Online alisveris sitesindeki gorsel yaniltmasi

Dediginiz gibi olduysa durum haklisiniz musteri hizmetlerini aradiniz mi urunu iade edebilirsiniz ya da degistirebilirsiniz.guvenilir bir markaysa sorun olacagini sanmiyorum.belki de yanlislik yapilmistir urun aciklamasi yazarken.
Aslinda hepinizin bildigi bir marka. Hatta cok ucuz urunler sattigi icin sadece ev giysileri alirim ben burdan. Yani bluzlari gomlekleri guzel modelleri olsa dahi almam cunku her an her yerde biriyle pisti olma ihtimalim oluyor:) o yuzden sadece evde giyecegim tisortler, taytlar filan alirim. Ama bu kazagin tipi rengi cok hosuma gitti, Pisti olmak pahasina siparis verdim ama gelen urun tam bir husran

Buldum markayi 😁 herhangi bir magazasina gidip degistirebilirsiniz baska bir urun alabilirsiniz hicbir sıkıntı olmaz 15 gunu geçirmeyin yeterki.
Hahahahhha:) urun sadece internet magazasindan satiliyormus. Kargo elime bugun ulasti zaten isten gelince gordum bende musteri hizmetlerini arama firsatim da olmadi. İade degisim ugras dur simdi en sevmedigim isler

Ürün eksik gelmiş en yakın mağaza veya müşteri hizmetleri ile görüşün ürün hakkında kısmında da kazak yazıyor..

2248867

Bende buldum bulamazsam çatlardım😂😂😂😂 bu arada ürün açıklamasında da kazak olduğu yazıyor yani başvurun siz haklısınız.
439BB71C-7DE6-443B-AEED-A6971E0A8ED0.jpeg

Hahahahhha:) urun sadece internet magazasindan satiliyormus. Kargo elime bugun ulasti zaten isten gelince gordum bende musteri hizmetlerini arama firsatim da olmadi. İade degisim ugras dur simdi en sevmedigim isler
Ugrasacak pek bir sey yok aslinda magaza gidin bir urun begenin ve kasaya gidin degisiminiz yapilir

Yenilerde başımıza gelen bi olayı anlatıyım.

Eşim sakatat tarzı şeyleri yemeyi sever. Dana akciğer görmül Migros sanalda 4 lira . 4-5 kilo sipariş girmiş. Ben yenesem bile hayvanlara veririm diye düşünmüş. 50 tl ye ücretsiz kargo var diye de 60 70 liralık alışveriş yapmış. Ve ciğer gelmedi diğerleri geldi. Aslında aramışlar bu ürün Yok diye ama biz duymamışız.

Ürün de hala sanal markette duruyor.Aradık sanal marketi iade olmuş o görünüyor ondan ürün hala var görünüyor dedi. Ama uzun süredir de durdu.

Düşünün artık bizim gibi kaç kişi almıştır. Hayvan besleyenler için de çok iyi fiyat.

Resmen bitmiş uygun fiyatlı ürün gösteriliyor. Alışveriş yapmanız için stratejiler. Biz kendimizi kandırılmış gibi hissettik.

Yani ben insanımıza güvenmiyorum . Bu üzücü.

Sizin olayda bir yanlışlık olduğu belli . Ama ben de sizin gibi düşünürdüm. Yine de kimseye güvenmiyorum ben artık.

% 100 polyester yazıyor boşverin zaten iade edin ☺️

Son düzenleme:
Vallahi tebrikler:) bu sayfanin gorseli de mevcut bende, ama isim yazdigi icin ismin uzerini silmeye usendim aciklama kismi yeterli olur diye sadece onu yolladim size:) benden bile daha azimli ciktiniz:)
Hırs ettim valla 😂😂 bende bi siteden tayt aldım sadece internet üzerinden satışı var yeri yok satılan tayt aldım gelcek inşallah 😂😂 bu aralar çok ilgiliyim ya ondan herakde konusu geçince hırs ediyorum 😂😂

acıklamayı yanlıs yapmıslar
tul atlet yazmıslar ama sagda urun acıklamasında trıko kazak dıyor tul detaylı
ınsan kazak aldıgını zanneder
hata onların
ozur dıleyıp ıstedıgınız takdırde hemen ıade ıslemı yapalım demelerı lazım ve acıklamayı duzeltmelerı lazım
ben bu sekılde bır hata yuzunden veya sayesınde dıyeyım tuketıcı hakkım dıye haktan faydalanmıstım
sac duzlestırıcısının fıyatını yanlıs yazmıslar kusuratı koymayı unutmuslar ben ınanamadım fıyata aldım
mecbur o fıyatdan verdıler haklısınız dıyerek :)
kendılerının sorumlulugunda
ellerınde o kazak yoksa ıade ıslemı yapmalılar

Yenilerde başımıza gelen bi olayı anlatıyım.

Eşim sakatat tarzı şeyleri yemeyi sever. Dana akciğer görmül Migros sanalda 4 lira . 4-5 kilo sipariş girmiş. Ben yenesem bile hayvanlara veririm diye düşünmüş. 50 tl ye ücretsiz kargo var diye de 60 70 liralık alışveriş yapmış. Ve ciğer gelmedi diğerleri geldi. Aslında aramışlar bu ürün Yok diye ama biz duymamışız.

Ürün de hala sanal markette duruyor.Aradık sanal marketi iade olmuş o görünüyor ondan ürün hala var görünüyor.

Düşünün artık bizim gibi kaç kişi almıştır. Hayvan besleyenler için de çok iyi fiyat.

Resmen bitmiş uygun fiyatlı ürün gösteriliyor. Alışveriş yapmanız için stratejiler. Biz kendimizi kandırılmış gibi hissettik.

Yani ben insanımıza güvenmiyorum . Bu üzücü.

Sizin olayda bir yanlışlık olduğu belli . Yine de kimseye güvenmiyorum ben artık.
İnternetten yillardir cok yogun alisveris yaparim hatta evimin beyaz esyalarindan giydigim coraba kadar internetten aliyorum desem yalan olmaz, ayrica kendim de e ticaret isi ile ugrasiyorum yani fazla fazla hakimim konuya aslinda.

Ufak tefek firmalarda benzer sorunlar oluyor tabiki, ama buyuk firmalardan hata beklentim daha az genellikle. Yani bu hatayi yuzlerce magazasi olan bir zincirin yapmamis olmasi gerekir.

Migros sanal markette bahsettiginiz gibi seyleri bende yasadim ama, bu kadar uc sekilde degildi tabiki:) onlarin da bunu telafi etmesi ve duzeltmesi gerekir ama site hala duzeltilmemis anlattiginiza gore.

Oyle birsry belirtmemisler ya da ben goremedim aciklama kisminda da magazada değişim yapilabilecegi yazilmis
Urun ana sayfasinda yaziyor sadece internette diye. Bak sitenin bir acigini daha bulduk:) haftasonu magazasina gittim cunku magazada bulamadigim icin netten siparis verdim. Zaten alacaklarim vardi topluca vermistim

X