Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
godesin kızısı olmuşta face fotosunu bilem koymuş yumuş yumuş çok güzeel bi bebiş:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Selam kızlar. Uzun zamandır gelemedim. Benim minik kuzum tam 26 günlük oldu. Çok şükür herşey yolunda bir yaramazlık yok. Artık iyice alıştık birbirimize. Çok cimcime bir kızım var. ALlahım isteyen herkese nasip etsin inşallah.
Hepinizi kocaman öpüyorum.

Selam kızlar. Uzun zamandır gelemedim. Benim minik kuzum tam 26 günlük oldu. Çok şükür herşey yolunda bir yaramazlık yok. Artık iyice alıştık birbirimize. Çok cimcime bir kızım var. ALlahım isteyen herkese nasip etsin inşallah.
Hepinizi kocaman öpüyorum.

canım maşallah çok tatlı mira ismi gibi ömrüde güzel olsun yeni resimlerde bekleriz :KK54:

hayalbazzz valla çokkk şaşırdım canım yaaaa kız senin aşılamayla olmuştu demii:)benim eşimin sperm sayısı hareketi çoookkk iyi olduğu halde tüpbebekle oldu:)inş 2.normal olur bizimde .oğlum 1 yaşında benimde seninki kaç yaşında bi anlat bakiim dokdora falan gitmedinmi takip falanmı ettin:)))))

canlarrrrr kusura bakmayın bayadır giremiyorum bişeler de sormuşsunuz giremesem de terketmem buraları asla nolur hiçbiriniz gitmeyin tamamen az da olsa gelin...şimdi gelelim bomba meseleye 12 haftalık olduk bile:)nası oldu derseniz valla bende anlamadım:))))) ciddiyim..ilki 3.aşılamada olmuştu..ne incir suları,soğan suları içtim rahim filmleri çektirdim...günü gününe yumurta takipleri gün aşırı ilşki vs hiç biri kar etmemişti..bundaysa kızlar inanın hala düşünüyorum nası oldu die ...kayınvalidemler bikaç aydır bendeler bendeler o yüzden cinsel hayat felç durumda..o ay da adetimin hemen arkasından 8. gün ve 10. gün oldu ilişki..daha da sıfıra sıfır nerdeyse yüzünü görmedim:)işte nası olduysa olmuş:)allah verince evet oluyomuş biliyoruz tabi ama bu kadar yakından hissetmek enteresan... en garip olan da aaaaaa bende kendi kendine hamile kalabiliyomuşu duygusu....idrar testini atmadım hala...ilkini bile saklamamıştım:)inşşşşşşş ikinciler sizi de hiç uğraştırmaz canlarım:)

canım maşallah çok tatlı mira ismi gibi ömrüde güzel olsun yeni resimlerde bekleriz :KK54:
Canım benim çok teşekkürler. Ara ara eklerim facebooka teyzesi :))
godesim hayırlı olsun sanada Allah analı babalı büyütsün....
Çok teşekkürler canım...
canlarrrrr kusura bakmayın bayadır giremiyorum bişeler de sormuşsunuz giremesem de terketmem buraları asla nolur hiçbiriniz gitmeyin tamamen az da olsa gelin...şimdi gelelim bomba meseleye 12 haftalık olduk bile:)nası oldu derseniz valla bende anlamadım:))))) ciddiyim..ilki 3.aşılamada olmuştu..ne incir suları,soğan suları içtim rahim filmleri çektirdim...günü gününe yumurta takipleri gün aşırı ilşki vs hiç biri kar etmemişti..bundaysa kızlar inanın hala düşünüyorum nası oldu die ...kayınvalidemler bikaç aydır bendeler bendeler o yüzden cinsel hayat felç durumda..o ay da adetimin hemen arkasından 8. gün ve 10. gün oldu ilişki..daha da sıfıra sıfır nerdeyse yüzünü görmedim:)işte nası olduysa olmuş:)allah verince evet oluyomuş biliyoruz tabi ama bu kadar yakından hissetmek enteresan... en garip olan da aaaaaa bende kendi kendine hamile kalabiliyomuşu duygusu....idrar testini atmadım hala...ilkini bile saklamamıştım:)inşşşşşşş ikinciler sizi de hiç uğraştırmaz canlarım:)
Yerim kız seni ben kafanı yorma nasıl olmuşsa olmuş işte :)))) kuzumun geleçeği varmış gelmiş işte.. Öpüyom sizi.

