Opu kaç yumurtanız toplandı? Kaçı işleme uygundu ve ne kadarı döllendi? Kaç tanesi 5.güne dayandı?

yardimseverbiri

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2024
41
13
32
Herkese selam. Bnm opu işlemim oldu ve 25yumurtam toplandı bunlardan 15tanesi işleme uygun bulundu ve 10tanesi döllendi? Süreci tamamlayanlar bilgi verebilir mi sizin nasıl oldu? Genel istatistik nedir?

Herkese selam. Bnm opu işlemim oldu ve 25yumurtam toplandı bunlardan 15tanesi işleme uygun bulundu ve 10tanesi döllendi? Süreci tamamlayanlar bilgi verebilir mi sizin nasıl oldu? Genel istatistik nedir?
Bende pcos var 19 yumurta topladilar ama 11 tanesi olgun yumurtaydı. Sanırım 9 tanesi döllenmisti. 6. Güne 5 tane transfer edilebilecek yumurtami dondurdular

Bende pcos da yok biraz fazla toplanmış garip bir şekilde, irili ufaklı dendi. Tabi genelleme yapmak ne kadar doğru bilinmez ama yine de sizinkine benzer olduğu için içime umut serpildi. Umarım benim de 5.güne kadar dayanan yeterli sayıda embriyom olur :)))

Bende pcos da yok biraz fazla toplanmış garip bir şekilde, irili ufaklı dendi. Tabi genelleme yapmak ne kadar doğru bilinmez ama yine de sizinkine benzer olduğu için içime umut serpildi. Umarım benim de 5.güne kadar dayanan yeterli sayıda embriyom olur :)))
Umarımm kaliteli embriyolariniz olur. 🙏 Ben transfer bile oldum, şükür tuttu. Yani nasipte olacağı varsa 1 embriyo bile yeter :)

14 tane toplandı 10 tane embriyo oluştu
5 tanesi 5. Güne geldi genetik analizden (pgt). 2 tane sağlıklı geldi

Benden 6 tane toplanmisti gecen sene yaş 38
12 üzerinden 8. Kalitede idi kalitesi güzel dedi doktor.
3 tanesi döllendi.
3. Gün embriyosu 2 adet transfer edildi.
Şükür 1 tanesi tuttu
33 haftalığız şu an 🤲

Benden 6 tane toplanmisti gecen sene yaş 38
12 üzerinden 8. Kalitede idi kalitesi güzel dedi doktor.
3 tanesi döllendi.
3. Gün embriyosu 2 adet transfer edildi.
Şükür 1 tanesi tuttu
33 haftalığız şu an 🤲
Maşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.Benimde 5 toplandı 5 dollendi 3. gün embriyosu olarak donduruldu Mayıs ayında transfer olacak Allah kısmet ederse.inşallah benimde tutar 3. gün olunca biraz korktum tutmaz diye bende ileri yaştayim

Maşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.Benimde 5 toplandı 5 dollendi 3. gün embriyosu olarak donduruldu Mayıs ayında transfer olacak Allah kısmet ederse.inşallah benimde tutar 3. gün olunca biraz korktum tutmaz diye bende ileri yaştayim
Teşekkür ederim amin inşallah.
Tutar inşallah moralinizi bozmayın
Transfer sonrası bol bol dinlenin.
Bol su için,Avokado,mango,kivi, c vitamini ağırlıklı beslenin.Haşlanmis yumurta,Somon
Çiğ badem,ceviz, yer fıstığı , çiğ kabak çekirdeği tutunmaya yardımcı besinler ben bunları tüketmiştim.

22 yumurta toplandı diye hatırlıyorum 20 si döllendi 10 tanesi 5. Gün olarak kaldı

Merhaba, benden 36 yumurta toplandı, 19 tanesi döllendi. 5 tane 5.gün embriyosu 2 tane de 6.gün embriyosu oluştu.
merhabalar, 3.gün sonunda bilgi verildi mi hatırlıyor musunuz? 3.güne kalan sayısı neydi ben bugun 3.güne kalanları öğrendim de 5.güne giderken içlerinde gelişimi duran çok olur mu acaba?

merhabalar, 3.gün sonunda bilgi verildi mi hatırlıyor musunuz? 3.güne kalan sayısı neydi ben bugun 3.güne kalanları öğrendim de 5.güne giderken içlerinde gelişimi duran çok olur mu acaba?
Benim 35 yumurtam toplandı 20 tanesi kullanıldı 18 döllendi 3 güne 15 embiriyo ulaştı 5 güne 6 embiriyo kaldı donduruldu

Evet verildi ama inanın hatırlamıyorum. Kasım ayında olmuştu

Genelde 3.güne gelen yumurtaların %40 45 oranında 5.güne ulaşıyor
bizim 10döllenen vardı 9uyla yola devam ediyoruz 5.günü bekleyeceğiz dediler de. 3.güne ulaşan sayısı beni çok umutlandırdı, burdan sonra çok gelişimi duran olur mu acaba diye içim içimi yiyor.

Evet verildi ama inanın hatırlamıyorum. Kasım ayında o
Benim 35 yumurtam toplandı 20 tanesi kullanıldı 18 döllendi 3 güne 15 embiriyo ulaştı 5 güne 6 embiriyo kaldı donduruldu
Benim de buna benzer bir oranım vardı. 36 yumurtadan 19 tanesi döllendi, 5 tane 5.gün 2 tane 6.gün embriyom oluştu.

X