Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Masallah canım kardeş hakkıdır artık büyümüş :)
Bizim ilk 5. Sene zorla geldi
2. Aniden süpriz yaptı sizinde öyle olabilir ikinciler genelde ters köşe yapıyor :KK66:

bana kalsa istemiyorum da , kızım kardeşi olsun çok istiyor sanki kendi çok kolay geldi :KK9: uğraştırmadan gelse keşke hayırlısı bakalım cnm ,, ne güzel seninki sürpiz yapmış Allah bağışlasın

bana kalsa istemiyorum da , kızım kardeşi olsun çok istiyor sanki kendi çok kolay geldi :KK9: uğraştırmadan gelse keşke hayırlısı bakalım cnm ,, ne güzel seninki sürpiz yapmış Allah bağışlasın

sağol canım hepimizinkini inşallah
ister ya hakkı bizim pelini görsen hele aseli nasıl bir aşk var aralarında uyansınlar birbirlerini arıyorlar beraber yuvarlanıp oynamaya başladılar çok şükür iyiki olmuşlar birbirlerine kanka oldular :KK70:
darısı size hayırlısıyla inşallah

sağol canım hepimizinkini inşallah
ister ya hakkı bizim pelini görsen hele aseli nasıl bir aşk var aralarında uyansınlar birbirlerini arıyorlar beraber yuvarlanıp oynamaya başladılar çok şükür iyiki olmuşlar birbirlerine kanka oldular :KK70:
darısı size hayırlısıyla inşallah

maşallah ne tatlılar.. inşallah bakalım hayırlısı cnm .Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Hey gidi günler heyy
Daha ilk çocuğumu beklerken sabırsızlıkla , şimdi sıra 3. de
Herkesi çok özledim

3 mü eliiiiifff anam anam anam kuzum ya bakalim mesajımı kim ne zaman görecek bakan olacak mi

Acilll yardim. 12. Gün 30.1 cikti. 14.GÜN 71.3 CIKTI. BUGUN 16.GÜN KAN VERICEM . NEDIR SIZCE DURUMMMMMM ????

Kızlar nasılsınız. Bayadır giremedim yeniden hesap açtım.Tanimaniz içinde ismime benzer olsun istedim. Yazismalrimizi okuyorumda ey gidi günler okudukca o günlere gittim acisyla tatlisiyla paylasmisim okudukça hatırlıyorum umarim tekrardan girersiniz neler yapıyosuniz aklimdasinz hep ben aynıyım evde kızım 1 sinifa gidiyo 2. Bu yaz dr gitmeyi düşünüyorum sizi çok özledim ara ara gircem görüsüz tekrardan burdan inşallah

Kızlar nasılsınız. Bayadır giremedim yeniden hesap açtım.Tanimaniz içinde ismime benzer olsun istedim. Yazismalrimizi okuyorumda ey gidi günler okudukca o günlere gittim acisyla tatlisiyla paylasmisim okudukça hatırlıyorum umarim tekrardan girersiniz neler yapıyosuniz aklimdasinz hep ben aynıyım evde kızım 1 sinifa gidiyo 2. Bu yaz dr gitmeyi düşünüyorum sizi çok özledim ara ara gircem görüsüz tekrardan burdan inşallah

Kızlar hadi tekrar gelinde o günlere geri dönelim. Zaten pandemi cart curt derken evde iyice tıkıldık bunaldık bari stres atalım

Kızlar hadi tekrar gelinde o günlere geri dönelim. Zaten pandemi cart curt derken evde iyice tıkıldık bunaldık bari stres atalım
ayy elifim benim 3. kizim da geldi biliyorsun 🤪 saka maka girmeye girmeye ne kadar cok degismis bu kk profil fotosu koymayi beceremiyorum 😂😂 arada yazisalim ozledim ben de o gunleri

Kızlar benim gibi girip yoklama yapmışsınız he ama maalesef girdiğimizde bildirm gelse bi toplansak

X