Aşılama Ocak 2022 asi yaptiranlar nerelerde bekliyoruz birbirimize yardimci olalim 😊

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Arzu2628

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2021
455
162
40
Merhabalar ben bugunlerde asilama olucam ilac5 gun kullandim igne sonrasinda asilama icin hazirliktayiz ya sizler ilk asilamam inşallah tutar 🤲

Merhabalar ben bugunlerde asilama olucam ilac5 gun kullandim igne sonrasinda asilama icin hazirliktayiz ya sizler ilk asilamam inşallah tutar 🤲
Merhaba hayırlı haberler alırsınız inşallah bende aşılama olmayı istiyorum hangi ilacı kullandınız ne kadara aldınız kaç yumurtanız oluştu söyler misiniz 🤗

Merhaba hayırlı haberler alırsınız inşallah bende aşılama olmayı istiyorum hangi ilacı kullandınız ne kadara aldınız kaç yumurtanız oluştu söyler misiniz
😊5 gun letu kullandirdi daha sonra fomistin igne kullandim 75ml 5 gun yumurta takibiyle bakalim yarin hayirlisi

😊5 gun letu kullandirdi daha sonra fomistin igne kullandim 75ml 5 gun yumurta takibiyle bakalim yarin hayirlisi
Rica etsem nerde yaptırdınız yani devlet mi ozel mi aşılama ücreti ne kadar tuttu ben cunku zeynep kamilde birşeylere başlamaya çalışıyorum esimin değerleri çok az doktor rapor cikaracaz aşılama olacak dedi eşim tekrar gidecek kan isteyeceklermiş bende bi yandan kendim yapmam gerekenleri yapıyorum benlik bisey yok ama rica etsem bana anlatırmısınız bu asamalari

Merhabalar ben özeldeyaptirdim ilaclar 800u buluyo 2500 asilama 4 bini geciyo toplamda imkaniniz varsa devlette yaptirin derim raporla tup bebege gecebilirsiniz inşallah gerek kalmaz ama siz bilirsiniz

Merhabalar ben özeldeyaptirdim ilaclar 800u buluyo 2500 asilama 4 bini geciyo toplamda imkaniniz varsa devlette yaptirin derim raporla tup bebege gecebilirsiniz inşallah gerek kalmaz ama siz bilirsiniz
Şu an çabalıyorum zeynep kamil kadın doğum araştırma hastanesine gidip geliyorum teşekkür ederim cevap verdiğin için 3 sene oldu ben rahim filmi çakalı yeniden cektirecem onun dışında diğer geri kalan herşeyi yaptırdım herşeyim normal ama esimin sperm değerleri çok az ileri hareket de yüzde 4 olma ihtimali nedir bilmiyorum ama bu aşılamaya adet bittikten sonra rahim filmini çektikleri ay mi başlıyorlar yoksa diğer ay mi ve bana tavsiye verebileceğin bir onerinvar mi

Rahim filmini ceksinler once sonra adetin ikinci gunu ilac sonra igne sonra asilama yapiyolar ben biraz evvel asilama oldum az biraz aciyo

Rahim filmini ceksinler once sonra adetin ikinci gunu ilac sonra igne sonra asilama yapiyolar ben biraz evvel asilama oldum az biraz aciyo
Bu bilgi beni çok rahatlattı çok teşekkür ederim insanin kafasında soru işaretleri olunca allak bullak oluyor inşallah bebeğini en yakın zamanda kucağına alırsın Rabbim emeklerinizi boşa çıkarmasın amin asilaman inşallah tutar🤲

Bu bilgi beni çok rahatlattı çok teşekkür ederim insanin kafasında soru işaretleri olunca allak bullak oluyor inşallah bebeğini en yakın zamanda kucağına alırsın Rabbim emeklerinizi boşa çıkarmasın amin asilaman inşallah tutar🤲
Inşallah Rabbim hepimize nasip etsin inşallah tutar yaz buraya kafana takilan bisey varsa bende haber veririm hepimiz yazalim

Ben de femaraya başladım 5 gün sabah akşam kullanicam sonra yumurtaların dyrymuna göre aşılama olacak bakalim

X