Tuvalet Eğitimi Oglumla tuvalet imtihanimiz.

Bezi bıraktığımız andan başlayıp bugüne dek yaşadığımız sorunlar, altına kaçırma, tuvalet eğitimine dair herşeyin paylaşıldığı alandır.

Mihrimah00

Baslangic:98 kg --- Güncel:86.5kg Emziren Anne!
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2014
1.298
1.080
Merhabalar. 5 bucuk yasinda oglum çişini tutuyor tutuyor son dakika kıyafetine biraz kaçırıp oyle gidiyor tuvalete. Gece alt ıslatması yok . Gunduz yapiyor bunu uyanıkken, hatta bu ara baya bilerek yapıyor gibi hissediyorum .Gercekten cok çaresiz kaldigim bi konu. Artık kendimi tutamıyorum ister istemez kızıyorum:KK43: Nerde ne hata yaptım, nasil düzelteceğim bilemiyorum. LÜTFEN yadirgamadan tecrübeli,bilgi sahibi annelerden yardim istiyorum .

Ya benim kızımda 3 yaşını doldurucak daha bugüne kadar yatarken 1 defa altını ıslatmıştı bu sabah yatarken yaptım birde gün içinde tutuyor çişin var mı diyorum yok diyor sonra anında altına bırakıyor ve gülüyor. Ben çok kızıyorum bilerek yapıyor çünkü. Tamam kızma anne diyor. Ama bugün 4 defa yaptı artık ev işi yemek Kendisiyle ilgilen birde üst baş yıka her seferinde çok yoruluyor insan doğal olarak sinirler yıpranıyor sonra üzülüyoruz bağırınca ama kızınca daha çok yapıyor sanki.

Tutmasına sebep olan bir sey mi var mesela o an tv izliyordur bırakmak istemiyordur ya da oynuyordur falan.?

Merhabalar. 5 bucuk yasinda oglum çişini tutuyor tutuyor son dakika kıyafetine biraz kaçırıp oyle gidiyor tuvalete. Gece alt ıslatması yok . Gunduz yapiyor bunu uyanıkken, hatta bu ara baya bilerek yapıyor gibi hissediyorum .Gercekten cok çaresiz kaldigim bi konu. Artık kendimi tutamıyorum ister istemez kızıyorum:KK43: Nerde ne hata yaptım, nasil düzelteceğim bilemiyorum. LÜTFEN yadirgamadan tecrübeli,bilgi sahibi annelerden yardim istiyorum .
Bir seyle ugrasirken unutuyordur. Bezi ne zaman biraktiniz? Erken birakilinca boyle seyler olabiliyor diye duymustum

X