organik şampuann lazım bana tavsiye?

benimdeneyimim22

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2015
419
299
kızlar şimdi baktımda kesinlikle sertifikalı olması lazım organik olması in tamam ama karar veremedim logonamı cyrene mi yoksa başka önerenilceğiniz başka organik şampuan varmı haydi yardım :))

organik şampuan bilmiyorum ama inanmıyorum da işe yaradıklarına :KK43: organik dedikleri şeyler artık hiç güven vermiyor tatlım. Galiba en iyisi ananelerimizin yöntemlerine geri dönmek. su ve sabun :KK70:

haklısın canım ama onuda denedim çok fena oluyoo açılmıyo devam edincede kedi tüyü gibi oluyo saçlar şekil almıyo bide banyo çook çabuk batıyo :))
benim saçlarım çok gürdü şu anki saçtan çarpı 3 kat daha saçım vardı o market şampuanlarını kullana kullana saçım çok azaldı yine gür ama eski halinden eser yok tokalar almazdı lastik tokayı iki kere döndüremiyodum..
çam terebentin kurtardı beni biraz market şampuanlarının zararlarını kırdı ama şimdi organik şampuan kullanasım var saol canım ilgin için teşekkürler sevgiler...

haklısın canım ama onuda denedim çok fena oluyoo açılmıyo devam edincede kedi tüyü gibi oluyo saçlar şekil almıyo bide banyo çook çabuk batıyo :))
benim saçlarım çok gürdü şu anki saçtan çarpı 3 kat daha saçım vardı o market şampuanlarını kullana kullana saçım çok azaldı yine gür ama eski halinden eser yok tokalar almazdı lastik tokayı iki kere döndüremiyodum..
çam terebentin kurtardı beni biraz market şampuanlarının zararlarını kırdı ama şimdi organik şampuan kullanasım var saol canım ilgin için teşekkürler sevgiler...
Ersağ bio şampuan ve ersağ kremli şampuan kullanıyorum. Zararlı kimyasal içermiyor, bio olan saç çıkartıyor kremli olanda saçıma bakım yapıyor. Çok memnunum, tavsiye ederim.

organik denilenlerin hiç birinin sertifikası yok ama kafaya göre kendilerine göre organikler ben eco cert li bi ürün istiyorum yani sertifikalı.. şimdi al dene beğenmeyince çöpe at olmasın bari deneyimleyenlere göre alim dedim... amwayin ürünlerini kullandım çok memnun kalsım ama dediğim gibi organik diilller..

Bir kere annem aktardan tesadüfen defne diye bir marka almış. zeytinyağlı defne şampuanı. Bana çok iyi gelmişti. Daha sonra başka aktardan aldım bitince aynı etkiyi görmedim. Artık sahtesi miydi bilmiyorum. Bir de ecolin diye araştır internetten. Tavsiye ederim. Yalnı saçlarınız ince ve seyrekse sarımsaklı sını almayın.

DFN ya da GARDEF. Defne şampuanı ikisi de, yıllardır kullanıyorum. dökülmeye mucizevi etkisi olduğunu söyleyemem. normal oranda dökülüyor saçlarım ama sağlıklı ve parlaklar. herkes hayran kalır. 12 yıldır kullanırım. Ben hataydan getirtiyorum ama aktarlardan da bulabilirsin

bende mecitefendinin sarımsak ve ballı şampuanlarını kullanıyorum yıllardır. şimdi yeni organik şampuan çıkarmış onları alıyorum çok memnunun. aynı zamanda saç kremide var organik deneyebilirsin

ben organicum kullanıyorum hamileyken başladım çok da memnunum, tavsiye ederim, bebek ürünleri de var kızıma organicare alıyorum eczaneden, internetten de alınabiliyor..

X