Olmuyo, unutamiyorum , cok ozluyorum

yok_sun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2009
170
0
Olmuyo iste olmuyo yapamiyorum... Gun gelio unuttum deyip gulup egleniyorum ama bazende oluoki onsuz nefes alamiorum.. Cok Ozluyorum Gulusunu, opusunu seviyorum deyisini o bambaskaydi bana bakarken severken gozleri dolardi, gece uykusunda bile severdi beni.. Evlenecektik dugunumuzde guller atacakti onume, sonra cocuklarimiz olacakti birlikte uyutacaktik onlari.. En kotu gunumde onun omzunda agladim , benimle birlikte agladi sonra sarilip uyuttu beni en guzel sozlerle.. Ama simdi yokk yokk yokk
yeri dolmayacak hicbizmn..
Neden ayrildiniz diyceksiniz.. BEN AYRILDIM o okdr ustume dustukce ben uzaklastim ondan o mukemmeldi bnm hic cabalamama gerek kalmiodu cunki bu ask icin herseyi o hallediodu nasilsa , herseyi o duzeltiodu..

Ama simdi cok Ozluyorum onu...

kiz i$in kolay,

ben de terkettim fakat özlemyiorum....benimki seninki gbi gözlrime bakmyiordu bile, yurtdisi a$ki vardi benim a$kim degil....sevmiyordu beni....ama sen duygularini aciklamalisin....dön de

Don demeyi cok dusundum .. Amalarim var kafamda soru isaretleri.. Acaba onu gercekten sevdigim ve asik oldugum icinmi istiorum yoksa sadece bana cok deger verdigi icin o yasanan guzel seyler icinmi.. Bunu nasil cozebilirim off :KK43:

dön deme bence

dönerse yine terk etmen büyük bir olasılık

sevseydin baştan terk etmezdin ki

ilgisiz kalmışsın biraz. kafanı başka şeylerle meşgul et. geçer

dön deme bence

dönerse yine terk etmen büyük bir olasılık

sevseydin baştan terk etmezdin ki

ilgisiz kalmışsın biraz. kafanı başka şeylerle meşgul et. geçer

bence de sen onu değil ilgisini özlüyorsun seven insan ne olursa olsun terketmez bırakıp gitmezdi:umursamaz:
karşındaki insanın duygularına yazık sevmiyorsan dön deme zaten ben onun yerinde olsam asla dönmem
yargılamak olarak anlama bu yazdıklarımı buna hakkım olmadığını biliyorum sadece senin görmek istemediğin gerçekleri yazdım iyi düşün haklı olduğumu göreceksin:jeyyar:

Son düzenleme:
arkadaşım sen onun sana verdiği değeri ilgisini seviyorsun,
bence dön deme önüne bakmalısın

Ve en acisida dön dedigim anda geri donecegini bilmek... Evet dediginiz gibi kendimi sorguladim ve ben onun ilgisini seviyorum, onun askina hayranim, ve o benim ilkimdi her konuda. Kopamamam bu yuzden galiba. Ama illaki askmi olmasi gerekir, yani sirf bana cok ilgi gosterio diye ben onunla mutluysam, oda mutluysa benimle ? Olmazmi boyle bi iliski

Ve en acisida dön dedigim anda geri donecegini bilmek... Evet dediginiz gibi kendimi sorguladim ve ben onun ilgisini seviyorum, onun askina hayranim, ve o benim ilkimdi her konuda. Kopamamam bu yuzden galiba. Ama illaki askmi olmasi gerekir, yani sirf bana cok ilgi gosterio diye ben onunla mutluysam, oda mutluysa benimle ? Olmazmi boyle bi iliski

Çok güzel olurvereliniortak

Birincisi; kimse kimsenin geri donecegine bu kadar emin olmamali..belki de o coktan baskasini hayatina almistir ya da donmemeye kararlidir....sen kendini kandiriyor olmayasin??..CADIARZU

Ikincisi: .............Ama gercekten donerse ,boyle bir iliski neden olmasin ki??
:Saruboceq:

Valla ilk başta ki anlatışlarında aşık gibisin yani..anlamadım ben şimdi.
Bence yazık etme bu ilişkiye özlüyorum diyorsun birkere..aşık olmasan o kadar özlemezsin bence..

