiyorum. Eskiden ben de öyle düşünürdüm başta oldu oldu diye

Yaa ne güzel :) bizim eşimle ilişkimiz çok farklı ilerledi o yüzden artık net bişi diyemiyorum. Eskiden ben de öyle düşünürdüm başta oldu oldu diye
farklı da olabilir tabii ki 😂 ben kendi tecrübeme dayanarak söyledim bunu 🙃

X