Hey millet nerdesiniz ?
Bu kadar boşlamayın bakim burayı :)))
Ben ve kızım çok iyiyiz herşey yolunda çok şükür.
öpüyoruz hepinzi

Hayalbaz tebrik ederim cnm geç oldu ama interneti kapadım giremiyorm :KK17: darısı başımıza:KK6:

kızlar meraba nasılsınız çok özledim sizleri ama pelinden zaman bulamıyorum
bu akşam yemek yerken birden baş dönmesi el ayak kesilmesi yaşadım birden bire aynı pelindeki gibi oldu evde test vardı yaptım silik çıktı eşimle yakın hastaneye gittik sonuç 114.09 :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::nazar:

kızlarr eliften haberi olan varmı facesi donuk sanırım nerelerde bu kız godes sen bilirsin belki:26:

yavrulaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrr nerelerdesinizzzz????:KK54::KK54::KK54::KK54:ya kızlar 28 haftalık oldum yaaa şaka mı bu yaaaaaaaaa:)))))çok şükür rabbime..ramazanlar nası geçiyo bakalım ....inşallah ramazan bitmeden mesajımı gören olur:))):KK49:

yavrulaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrr nerelerdesinizzzz????:KK54::KK54::KK54::KK54:ya kızlar 28 haftalık oldum yaaa şaka mı bu yaaaaaaaaa:)))))çok şükür rabbime..ramazanlar nası geçiyo bakalım ....inşallah ramazan bitmeden mesajımı gören olur:))):KK49:

iklim can öğrendin mi cinsiyet

oy oy kimleri görüyorum nabersin canım baya büyütmüşün bebeği nerdeyse 30 haftalık olmuşsun senin kızdı dimi isim düşünüyomusun ben napim bulantılarla uğraşıyorum pelinde hiç olmamıştı bunda yangın var içimde cinsiyet için erken diyim duruyo dr 1 ay sonra gel söylerim dedi bende 1 ay onu beklemeyi düşünmüyorum bile perşembe veya cuma başka dr sırf cinsiyet için gidicem bakalım kız mı erkek mi:)

kızlaaaarrrrr benim oğlumda dünyaya geldi amaaaaaaa hemde doktorun verdiği tarihi bekleyemedi

kızlar nerdesiniz amma endişe dolu bimutlyulukmuş sütüm yetiyormu diye çok merak ediyorum günde 2 kerede mama takviye ediyorum dr kilo alımı çok ii dedi ama insan yinede merak ediyorrrr

Mutlucum canım Allah analı babalı büyütsün inşallah. Herkesde oluyor sütüm yetiyormu düşüncesi ama emin ol yetiyordur kilo alımıda iyiyse :))) Maşallah siz :nazar::nazar::nazar:
İKLİM HAYALBAZ yerim sizin göbişlerinizi ben :)sizlerede maşallah:nazar::emir_bebek:

Bize gelince biz çok iyiyiz herşey yolunda büyüyor miniğim 6 aylık olacak nerdeyse.

Şİmdi size asıl bombam geliyo hamişlerimiz 3 lendi. Maşşalahı var grubumuzun.
Evet açıklıyorum ELİFİM Hamileeeeeeeeeeeeee.
Allahım isteyen herkese taddırsın bu duyguyu inşallah.

Son düzenleme:
kızlar nerdesiniz amma endişe dolu bimutlyulukmuş sütüm yetiyormu diye çok merak ediyorum günde 2 kerede mama takviye ediyorum dr kilo alımı çok ii dedi ama insan yinede merak ediyorrrr

mutlucum canım benim yaaaa çok sevindim gözün aydın allah analı babalı büyütsün..evet canım çok telaşlı bi dönem oluyo...takviyeyi mümkün olduğunca azalt canım süt gitgide artıyo böylece...ne kadar erken doğmuş oldu yani kaç haftalık doğdu canım adı ne oldu veledin

Mutlucum canım Allah analı babalı büyütsün inşallah. Herkesde oluyor sütüm yetiyormu düşüncesi ama emin ol yetiyordur kilo alımıda iyiyse :))) Maşallah siz :nazar::nazar::nazar:
İKLİM HAYALBAZ yerim sizin göbişlerinizi ben :)sizlerede maşallah:nazar::emir_bebek:

Bize gelince biz çok iyiyiz herşey yolunda büyüyor miniğim 6 aylık olacak nerdeyse.

Şİmdi size asıl bombam geliyo hamişlerimiz 3 lendi. Maşşalahı var grubumuzun.
Evet açıklıyorum ELİFİM Hamileeeeeeeeeeeeee.
Allahım isteyen herkese taddırsın bu duyguyu inşallah.

ABOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW kızlar ne cevherler varmış bizde yaaaa huuuuhuuuuuuu:KK53: 1.leri bulcaz die kıçımızı yırttık 2.ler takır takır dökülüyor...maşşşalllaahhhhh maşşşalllllllaaahhhhhhhhhhhhhh...:KK49: godesss canımın içi sıra sende ona göre:))))))baksana bi daha baştan başladık:)))):emir_bebek::emir_bebek:

X