Olmuyo iste olmuyo yapamiyorum... Gun gelio unuttum deyip gulup egleniyorum ama bazende oluoki onsuz nefes alamiorum.. Cok Ozluyorum Gulusunu, opusunu seviyorum deyisini o bambaskaydi bana bakarken severken gozleri dolardi, gece uykusunda bile severdi beni.. Evlenecektik dugunumuzde guller atacakti onume, sonra cocuklarimiz olacakti birlikte uyutacaktik onlari.. En kotu gunumde onun omzunda agladim , benimle birlikte agladi sonra sarilip uyuttu beni en guzel sozlerle.. Ama simdi yokk yokk yokk
yeri dolmayacak hicbizmn..
Neden ayrildiniz diyceksiniz.. BEN AYRILDIM o okdr ustume dustukce ben uzaklastim ondan o mukemmeldi bnm hic cabalamama gerek kalmiodu cunki bu ask icin herseyi o hallediodu nasilsa , herseyi o duzeltiodu..

Ama simdi cok Ozluyorum onu...

Evet burda özlenen ilgi ve birlikte hayat kurma fikrinin cazibesi... Hele kadın kendini sevdiğine inandığı adamla yuva kurup çocuk sahibi olma hayali kurduysa...

Don demeyi cok dusundum .. Amalarim var kafamda soru isaretleri.. Acaba onu gercekten sevdigim ve asik oldugum icinmi istiorum yoksa sadece bana cok deger verdigi icin o yasanan guzel seyler icinmi.. Bunu nasil cozebilirim off :KK43:

Biraz daha onsuz kalmadan emin olabileceğinizi sanmıyorum...

Olacağını sanıp sonra büsbütün yıkılırsınız... Sevdiğiniz onun ilgisi,o hayatı boyunca kendisini sevmeyen(ki öyle iddia ediyorsunuz ama ben pek inanmadım, neden bu denli yokluğundan rahatsız olasınız ki ) birine aynı muhabbeti hisseder mi? O vakit gittiğinde daha beter olmaz mısınız? Dünyada yüzlerce kadın var, bunun onlarcası ona beklediği ilgi ve sevgiyi verebilir... Ha ama soru güzel... yani sirf bana cok ilgi gosterio diye ben onunla mutluysam, oda mutluysa benimle ? Olmazmi boyle bi iliski[/B][/QUOTE Lakin bu soruyu genelde erkekler sorar ve biz onlara "ruhsuz" deriz... sengözlerimebaksanab

valla ben dön desem hemen döner diyorsun ya bence pek emin olma !!!
benim bir dostumda aynen senin gibi demişti fakat adamcık dönmedi kızda şoka girmişti :bbo:

aşk olmadan olmaz

ilerde yine sıkılmayacağın aynı şeyleri düşünüp ayrılmayacağın ne malum :umursamaz:

belli ki ilgisini özlemişsin ama seninde
ona karşı hissettiğin bişeyler var bence
bu yüzden iyi düşün
madem dön desen gelir
ve onsuz yapamiyosun dene bi

Sen önce bir kendinden emin ol arkadasim.
O cocukta oyuncak degil, istediginde al oyna, istemediginde sirt cevir.
Ne istedigini bilmeden, cocuga sirf seni mutlu edebilmesi icin dön cagrilari yapma, yazik günah onada.
Bir erkek bir bayana bunlari yapsa, sakin dönme derdik demi?
Birazda kasiniyon gibime geldi bacim he.
Hem istiyorsun, hem istemiyorsun.
Olmaz ki böyle..

Ama illaki askmi olmasi gerekir, yani sirf bana cok ilgi gosterio diye ben onunla mutluysam, oda mutluysa benimle ? Olmazmi boyle bi iliski

..diye sormussun.. olur tabiki.. hatta asIk olup, karsindakinden istedigin degeri görmemektense, böyle bir iliski cok daha saglikli.. Ama iki gün sonra yine fistiklayacaksan olmaz. Bana sorarsan kacirma sen bu cocugu, iyi düsün, üzme onu.

her iliski 2. şansı hak eder..bu kadar özlüyor ve acı çekiyorsan don de bence..ama neden ayrıldığını duşun,eski hataları tekrarlama..döneceksen veya don diyeceksen eski hatalarını tekrar etme,hatalarından ders almış biri olarak don de..ve bu iliskiyi gercekten istiyorsan onu seviyorsan don de..
yoksa bırak..ne kendini ne de onu daha fazla üzme..

X